یک راهنمای کامل برای تعیین هدف برای موفقیت شخصی

اگر یک قاعده وجود دارد کتاب زندگی وجود دارد خواهد بود یک صفحه خاص که برجسته شد جسور و با عنوان به عنوان مهم تر

توسط DASTESALAMATT در 10 اردیبهشت 1399

اگر یک قاعده وجود دارد کتاب زندگی وجود دارد خواهد بود یک صفحه خاص که برجسته شد جسور و با عنوان به عنوان مهم ترین. آن خواهد بود که به شما گفت که شما نیاز به یک هدف در ذهن خود را قبل از شما با این روند است.

بله تعیین هدف مهم است. در واقع مهم تر از دستیابی به هدف خود را. این است دلیل آن است که حس جهت است که مورد نیاز است را برای شما به انجام هر کار در زندگی است.

شما لازم نیست به احساس ضعف اگر این برای تلفن های موبایل جدید به شما به خاطر امروز تمام اطلاعات زیر را کردم تا شما پوشیده شده است.

امروز شما در پیدا کردن همه چیز در مورد اهمیت تعیین هدف, انواع, اهداف و راهنمایی برای تعریف اهداف واقع بینانه برای خودتان!

چه هدف تنظیم ؟

بنابراین آنچه که دقیقا هدف تنظیم ؟

به درک که شما نیاز به تشخیص چه اهدافی هستند و چگونه آنها متفاوت از اهداف و رویاها و انتظارات.

هدف این است که اساسا هدف خود را به صورت نسبی در دراز مدت آینده. آن را بزرگتر چتر اصلی تمرکز می کنند.

اهداف از سوی دیگر سقوط در زیر چتر اهداف است. آنها سنگ پله که به شما کمک کند رسیدن به اهداف خود.

بیایید می گویند شما می خواهید به یادگیری جدید زبان خارجی است. هدف شما در اینجا این است که برای تسلط به این زبان جدید است. همه چیز شما را برای رسیدن به این هدف از جمله وظایف روزانه و یادگیری اهداف اهداف.

به طور مشابه, شما انتظارات سند چشم انداز و رویاهای نیست اهداف خود را. اگر شما مایل به یادگیری یک زبان جدید روزی که رویای خود را. اگر شما خودتان را روان صحبت کردن چند زبان خارجی است که چشم انداز خود را. اگر شما فکر می کنم شما قادر به یادگیری یک زبان جدید است که انتظار شما است.

اگر شما با هدف تحقق این اهداف و رویاها و انتظارات عملا این است که هدف خود را.

به همین دلیل است که تعیین هدف مهم است ؟

چرا باید به شما زحمت با هدف تنظیم و در همه ؟ نمی شود آن را راحت تر به فقط خود را با اهداف روزانه, به دنبال یک رویا و یا چشم انداز و اجازه دهید زندگی شما را در هر کجا?

تبلیغات

خوب اگر این است که آنچه شما می خواهید به انجام در زندگی خود پیش بروید اما اگر شما در واقع می خواهید به تیک تیک کردن همه چیز از لیست خود را برای رسیدن به اهداف تعیین هدف لازم است.

تنظیم یک هدف قرار می دهد مغز خود را به کار در یک جهت خاص است. باور کنید یا نه, با داشتن یک تعریف هدف خود را مغز می کند سحر و جادو خود را ناخودآگاه 24/7 با بهره وری کامل برای رسیدن به نتایج مورد نظر است.[1]

تعیین هدف مهم است که به تغییر تمرکز خود را بر افزایش انگیزه خود را و به شما یک حس جهت. بدون به طور رسمی تعریف خاص و هدف است که شما می خواهید برای رسیدن به, شما نمی قادر خواهد بود برای نگه داشتن اهداف خود را در خط.

از این رو این یک گام کوچک می تواند در نهایت صرفه جویی در شما مقدار زیادی از بدون هیچ زحمتی و زمان در حالی که همچنین تشویق بهره وری خود را در زمینه.

انواع اهداف

قبل از اینکه ما حرکت بر روی روش تنظیم موثر اهداف ما نیاز به نگاهی همه نوع از اهداف است.

این دسته نه تنها به شما کمک کند اشفتگی فکری موقتی اهداف جدید برای خود, اما آن را نیز شما را به لیست کردن اهداف در راه حق.

زمان مبتنی بر اهداف

یکی از این دو دسته گسترده ای از اهداف است که بر اساس زمان. این اهداف تعریف تا چه حد در آینده شما می خواهید برای رسیدن به آنها.

روزانه

وجود دارد برخی از اهداف کوچک است که شما به راحتی می توانید در یک یا دو روز. در واقع برخی از این اهداف روزانه می تواند تکرار بیش از حد. برای مثال شما ممکن است بخواهید برای اجرا به مدت یک ساعت هر روز صبح.

در حال حاضر این اهداف روزانه نیز می تواند در خدمت به عنوان اهداف برای یک هدف دراز مدت است. شما ممکن است در حال اجرا هر روز چون در دراز مدت شما می خواهید برای افزایش استقامت خود را.

اهداف روزانه بسیار موثر برای افرادی که می خواهید برای بهبود سلامت روانی مهارت های مدیریت زمان و مدیریت استرس.

کوتاه مدت

در خط بعدی هستند اهداف کوتاه مدت. به عنوان شما را در حال حاضر حدس زده این اهداف با هدف برای آینده ای نزدیک است.

چیز زیادی در مورد این اهداف است که آنها به طور کلی آسان تر برای رسیدن به. دلیل این است که اهداف کوتاه مدت برای آینده قابل پیش بینی. شما آگاه هستند از شرایط و ایده چقدر این وضعیت می تواند تغییر کند. که البته کاری بسیار غیر قابل پیش بینی اتفاق می افتد, این شانس که بسیار باریک است.

تبلیغات

درست مثل روزانه, اهداف, اهداف کوتاه مدت نیز ممکن است به عنوان هدف برای هدف دراز مدت. خود را هدف کوتاه مدت ممکن است به از دست دادن 5 پوند در یک ماه. که می تواند یک هدف را در خود دارد و یا شاید آن را فقط یک هدف برای تحقق هدف خود را برای اتخاذ یک شیوه زندگی سالم در 2 سال آینده.

مثال دیگری از یک هدف کوتاه مدت است که برای انجام این چک لیست برای ارتقاء ظرف 6 ماه آینده. و یا شما ممکن است می خواهم به شما را کاهش دهد و زمان روی صفحه نمایش در هفته های آینده.

در دراز مدت

در نهایت ما را به اهداف بلند مدت است که به معنای به پایان خواهد رسید بیش از یک کشیده دوره است.

هر آنچه که شما می خواهید برای رسیدن به در یک مرحله بعد از زندگی یک هدف بلند مدت. طرح بیمه برای مثال یک هدف بلند مدت.

برخی از اهداف بلند مدت ندارد و هر زمان و در همه. آنها اهداف که شما می خواهید برای به انجام رساندن در برخی از نقطه در زندگی خود را. بنابراین چیزی شبیه به سفر به تمام جهان است که مادام العمر با هدف خاص و محدودیت زمان و در همه.

یک چیز وجود دارد در مورد اهداف بلند مدت که بزرگ نیست.

آنها سخت به نگه دارید تا با از آنجا که شما در حال دیدن هر گونه دستاوردها به طور منظم. ممکن است این عوارض در شما انگیزه. برای مقابله با این مشکل بهتر است به تقسیم یک هدف دراز مدت به های مختلف کوتاه مدت و اهداف روزانه به طوری که شما همیشه پیگیری پیشرفت شما.

زندگی مبتنی بر اهداف

حرکت رو به جلو, شما همچنین می توانید طبقه بندی اهداف بر اساس نتایج شما می خواهید برای رسیدن به جای مدت زمان.

حرفه ای

مانند همه انسان ها, شما همیشه می خواهید به موفقیت و اکسل در حرفه خود. هیچ کس می خواهد به ماندن در جایی که آنها برای همیشه لطفا برای.

هر چیزی که با این هدف بدون در نظر گرفتن قاب زمان است که یک هدف شغلی.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به مجموعه ای موفق اهداف شغلی اینجا.

شخصی

چند سال گذشته تمام شده است در مورد تاکید بر بهداشت شخصی شما. بنابراین وقتی که می آید به اهداف چگونه می تواند ما را فراموش نکنید آنهایی که باید انجام دهید با ما منافع شخصی?

تبلیغات

از سلامت به منابع مالی برای روابط همه چیز را که شما به ارمغان می آورد شادی و آرامش به عنوان یک فرد هدف شخصی است.

آیا شما می خواهید به خلاص شدن از شر بدهی های خود را, ترک سیگار شروع به یک سمت فشار, ازدواج, یا, کودکان, همه این اهداف شخصی و بسیار مهم است که در فهرست خود را از اهداف است.

چگونه به تعیین اهداف

بهترین راه برای تضمین تحقق اهداف این است که مجموعه آنها را به راه راست. در اینجا این است که چگونه به انجام این کار است.

اهداف هوشمند

هر هدف شما تعریف کرده که به صورت هوشمند.[2] هیچ ما به این معنی نیست صفت. ما اشاره به مخفف اینجا.

هوشمند مخفف:

  • خاص
  • قابل اندازه گیری
  • قابل دسترسی
  • مربوطه
  • زمان محدود

در خلاصه هر هدف باید به خوبی تعریف شده است. نباید کلی یا گسترده. هر جزئیات باید روشن شود. اگر شما می خواهید برای شروع در حال اجرا چگونه اغلب شما می خواهید به آن را انجام دهد ؟ چه مدت طول خواهد هر جلسه بود ؟ برای چه مدت طول خواهد شما همچنان این عادت ؟

وجود دارد که ارتباط بین اهداف خود و اعتقادات و یا شما هرگز قادر به رسیدن به نتایج شما می خواهید. مهمتر از همه آیا می شود غیر واقعی است. شما می توانید یاد بگیرید برای پرواز و وادار کردن خودتان سعی کنید آن را فقط به demotivate و استرس شما را.

برخی از قوانین

هر زمان که تعیین اهداف نگه داشتن چند چیز در ذهن است.

اولین و مهمترین اولویت بندی اهداف خود را. چیزهایی که شما می خواهید برای رسیدن به سریعترین باید مشغول به کار در.

هرگز خودخواه. وجود دارد مردم در اطراف شما خواهد شد که متاثر از چیزهایی که شما باید انجام دهید. نگه داشتن آنها را در ذهن داشته باشیم هنگامی که اهداف تعریف.

در نهایت آیا اجازه نمی دهد خودتان را فراموش تصویر بزرگتر. آن است که آیا در دراز مدت نتیجه و یا اتصال از هدف خود را با میل نگه داشتن آن را در ذهن خودتان نگه دارید از گرفتن پریشان.

چگونه برای رسیدن به اهداف خود

شما می توانید اطمینان حاصل شود پیشرفت خود را توسط زیر برخی از ادم تاکتیک. استفاده از مربوط به ابزار های مفید نیز می تواند نگه داشتن شما در مسیر صحیح است.

تبلیغات

تاکتیک

در حال حاضر که شما در تعیین اهداف شما ممکن است انتظار برخی از سحر و جادو اتفاق می افتد و voila! به اهداف خود دست یافته اند.

با عرض پوزش به پشت سر هم حباب خود را, اما هیچ سحر و جادو درگیر است. شما باید به کار سخت خود را.

یک تازه کار اشتباهی که اکثر مردم این است که آنها کار بر روی بیش از حد بسیاری از اهداف به طور همزمان. تمرکز بر روی یک چیز در یک زمان.

تقسیم خود را به هدف های کوچکتر به راحتی دست یافتنی وظایف. مصرف آن را یک گام در یک زمان باعث می شود آن را راه آسان تر است. نه شکستن آنها را بیش از حد. به عنوان مثال برای اهداف بلند مدت شما باید به صورت هفتگی پست های بازرسی به جای روزانه ،

همچنین پیگیری پیشرفت خود را. این را حفظ خواهد کرد شما انگیزه به کار سخت تر است.

ابزار

با بسیاری از دسته ها از اهداف و بسیاری از هدف آن است که تقریبا غیر ممکن است به یاد داشته باشید اجازه دهید به تنهایی کار در همه آنها.

خوشبختانه متعدد goal tracker نرم افزار به شما کمک خواهد کرد پیگیری اهداف خود و همچنین به عنوان طرح های خود را برای رسیدن به هر یک. باید حداقل یک نصب شده در گوشی های هوشمند خود را به طوری که طرح های خود را همیشه در دسترس است.

خط پایین

در نتیجه تعیین هدف علم موشک نیست. تمام است که لازم است قدرت اراده قوی همراه با تمام آگاهی که شما آموخته ام تا کنون.

سعی کنید از تاکتیک ها و نکات ذکر شده در بالا قادر به تنظیم موفق اهداف به طوری که شما می توانید دستیابی به زندگی است که شما می خواهید!

عکس های اعتباری: Danielle MacInnes از طریق unsplash.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب