یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که فروشگاه های مواد غذایی هستند مورد اعتماد ترین خرده فروشان برای پروتکل های ایمنی در حال حاضر

اگر چیزی می رود ویروسی در حال حاضر کاملا به عنوان به سرعت به عنوان کسی که امتناع از پوشیدن ماسک در فروشگاه موا

توسط DASTESALAMATT در 3 مرداد 1399

اگر چیزی می رود ویروسی در حال حاضر کاملا به عنوان به سرعت به عنوان کسی که امتناع از پوشیدن ماسک در فروشگاه مواد غذایی ضد maskers آمدن به فروشگاه تنها بخشی از نگرانی برای مشتریان به دنبال خرید مواد غذایی خود را در یک محیط امن. در حالی که همیشه وجود دارد بسیاری است که می رود به انتخاب که فروشگاه به فروشگاه از آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که مصرف کنندگان ارزش راه پیاده سازی فروشگاه های بهداشتی و اقدامات ایمنی در هنگام تصمیم گیری کنند.

ماه گذشته جهانی شرکت تحقیقاتی ایپسوس آیا رمز و راز مغازه برای دیدن که عمده خرده فروشان نگه داشتن مردم شاد ترین: برندگان بزرگ شد تمام غذاهای Costco و معامله گر جو. در حال حاضر این شرکت این بار با شروع مصرف کننده بررسی در مورد آنچه در آن است که مردم در مورد زمانی که آنها در فروشگاه — و چگونه اعتماد به نفس آنها در فروشگاه ها برای اجرای اقدامات ایمنی. این خواهد دوباره مورد استفاده برای اندازه گیری چگونه خرده فروشان در حال انجام در یک مطالعه که هنوز منتشر نشده است.

در حال حاضر این بررسی نشان می دهد برخی از خبر خوب: فروشگاه های مواد غذایی هنوز هم مورد اعتماد ترین خرده فروشان برای سلامت و پروتکل های ایمنی — امداد با توجه به essentialness از آنها و همچنین چیزی که حس می کند با توجه به نمرات بالا به صورت عمده در فروشگاه های مطالعه تاریخ و زمان آخرین.

مطلب قابل توجه این است که چقدر یک فروشگاه پایبندی به پروتکل های مهم برای مصرف کننده:

نائومی Tomky

نویسندگان

مستقر در سیاتل نویسنده Naomi Tomky با استفاده از شور و شوق بی امان برای خوردن همه چیز را به حرکت خودش را در سراسر جهان به عنوان برنده جایزه غذا و سفر نویسنده است.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن