9 چیزهایی که شما نباید تمیز با همه منظوره تمیز کننده با توجه به کارشناسان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.چاقو ارتش

توسط DASTESALAMATT در 21 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

چاقو ارتش سوئیس از تمیز کردن همه منظوره پاک کننده کار سحر و جادو خود را بر روی انواع سطوح و به عنوان یک نتیجه در انواع اتاق. گریس خود را ضد زنگ stovetop هود یا دوده را ورقه ورقه شمارنده آشپزخانه? برای رسیدن به خود را منظوره.

عشق مردم با استفاده از همه منظوره پاک کننده ها به دلیل در بسیاری از حالات آنها هر دو کارآمد و موثر است. اما وجود دارد برخی از مکان شما نباید از آنها استفاده کنید. در اینجا اینتل چه همه منظوره پاک کننده خوب است و هنگامی که به استفاده از آن.

اینکه دقیقا چه چیزی است و همه منظوره پاک می شود ؟

کوتاه پاسخ است ؟ در واقع همه منظوره پاک کننده صابون و آب با توجه به ملیسا ساز بنیانگذار کردن فضا. "همه منظوره پاک کن تمیز کردن به طور کلی راه حل است که برای گرفتن بیشترین سطوح تمیز — اما وجود دارد برخی از تخصص شرایط است که باید به وضعیت," او می گوید.

چیز دیگری که به خاطر داشته باشید: هنگامی که شما با استفاده از همه منظوره تمیز کننده ابزار استفاده می کنید به آن اعمال می شود نیز می تواند تاثیر داشته باشد چگونه پاک می شود. برای مثال یک بافت پارچه است که کمی بیشتر ساینده از یک حوله کاغذی, بنابراین همه منظوره تمیز کننده در یک پارچه خواهد شد و حتی قوی تر در dislodging خاک و دوده.

ساز می گوید رویکرد او به تمیز کردن بلافاصله برای موثر ترین محصول و ابزار به طوری که او نمی ضایعات دوم از زمان. و با وجود این نام وجود دارد برخی از چیزهایی که همه منظوره پاک کننده نیست بهترین در تمیز کردن.

9 چیزهایی که شما نباید تمیز با همه منظوره پاک کننده

برای صرفه جویی در زمان خود و دریافت نتایج بهتر در اینجا برخی از شرایط که در آن شما باید به جست و خیز همه منظوره پاک کننده و انتخاب کردن برای چیزی بیشتر تخصصی.

1. هر چیزی که نیاز به ضد عفونی

نگران آلودگی متقاطع? ممکن است زمان برای خارج کردن اسلحه بزرگ است. آب و صابون زوج با ابزار مناسب می تواند حذف و کشتن میکروب ها ساز می گوید اما وجود دارد برخی از لحظات زمانی که شما می خواهید به سطح بالا با یک ضد عفونی کننده — به خصوص وقتی که می آید به بالا-سطوح تماس مانند نور سوئیچ دستگیره های درب و کابینت دستگیره. "من اعتماد همه منظوره تمیز کننده, اما اگر خاص وجود دارد میکروب ها شما نیاز به پاک کردن و خارج کردن مواد ضد عفونی کننده," او می گوید.

هنگامی که شما در حال تمیز کردن پنجره های شیشه و یا آینه برای انتخاب کردن یک شیشه-محصول خاص و یا DIY شیشه پاک کن حل است. "صابون را ترک خواهد کرد رگه های در شیشه ای خود را, اما سرکه یا آمونیاک بر اساس شیشه پاک کننده طراحی شده برای کاهش چربی و بدون ترک باقی مانده در پشت," ساز می گوید.

اگر شما در حال انجام نظافت عمومی و همه منظوره پاک کننده خوبی است تماس بگیرید. اما تخصص و کار مانند تمیز کردن قالب و یا کپک نیاز به تخصص محصول. "هنگامی که شما در حال تمیز کردن قالب و کپک زدن و فکر کردن در مورد آنچه که برای مقابله با این مشکل در دست — آن را در آب و صابون" ساز می گوید.

با استفاده از همه منظوره پاک کننده برای تمیز کردن پخته در دوده, سفت در فر شما احتمالا نمی تواند مضر, اما آن را نمی خواهد بسیار کارآمد و موثر است یا نه. ساز می گوید برای فر-مشاغل مرتبط با آن را بهترین برای استفاده مناسب فر کننده, که آیا آن را یک محصول تجاری و یا یک گزینه DIY.

همه منظوره پاک کننده نیست ایجاد شده برای حذف لکه ها طوری ساز می گوید: آن همیشه بهترین برای استفاده از رنگ-محصولات خاص اگر شما یک نشت و یا ظروف سرباز یا مسافر. برای حیوان و یا انسان مایعات به او توصیه می کند آنزیم بر اساس تمیز کننده. "شما همیشه می خواهید برای رفتن با چیزی که بهترین کار در سریع ترین زمان," او می گوید.

6. دوش و وان حمام

نرم افزار نکته: آیا استفاده از صابون تنها برای تمیز کردن صابون تجمع خود را از دوش یا حمام. به جای ساز توصیه می کند قوی تر تمیز کاری عامل مانند یک مخلوط از ظرف صابون و جوش شیرین و یا یک تخصص وان و کاشی پاک کن.

آنجلا بل بیشه راهنمای با گرو همکاری می گوید همه منظوره پاک کننده نیست یک بازی خوب برای ناتمام سطوح مانند چوب خام بتن یا unsealed سنگ به عنوان تمیز کننده می تواند نفوذ به مواد و به طور بالقوه ترک تغییر رنگ. "ناتمام سطوح به سادگی می توان با یک پارچه میکرو و آب و یا مراجعه به دستورالعمل سازنده" او می گوید.

اثاثه یا لوازم داخلی پارچه و یکی دیگر از منطقه که در آن همه منظوره پاک کننده تعلق ندارد. بسیار شبیه ناتمام با سطوح بل می گوید همه منظوره پاک کننده به طور بالقوه می تواند ترک تغییر رنگ در اثاثه یا لوازم داخلی و یا پارچه. او نشان می دهد با استفاده از یک قفسه محصول است که به طور خاص طراحی شده برای تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی است که به احتمال زیاد به هدف تشکیل دهنده است که نمی خواهد آسیب مواد متخلخل.

9. لوکس سطوح (که شما نمی spot-تست شده)

اگر شما تخصص سطوح مانند سنگ مرمر یا مس در خانه است که شما ترجیح می دهم به نگه داشتن به دنبال تجمل را یک مکث قبل از سمپاشی با همه منظوره پاک کننده (یا هر پاک کننده واقعا). بل می گوید: همیشه به مراجعه به دستورالعمل کارخانه سازنده (وب سایت این شرکت ممکن است جزئیات بیشتری از این برچسب محصول که در مورد سطوح امن هستند). و قبل از اینکه شما اسپری با رها کردن نقطه-آزمون در یک منطقه کم رنگ. "مس می توان با یک روش ساده سرکه و محلول نمک و به دنبال آن با یک میکرو پاک کردن به آن درخشش خوب," او می گوید. "سنگ مرمر می تواند آسیب توسط پاک کننده است که بیش از حد اسیدی است بنابراین با استفاده از رقیق ظرف صابون یا کاستیا صابون و یک پارچه نرم می تواند بهترین گزینه برای این است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im