9 راه های هوشمند برای استفاده از معامله گر جو همه چیز اما Elote ادویه مخلوط

چند سال پیش من در بازدید از شهر مکزیک در طول جشن زیبا از قطر د لس Muertos. در طول سفر من من ساخته شده یک عادت

توسط DASTESALAMATT در 22 تیر 1399

چند سال پیش من در بازدید از شهر مکزیک در طول جشن زیبا از قطر د لس Muertos. در طول سفر من من ساخته شده یک عادت از بازدید از بسیاری از فروشندگان خیابانی در خدمت esquitesکه فنجان پر از ذرت بو داده مخلوط با آب آهک شیلی پودر ، نمک و سس مایونز و پاشیده با cotija پنیر. میان وعده های خاموش-بلال معادل elote یک کلمه است که می آید از Nahuatl واژه ēlōtl معنی مناقصه ذرت.

پس از بازگشت به خانه من بهترین شرط برای تکرار این تجربه شد برای جستجو بالا و پایین برای esquites و elote در رستوران منوها. آن نیست تا زمانی که یک نعمت غیر مترقبه سفر پژوهشی به صورت @TraderJoeSampleKing که من آموخته است که معامله گر جو بود بطری این عطر و طعم به آن همه چیز اما Elote ادویه مخلوط.

روشن و زیبا ترکیبی از نمک خوراک لوبیای پر ادویه, فلفل, پنیر, chipotle و زیره سبز, این ادویه فوق العاده است یادآوری از چیزی که واقعی است (اگر چه قطعا جایگزینی). در ماه های پس از این ترکیب شده است و در اطراف آن بدست مقدار زیادی از عشق از TJ طرفداران در Instagram با تعداد بی شماری از خریداران (و همچنین به عنوان حساب رسمی برای فروشگاه خود را) های راه های خلاقانه برای استفاده از آن.

در اینجا برخی از ایده هایی که من با استفاده از به عنوان الهام بخش در حال حاضر که این ادویه تبدیل شده من جدیدترین ادویه-رک اصلی.

این Elote-Jalapeno نان ذرت دستور العمل کلوچه از معامله گر جو است یک راه یقین به مخلوط یکشنبه صبحانه. با هر دو شیرین و خوش طعم یادداشت آن را سازش کامل برای زمانی که شما نمی توانید تصمیم بگیرید کدام مسیر را. (همچنین با استفاده از معامله گر جو فن های مورد علاقه نان ذرت مخلوط!)

ادویه پیتزا شب با این elote پیتزا دستور غذا. امتیاز جایزه اگر شما با استفاده از, معامله گر جو-پیش ساخته خمیر پیتزا! من نمی توانم صبر کنید به طبخ این در چدن که برای ترد پیتزا-فر کاراکتر.

پخت این EBTES (همه چیز اما Elote ادویه) کدو سبز سیب زمینی سرخ کرده به صورت کامل و سریع-و-آسان تابستان اشتها آور. آن را نیز یک راه هوشمندانه برای استفاده از همه که کدو سبز است.

من بیش از آووکادو نان تست فقط رتبهدهی نشده است — به خصوص با فکر گرد این ادویه در بالا. درست مثل این مثال من فکر می کنم من سرخ کردن دو عدد تخم مرغ سر و صدا برخی از آووکادو و با صدای تلپ تمام آن را در خمیر ترش نان تست با یک چاشنی از EBTES.

برای کسانی که نا آشنا با آنچه "chaffle" است که در اینجا یک مبین در keto پنیر وفل روند که در زمان بیش از پینترست در سال گذشته است. یکی دیگر از آیتم صبحانه این chaffle تا حدودی تند و تا حدودی ترد و کمی دارای مزه تند. بالای آن را با یک دسته علف و غیره از خامه ترش و شما حدس زده آن چند لرزد از چیزهای خوب.

اضافه کردن برخی از پروتئین به پلیت با این دو elote مرغ سوخاری مناقصه دستور مستقیم از معامله گر جو تیم است. پیشنهاد جفت از معامله گر جو آلی Elote ذرت تراشه Dippers بدون brainer است.

به عنوان کسی که می خورد تاکو یا quesadilla تقریبا هر روز این پیشنهاد واقعا به من صحبت کرد. اضافه کردن این ادویه به ذرت سالاد جانبی نیز یک ایده عالی.

چه کسی دوست ندارد یک فوق العاده ساده ورق تابه شام ؟ بهترین بخشی از این دستور مقدار داده شده در همه چیز اما Elote ادویه مرحله: "نمی اندازه گیری استفاده می شود اما به شدت."

در نهایت ساده ترین برنامه در عین حال! نم نم همه چیز اما Elote ادویه را در یک کاسه پاپ کورن به لباس تا دانه را در خود ظهور فرم.

چگونه شما با استفاده از ادویه? به اشتراک گذاری دستور العمل های خود را با ما در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب