یک زن و شوهر در ویرجینیا صرف کمتر از 85 دلار در 3 هفته از مواد غذایی است. در اینجا چیزی است که آنها خریداری شده است.

ما در حال تغییر کردن مواد غذایی ما خاطرات ستون به منعکس کننده آنچه در خرید مواد غذایی به نظر می رسد در طول شیو

توسط DASTESALAMATT در 6 اردیبهشت 1399

ما در حال تغییر کردن مواد غذایی ما خاطرات ستون به منعکس کننده آنچه در خرید مواد غذایی به نظر می رسد در طول شیوع کروناویروس. می خواهید برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را? ببینید که چگونه در اینجا.

چگونه به شما در تنظیم بودجه خود را ؟

من به طور معمول هدف به صرف کمتر از 100 دلار در ماه در مواد غذایی به دو نفر. اما من نمی تنظیم دقیق بودجه به دلیل شرایط در حال حاضر بسیار منحصر به فرد است. من در حال حاضر کار از خانه که در آن به طور معمول من می توانید رایگان و تحویل ناهار در دفتر دو بار در هفته. دوست پسر من است همچنین گرفتن ناهار رایگان در محل کار خود را به خاطر او ضروری کارگر به طوری که کاهش میزان وعده های غذایی ما نیاز به. ما نیز به طور معمول غذا خوردن در تعطیلات آخر هفته — معمولا حداقل یک وعده غذایی.

چگونه شما تصمیم می گیرید در چه مدت به سهام تا برای ؟

هدف من در این سفر بود که برای انبار کردن به اندازه کافی شربت خانه, اصول اولیه و اقلام منجمد به راحتی برای 3 هفته و مکمل های غذایی است که بعد از آن در ماه با تولید جعبه. من می خواستم به تعادل محدود کردن گردش با احتکار پس از 3 هفته به نظر می رسید مانند یک میانه. دوست پسر من است همچنین گرفتن ناهار رایگان در محل کار خود را به طوری که کاهش میزان وعده های غذایی ما نیاز به.

آیا شما مواد غذایی خود را تحویل داده و یا آیا شما رفتن به فروشگاه ؟

نه از فروشگاه من می خواستم به مغازه در انجام و تحویل مواد غذایی, بنابراین من تا به حال به بیرون رفتن. بعد از آن در ماه من قصد دارم برای به دست آوردن یک تولید جعبه تحویل, اما آنها نبودند پذیرش مشتریان جدید تا آخرین هفته از ماه آوریل است.

چگونه شما را انتخاب کنید که در آن به خرید مواد غذایی?

من برای اولین بار تصمیم به رفتن به معامله گر جو چون آنها اجرا بسیار سخت اجتماعی فاصله و فروشگاه ظرفیت دستورالعمل به عنوان به خوبی به عنوان ارشد ساعت. از آنجا که اکثر معامله گر جو محکم بسته بندی شده این ساخته شده من احساس بهتری در مورد حفظ یک مقدار خوبی از فضا و نگه داشتن هر کس امن است. همچنین من فکر می کنم معامله گر جو انتخاب بهترین و با کیفیت از منجمد و از پیش ساخته شده مواد غذایی که من می خواستم به سهام تا در هفته 2 و 3.

وقتی که من رفتم خرید, LIDL متاسفانه تا به حال هر چیزی را انجام نداده برای نظارت بر مقدار مردم در فروشگاه ها (به روز رسانی: پس از مارس 11, آنها را در برخی از مکان های مبتنی بر وب سایت خود را) اما آنها را بهتر قیمت ها در بسیاری از اصول اولیه مانند بلغور جو دوسر. من می دانستم که جلوتر از زمان چه موارد من می خواستم برای دریافت وجود دارد و جایی که آنها واقع شده بودند — این به من کمک کرد و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

آنچه زمان فروشگاه شما را و آنچه را که آن را می خواهم ؟

من به معامله گر جو درست زمانی که آن را باز کرد. در حال حاضر وجود دارد یک خط خارج از آنجا که 20 نفر ظرفیت پس از آن در زمان حدود 30 دقیقه به داخل. من رفتم به LIDL به زودی پس از باز کردن آن نسبتا شلوغ است. به دلیل طرح آن را سخت برای جلوگیری از مردم و پرداخت خطوط خیلی نزدیک به هم.

من انتخاب وعده های غذایی است که استفاده بیشتر شربت خانه, اصول اولیه و تولید است که باقی می ماند تازه برای دیگر مانند کلم پیچ و کلم بروکلی. من با حدود 10 وعده های غذایی و برداشت اقلام مواد غذایی است که به چند وعده های غذایی با توجه به آنچه من در زمان احساس.

تولید: 1 پیاز قرمز 2 زرد پیاز 1 موسیر 1 فلفل سبز 6 اونس, زغال اخته, کیسه هویج, کیسه لیمو کیسه لیمو, 6 آوکادو 1 سر از کلم بروکلی و 1 دسته از broccolini, 1 دسته کلم 1 دسته پیاز سبز 1 کیسه زرد سیب زمینی 1 کیسه سیب زمینی حنایی, 1 کیسه گشنیز.

شربت خانه: شیشه کره بادام زمینی, شیشه, ژله, سس فلفل قرمز شیرین, 1 بزرگ می توانید از گوجه فرنگی خرد شده 1 می توانید از سس گوجه فرنگی 1 می توانید از عصرانه 1 می توانید از شیر نارگیل 2 قوطی نخود, از مد افتاده, جو, قرمز, عدس, گل یاس, برنج خام کاشو نیمه شیرین شکلات, چیپس, چیپس.

یخچال موارد: سس مارینارا, پستو, حموس.

گوشت و لبنیات جایگزین: 2 بسته tempeh, 1 بسته beefless گوشت 1 بسته توفو 1 بسته سویا chorizo, وگان, کره, شیر بادام.

منجمد: فلفل, انواع توت ها, همبرگر گیاهی, گیاهی برنج سرخ شده با سبزیجات, بزنید, بستنی, نخود فرنگی منجمد.

چه می توانم به شما پیدا کنید ؟

ماکارونی قفسه های خیلی لخت. خوشبختانه من تا به حال مواجه نگردند ماکارونی در ژانویه به طوری که نیست یک موضوع است.

شما چه برنامه ای در حال ساخت است ؟

چگونه است که این متفاوت از چگونه شما به طور معمول در مغازه ؟

من به طور معمول خرید راه کمتر از مواد غذایی در یک زمان از آنجا که من نمی خواهم به خطر تولید و رفتن بد است. من همچنین می خواهم به استفاده از این کوپن در فروشگاه مانند غول و Safeway و استفاده از آن برای برنامه ریزی وعده های غذایی من هر چند روز به جای فکر کردن در هفته در پیش است. بسیاری از فروشگاه ها در حال محدود کردن کوپن آنها را (احتمالا به دلیل آنها نمی خواهند مردم احتکار), بنابراین من تا به حال به بیشتر سخت کوش و با برنامه ریزی وعده های غذایی. همچنین من معمولا از غذا خوردن بیشتر, که در آن در حال حاضر من در تلاش برای محدود کردن آن نیز برای به حداقل رساندن تماس بگیرید. به را تشکیل می دهند که برای من نگردند تا در چند "را از" جایگزینی اقلام مانند برنج سرخ شده, خیال باف, پاستا, سس و همبرگر.

به طور کلی من می خواهم برای پایان دادن به هزینه های بیشتر نسبت به من معمولا در مواد غذایی چون هر بار که به خرید من می خواهم به قادر به سهام تا در مورد من می دانم که گذشته خواهد شد.

در Kitchn ما معتقدیم تنظیم بودجه مواد غذایی برای شما و خانواده خود را در یک بخش ضروری در زندگی مالی شما را در. نمی دانم از کجا شروع کنم ؟ ما یک راهنمای برای که. می خواهید برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی خاطرات با Kitchn? ببینید که چگونه در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب