یک عقب افتاده عذرخواهی و که در آن ما را از اینجا

ما کارکنان از Bon Appétit و Epicurious می خواهید به آدرس ما خوانندگان همکاران و همسالان در نور آدم Rapoport اس

توسط DASTESALAMATT در 21 خرداد 1399

ما کارکنان از Bon Appétit و Epicurious می خواهید به آدرس ما خوانندگان همکاران و همسالان در نور آدم Rapoport استعفای به عنوان سردبیر. عمیقا توهین آمیز, عکس, گردش آدم است وحشتناک خود را در آن بلکه صحبت می کند به بسیار گسترده تر و دیرینه تاثیر نژادپرستی در این مارک.

ما شده اند به همدستی با فرهنگ ما اصلا با آن موافق و متعهد به تغییر. ما mastheads شده اند به مراتب بیش از حد سفید برای بیش از حد طولانی است. به عنوان یک نتیجه, ی دستور غذاها, داستان و مردم ما برجسته شده اند بیش از حد اغلب از محور دیدگاه. در زمان ما درمان غیر سفید داستان به عنوان "مهم" یا "مد روز." بار دیگر ما اختصاص داده اند شرکت تصمیم گرفتند و Columbused آنها. در حالی که ما به استخدام بیشتر مردم از رنگ ما همچنان به tokenize بسیاری از BIPOC کارکنان و همکاران ما در فیلم ها و در صفحات ما. بسیاری از جدید BIPOC استخدام شده اند در ورود به سطح موقعیت با کمی قدرت و ما به دنبال سرعت بخشیدن به پیشرفت حرفه ای خود را و پرداخت. سیاه کارکنان شده اند زین با کمک نژادی آموزش و پرورش به ما کارکنان و ظاهر می شود در سرمقاله و تبلیغاتی شاخه های عکس به ما مارک های متنوع تر به نظر می رسد. نمی توانیم به درستی آموخته و یا گرفته مالکیت از اشتباهات ما. اما همه چیز در حال رفتن به تغییر.

ما شده اند به طور جدی به بحث در مورد چه چیزی تغییر می تواند مانند نگاه در BA و Epi و آنچه که ما نیاز به انجام آن را درست و عادلانه محل. برای شروع این بدان معناست که اولویت مردم رنگ برای سردبیر نامزد, استخر, اجرای ضد نژادپرستی آموزش برای کارکنان ما و حل و فصل هر گونه پرداخت نابرابری که در تمام بخش های. این به معنی از بین بردن سمی از بالا به پایین فرهنگ است که صدمه دیده است بسیاری از اعضای کارکنان ما هر دو در گذشته و حال و حمایت از Condé Nast داخلی تحقیقات برای نگه داشتن فرد مجرم پاسخگو باشد.

علاوه بر آن ما است سرمقاله رسالت به بهتر اذعان و افتخار و تقویت BIPOC صدای. ما را دنبال و استخدام بیشتر مترجمان آزاد از رنگ در تمام سیستم عامل و سرمایه گذاری در این روابط برای دراز مدت است. ما پوشش مرکز خواهد شد به جای نگه داری از کمک های مردم به حاشیه رانده شده. ما را به انجام این کار اعتماد سازی با ما BIPOC همکاران و راه اندازی چندین ستون نوشته شده توسط BIPOC در چاپ دیجیتال و سیستم عامل. ما در تعمیرات اساسی ما دستور فرآیند توسعه به آدرس مسائل مربوط به مالکیت و تخصیص است. ما ممیزی پیش از چاپ مقالات و دستور العمل های مناسب برای اطمینان از اعتبار و contextualization. ما همچنین ایجاد پروتکل های پژوهشی به دامپزشک افراد تحت پوشش ما وجود دارد خواهد بود تحمل صفر برای نژادپرستی و تبعیض جنسی, همجنسگرا ستیزی و یا آزار و اذیت در هر فرم.

این فقط آغاز است. ما می خواهیم به طور شفاف پاسخگو و فعال به عنوان ما شروع به از بین بردن نژاد پرستی در مارک های ما است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن