پورتلند و شوهر مذاکرات فوستر, پدر و مادر, روز پدر, طرح و اسپاگتی

نام: Antwon و مقابله Chavisمحل سکونت: Portland, ORچگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود

توسط DASTESALAMATT در 1 تیر 1399

نام: Antwon و مقابله Chavis
محل سکونت: Portland, OR
چگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? 3 (Antwon; او شوهر, Nate; و خود را 5 سال).

زمانی که Antwon و مقابله تلفن کردم که آنها رسما رفتن به تبدیل شدن به پدر و مادر رضاعی آنها تا به حال کمتر از 24 ساعت برای آماده سازی. البته آنها می خواهم از طریق سال از غربالگری مصوبات و کاغذ بازی ندارد اما تا لحظه ای که آنها ملاقات دختر خود را که آن را واقعی است. دو و نیم سال بعد, Portland, زن و شوهر اذعان می کند که در حالی که بسیار تغییر کرده است بنابراین بسیار شده است همچنین ماند همان.

ما به تازگی صحبت با Antwon (متخصص اطفال) و شوهر, Nate (دانشجوی حقوق مطالعه برای آزمون وکالت) به بحث در مورد پدر و مادر در طول همه گیر خود روز پدر طرح و به همین دلیل این احتمالا یک ایده خوب برای خوردن اسپاگتی هر شب.

چگونه باید چند ماه گذشته شده است برای خانواده شما ؟
Antwon: ما در حال انجام باشه. آن بوده است که عجیب و غریب بودن در خانه تقریبا در همه زمان ها بدانند تمام این پدر و مادر در طول یک بیماری همه گیر چیزی. ما کمی پایین تر در روحیه با اجتماعی ادامه داد و فاصله و تنش های نژادی اما ما با استفاده از فرصت به درونگرا و مولد. من در تلاش برای افزایش آموزش به پزشکان مقیم نحوه برخورد با موضوع مسابقه با خانواده. من هم از نوشتن در اطراف چگونه به بحث در مورد مسابقه با بچه های خود را.
Nate: من مطالعه برای آزمون وکالت در خانه, بنابراین من مهم نیست که خانه و نداشتن برنامه است. در ابتدا ما هر دو کمی افسرده نمی دانستند چه چیزی را با خودمان اما ما که یک روال است که برای ما کار می کند و چگونه به نگه داشتن دختر ما را سرگرم. هر روز ما برای کمی رانندگی و اقامت در ماشین فقط به معنای واقعی کلمه خانه را ترک. به طوری که یک راه سرگرم کننده برای کشف یک کمی از پورتلند است که ما نمی خواهد در غیر این صورت.

در علاوه بر این به پدر و مادر در طول یک بیماری همه گیر Antwon شما نیز اتفاق می افتد به یک پزشک متخصص اطفال در طول یک بیماری همه گیر!
Antwon: بله! بنابراین بچه ها خوب است اما در بسیاری از وحشت در مورد پدر و مادر بودن بیمار است. ما شروع جدید پزشکی از راه دور سیستم و انجام می دهند مجازی بیشتر بازدیدکننده داشته است است که ایده آل نیست اما البته وجود دارد بسیاری از مثبت: این کاهش قرار گرفتن در معرض ما و قرار گرفتن در معرض خود را و آن را بسیار راحت تر برای خانواده ها.

شما می توانید به اشتراک بگذارید کمی بیشتر در مورد پرورش ،
Antwon: ما شروع به پرورش 2.5 سال پیش و قبل از فرآیند است که در زمان بیش از 3 سال است. ما گواهی شده در روز چهارشنبه و روز پنج شنبه کمتر از 24 ساعت بعد. من یک ایمیل در ارسال آن به مقابله و ما را تا روز بعد. با پدر و مادر شما نمی دانید که آنچه در آن خواهد بود تا زمانی که شما در ترانشه.
Nate: من در زمان دو هفته کار تمام تعطیلات من. هیچ پدری ترک که نه یک چیز.
Antwon: من بازگشت به کار در روز جمعه. من با استفاده از خانواده پزشکی را به زمان خاموش اما این که پرداخت نشده. من هم نمی دانم چه به انتظار در نظر نحوه متصل می گرفتم. من می دانستم که من می خواهم رشد متصل, اما من نمی دانم چقدر است. در همان زمان که سطح دلبستگی است که واقعا لازم است آن را به کار. ما باید برای دیدن او به عنوان ما حتی اگر ما می دانیم که او نه به دلیل این که چگونه ما نگه داشتن او احساس دوست داشتنی و مهم و ارزشمند است.
Nate: اتصال با یک کودک شما ممکن است نگه داشتن خطر است شما را. آن را به ارزش دل شکستگی به می دانم که او احساس او تا به حال عشق و پدران.

چه شد بزرگترین تغییر برای شما ؟
Antwon: بنابراین بسیاری از چیزها است. ما کلاسیک دو-درآمد-بدون-کودکان و نوجوانان (دینک) خانواده. ما تا به حال شراب در همه جا. یک تقویم با برخی از (ذوق) برهنگی در آن است. ما تا به حال به خلاص شدن از شر همه که! ما همچنین هیچ ندارد بچه ها لباس چون شما نمی دانید سن کودک است که شما در حال رفتن برای دریافت قرار داده شده ، ما به سرعت متوجه شدند ما چیزهای مورد نیاز برای یک کودک نو پا چرا که هنگامی که ما برای اولین بار او بود 2.5.

و هیچ دستی ...
Antwon
: وجود یک منحنی یادگیری برای هر دو ما. به عنوان یک پزشک متخصص اطفال من تا به حال برخی از درک. اما شما یک انسان در خانه خود را ترک نخواهد کرد و هیچ یک از کسانی که اطفال چیزهایی که در ذهن من هستند — من در حالت وحشت مثل هر پدر و مادر است. قبل از من تا به حال بچه ها من فکر کردم من می تواند یک متخصص اطفال و حدیثی "من شنیده ام و یا من به عنوان خوانده شده" مشاوره. اما آن را بسیار بهتر قادر به نگاه یک پدر و مادر در چشم و می گویند "من انجام داده ام این بیش از حد و این سخت است. اما من می دانم که شما می توانید انجام دهید سخت چیزهایی چون من بیش از حد." پدر و مادر را به من می آیند و می گویند: "دختر من است که با داشتن یک زمان سخت به خواب." و من می گویند: "اجازه بدهید به شما بگویم در مورد مشکلات خواب ما تا به حال در 24 ساعت گذشته در خانه ما!" پدر و مادر من ساخته شده است یک بهتر اطفال و یک متخصص اطفال ساخته شده است من آرام تر پدر و مادر است.

چه چیز دیگری تغییر در زندگی خود را هنگامی که شما را تبدیل به پدر و مادر ؟
Antwon: زمانی که من برای اولین بار ملاقات Nate او زندگی می کردند در تخفیف نودل با یک می توانید از سس. او می خواهم آن را پرتاب هم با عجله در یک Tupperware و خوردن آن. بنابراین ما تا به حال به آرامی تکامل آن است. اجازه دهید اضافه کردن گوشت و شاید یک سس که کمتر سدیم و برخی از ادویه جات ترشی جات. بنابراین هنگامی که ما تبدیل به پدر و مادر در آغاز ما متوجه ما مثل دو دانشجوی کالج در تلاش برای تغذیه پنج ساله.
Nate: Antwon نمی خواهم هر چیزی را طبخ کنم! در حال حاضر اولین چیزی که من را به فکر می کنم در مورد زمانی که من را به چیزی است که او را به خوردن آن ؟ وجود دارد دیوانه سبزیجات ؟ آیا این شبیه چیزی است که او نمی خواهد پیدا کردن در کودکان منو ؟ بنابراین در حال حاضر ما مختصر و مفید شامل کلاسیک, اسپاگتی, هم بزنید سرخ و یا انواع وعده های غذایی مرغ.
Antwon: و انتهای لیست ...

بنابراین مواد غذایی شده است از یک منحنی یادگیری بیش از حد ؟
Antwon
: آره سخت است چون من مطرح شد در یک خانواده که در آن همه ما می خوردند همان چیزی که برای شام بنابراین اگر من خوردن ماهی قزل آلا و او را از خوردن ماهی قزل آلا. پس از آن تغییر راه من خوردن یک بیت.
Nate: من ترجیح می دهم به خوردن گوشت کمتر, بیشتر گزینه های گیاهی. اما من می دانم که سخت است با یک کودک. بنابراین من صادقانه نمی ذهن داشتن مرغ در ظرف است که من با قرار دادن مرغ در!

در حال پخت و پز و خرید مواد غذایی از یک تیم تلاش کند ؟
Antwon: هنگامی که ما رفت و از بودن فقط دو نفر مشغول به صرف شام خانوادگی ما آموخته است که ما تا به حال به آگاه تر از برنامه ریزی و عمدی بیشتر با مواد غذایی خرید. ما نمی توانیم اسپاگتی چهار وعده های غذایی در یک ردیف! Nate را دوست دارد خوب تخفیف و کوپن به طوری که او می شود در دیجیتال نرم افزار و ایجاد یک لیست بر اساس آنچه در فروش. ما معمولا به عنوان یک خانواده— او نشسته در سبد خرید ما به راه رفتن بالا و پایین راهرو.
Nate: او عاشق رفتن! این یک تفرج در آن طول می کشد زمان ما را در خارج از خانه. البته این کمی بیشتر استرس زا در حال حاضر به رفتن به یک محل که در آن او همه چیز را لمس و ما را مجبور به پوشیدن ماسک ... اما در همان زمان آن را می شود هیجان زده به دیدن بخش هایی است که به غذا. هنگامی که او می بیند چیزی در قفسه های آن باعث می شود او بیشتر سرمایه گذاری در خوردن آن بعد.

چه در دایره اجتماعی خود را نگاه مانند امروزه?
مقابله: قبل از این همه ما نمیفهمد که پدر و مادر بود و بزرگ اجتماعی و گذار. بسیاری از دوستان ما نیز دینک gays; برخی مثل بچه ها بعضی نمی کنند. بنابراین ما ایجاد کرد و در حال حاضر به نظر می رسد کمی متفاوت تر از آن را در آغاز. ما تا به حال به شکل که مایل به نشستن به صبحانه با کودک نو پا! در حال حاضر آن را عجیب و غریب. ما زوم با مردم در تماس باشید اما آن را فقط همان نیست که فرد در تماس است.
Antwon: اگر ما در پارک و او می بیند او و دوستان او می خواهد به در آغوش گرفتن آنها. من به او گفتم "شما نمی توانید از در آغوش گرفتن در حال حاضر!" و او شروع به گریه کرد. آن را بسیار سخت به توضیح در مورد فاصله.

چگونه شما صرف روز پدر در این سال ؟
Antwon: دختر ما احتمالا "ما صبحانه" که به معنی او را نابود آشپزخانه ما ساخت مشکوک انتخاب های غذایی, اما ما به شما خوردن آن با قلب مبارک. و سپس ما پاک برای ساعت.

راه ما با خوردن یک سری از پروفیل ها و گفتگو با افرادی مانند شما در مورد چگونه آنها را خوراک خود و خانواده خود را.ما به طور فعال به دنبال مردم به ویژگی های در این سری است. شما لازم نیست به معروف و یا حتی یک آشپز خوب! ما علاقه مند هستید در مردم از همه پیشینه ها و عادات غذا خوردن. اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با ما و یا اگر شما می دانید کسی که شما فکر می کنید خواهد بود برای این سری از اینجا شروع کنید با این شکلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب