یک کاسه لیسه یک ابزار فوق العاده مفید برای پخت و پز

گاهی اوقات وقتی که من رعایت گربه های من, من خیره نگاه کردن در مورد ساختار دست انسان با آن انگشتان بلند و روبرو

توسط DASTESALAMATT در 12 اردیبهشت 1399

گاهی اوقات وقتی که من رعایت گربه های من, من خیره نگاه کردن در مورد ساختار دست انسان با آن انگشتان بلند و روبرو thumbs. من به عنوان دیده بان آنها را بت در به معنای واقعی کلمه هر شی در هر سطح با آنها دست و پا چلفتی پنجه تا زمانی که چیزی به سادگی می افتد بیش از, من تعجب می کنم آنچه در زندگی خود را می خواهم اگر آنها به حال کمی در دست است. (معدن خواهد بود یک کابوس است.)

اما حتی اگر دست انسان یک چیز باور نکردنی است گاهی اوقات آن را نه تنها بهترین ابزار برای این کار است. گاهی اوقات آن را می شود در راه است. به خصوص وقتی که پخت و پز و پخت. شما این را بدانید اگر شما تا کنون سعی به استفاده از کف دست خود را به زدن یک توده ای از چرخ شده و پیاز را به تابه از دست داده و نیمی به طبقه یا خودت با خمیر چسبنده glommed به هر بستر ناخن. در شرایطی مانند این شما نیاز به یک گسترده نچسب گستره—شما نیاز به یک انعطاف پذیر پلاستیکی کاسه لیسه.

منحنی سمت خم به خطوط یک کاسه اما بر خلاف یک کاردک برای تکان دادن یک کاسه لیسه است که مسئولیت رسیدگی به ، چرا که دست خود را نزدیک تر است به اقدام شما باید کنترل بیشتری (مثل تفاوت بین استفاده از یک جارو طولانی در مقابل یک قلم مو و خاک انداز) و کمک به شما برای دریافت هر تاریخ و زمان آخرین بیت از چسبندگی خمیر یا خمیر. هیچ شکلات تکه پشت سر گذاشت. سمت تخت عمل می کند مانند یک چاقو کسل کننده برای portioning توده ای از خمیر تقسیم سیاهههای مربوط از gnocchi یا پارو انبوهی از prepped مواد را داخل کاسه و گلدان.

کاسه زداینده درخشش خود را درخشان اما در دو موقعیت: کثیف و روغنی doughs—مانند زمانی که شما در حال ساخت پای, بیسکویت یا scones—و خیس و چسبناک نان doughs. برای اذوقه و نوشابه doughs یک کاسه لیسه خواهد شد نگه داشتن دست های خود را تمیز و اگر شما در حال تاشو یا انباشته خود را از خمیر جلوگیری از بیت آرد از سقوط در همه جا. و بر خلاف مزاحم خود زائده های آن را دریافت نمی کند بیش از حد گرم (که مرتب سازی بر اساس تغییر دما می تواند فاجعه طلسم برای حساس doughs). اگر شما بیش از حد باید عضو سپاه در منزل, نان, نانوا, شما آموخته اند که یک کاسه لیسه ضروری است به خصوص برای مرطوب خمیر نان: استفاده از آن را به خود را تکان افزایش یافته است خمیر را از کاسه بدون deflating آن به تقسیم جرم به دو, و برای کمک به نوبه خود شما را بی لکه به "محکم بسته شده دور" (!).

اگر شما تعجب در مورد فلز نیمکت زداینده آنها در خدمت یک عملکرد مشابه اما از آنجا که انعطاف پذیر نیست آنها موفقیت در موقعیت و حمل و نقل اما نه در خراش دادن. اگر شما تنها به یکی را انتخاب کنید ،

زمانی که گربه های من دیده بان من با استفاده از یک کاسه لیسه به لایه galette خمیر یا حرکت شبیه چمچه زنی کوکی دوغ را از مخلوط کن آنها gloating که خود را "دست و پا چلفتی پنجه" می تواند انجام یک کار مشابه? تا زمانی که آنها یاد بگیرند به صحبت می کنند زبان انگلیسی (به اونا چند سال) من هرگز نمی دانید.

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن