یک میان وعده بشقاب پایین کلید شام استراتژی ما در حال حاضر نیاز

بعضی از شب ها ما خودمان را غرق در نهفته نقل از سس مارینارا و نورد کردن پنکیک پیازچه. اما زمانی که ما مریض انجا

توسط DASTESALAMATT در 5 اردیبهشت 1399

بعضی از شب ها ما خودمان را غرق در نهفته نقل از سس مارینارا و نورد کردن پنکیک پیازچه. اما زمانی که ما مریض انجام ظروف و ایستاده بر روی اجاق گاز, ما جمع آوری یک میان وعده بشقاب.

با وجود نام یک میان وعده ورق کاملا قابل قبول برای خوردن ناهار یا شام. تماس با آن aperitivi, mezze, crudités یا بزرگسالان Lunchables—ما آن را دوست دارم. ساخت یک میان وعده خوب صفحه است که کمتر در مورد پخت و پز و بیشتر در مورد ترتیب و با وجود چه حداکثری charcuterie تابلوهای مصرف بیش Instagram ممکن است که فکر می کنید شما نمی نیاز به یک یخچال پر از افت و یا یک کش از خمیر ترش. شروع با هر ولگرد تولید است حلق آویز کردن در crisper گرفتن چند مورد علاقه سس یا چاشنی و رفتن به جایی که شربت خانه خود را به شما منجر. اما در ابتدا ممکن است به ما نشان می دهد چند ارتقا ؟

شما واقعا نیاز به یک صفحه گرامافون

ما نمی خواهد انکار کند که ستون همه چیز را بر روی شیشه و سرامیک بشقاب باعث می شود همه چیز را احساس هم کشیده. اما یدکی برش تخته یا ورق تابه با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی. می تواند به شما غذا خوردن بیرون از 11 tiny دبستان کاسه? بله شما می توانید.

می خوردن یک کاسه بادام زمینی نم prik برای شام.

عکس Chelsie Craig, مواد غذایی, طراحی با کت Boytsova

پرتاب با هم یک شیب سریع

هم بزنید و با هم سریع شیلی و کره مخلوط کرده تا یک herby ترشی یا مخلوط ماست چکیده با رنده ترد تولید مثل تربچه و هویج, شلغم یا سیب. هنگامی که در شک, سنبله هر چیزی خامه را با کمی نمک و یک تکان خوردن آب لیمو.

و یا ارتقاء یک فروشگاه خریداری یک

معاون غذا ویرایشگر Sohla ال-Waylly یک افتخار mezze-برای-شام جانباز ترجیح به zhuzh تا آماده نرخهای پایین به جای شروع از ابتدا. "من پایان حموس با سریع chhaunk ساخته شده از زیره سبز, گشنیز, فلفل و لیمو و یا بالا بابا ganoush با frizzled, برگ کاری, دانه خردل و زیره," او می گوید.

Marinate یک می توانید مطالب

"هر چیزی که شما کرک باز از یک قوطی یا شیشه باید ریخته شده در روغن زیتون و پوسته پوسته نمک بلافاصله می گوید:" ارشد مواد غذایی ویرایشگر مولی Baz. این بدان معناست که قلب کنگر فرنگی و ساردین cannellini لوبیا و زیتون. اضافه کردن مواد تشکیل دهنده دیگر اگر شما مانند میوه ای سرکه یا آب مرکبات سیر خرد شده, فلفل قرمز دودی یا شیلی تکه هر چه سبزی تازه شما ممکن است در اطراف و اجازه می دهد تا طعم دهنده به ورق را رو کردن در حالی که شما جمع آوری بقیه از صفحه گرامافون.

می خواهم به واقعا خود را اسنک صفحه به ارتفاعات جدید ؟ برخی از فلفل شیرین و پنیر و کراکر.

عکس الکس لاو, مواد غذایی, طراحی با سو لی سرپا نگه داشتن یک ظاهر طراحی شده توسط Kalen Kaminski

لباس خود را به سبزیجات خام

برش سبزیجات ترد مانند خیار فارسی jicama تربچه و هویج به انگشت پسند نیزه و سپس پرتاب آنها را با مقدار زیادی از آب مرکبات و یک اشاره از نمک. پایان با چند sprinkles سماق Tajin یا حلب-سبک فلفل.

انتخاب یک پروتئین

را در اغذیه فروشی گوشت قرمز (گوشت! prosciutto! mortadella!) و کنسرو ماهی (ماهی کولی! هشت پا! صدف escabeche!), و نترس به ترکیب و مطابقت. آشپزخانه تست مدیریت ساده لوح Melian به کانال آرژانتینی picadas توسط جفت شدن کاهش سرد با jarred piquillo فلفل و زمانی که او آن را پس مانده غذا را سرد milanesa.

اضافه کردن نشاسته

ضخامت برش نان است که شاید انتخاب قطعی و بدیهی اما هر کربوهیدرات را انجام خواهد داد. BA کارکنان به خصوص علاقه جوراب زنانه ساقه بلند خود را میان وعده صفحات با parathas, roti و گرم چیپس. اما اگر شما ترجیح می دهید یک بحران ما متوقف نخواهد شد شما از اضافه کردن چند کار کراکر یا Triscuits بیش از حد.

فکر می کنم از این ترشی به عنوان یک اسموتی سبز در فرم شیب.

اتاق را برای چیزی شیرین

تعادل اجتناب ناپذیر شوري از همه که گوشت و پنیر با خرما, سیب, انواع توت ها و یا زردآلو خشک شده. اگر میوه خود را عرضه کم است اضافه کردن یک دسته علف و غیره از مربا یا نم نم باران از عسل به لام بالای پنیر.

فراموش نکنید که این دستمال!

به اشتراک گذاری صفحات و کارد و چنگال و کمی خلال دندان اختیاری هستند. لوازم یدکی ظرف حوله (یا دو) ضروری است. جدول خود را و انگشتان دست خود را خواهد شد با تشکر از شما.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب