خلاصه دانه کاسه نیست که من خسته

هر هفته Bon Appetit سردبير کریستینا Chaey می نویسد: در مورد آنچه او را از پخت و پز در حال حاضر. نرم افزار نکته

توسط DASTESALAMATT در 28 تیر 1399

هر هفته Bon Appetit سردبير کریستینا Chaey می نویسد: در مورد آنچه او را از پخت و پز در حال حاضر. نرم افزار نکته: اگر شما ثبت نام برای خبرنامهشما دریافت حرکت شبیه چمچه زنی قبل از هر کس دیگری.

عزیز Healthyish دوستان

پس از دو هفته احساس مانند هر معمول من می خواهم تاسیس در زندگی من شده است به طور کامل طرح میتوانست به من به آرامی شروع به دوباره اولویت بندی چیزهایی که من را صلح. من شروع به پخت و پز دوباره چیزی که من پیدا کردم غیر قابل تصور چند هفته پیش اما من پرتاب خودم را با شادی و تجدید انرژی خلاق. و من شروع به محبوب من سفر به کشاورزان در بازار (با ماسک در, البته). در ماه گذشته و یا پس از ضربه محکم و ناگهانی قند نخود فرنگی و مارچوبه از اوایل تابستان باید متمایل به سنگین گیلاس و کدو سبز—یک یادآوری است که اگر من می خواهم در روی کالاهای من بزرگتر از اندازه حمل و نقل کردن کیسه و من به آمار اصطبل در حال حاضر قبل از آن هم ناپدید می شوند.

البته این مشکل با "خرید چه خوب به نظر می رسد" در بازار کشاورزان است که در اوج تابستان همه چیز خوب به نظر می رسد. شایان ستایش اندازه کف pattypan کدو. به ترکه گوجه فرنگی در مورد پشت سر هم در درزهای. سنگ میوه. آن نیست تا زمانی که من به خانه و شروع به باز کردن بسته بندی گیاهان سه نوع کاهو و تربچه و هویج و پیازچه (و این همه برای یک حزب از یک FYI) که من می دانم من فقط ممکن است بیش از حد آن...دوباره.

من دست پاچه (اما خطر ناک!) مسابقه به خوردن فضل من قبل از آن بد می رود, گام اول است برای شستن و خشک کردن و درستی فروشگاه همه چیز را من می توانم. من می دانم که کاهو از لحاظ فنی دیگر طول می کشد هنگامی که شما را ترک کل سر نشسته و جدا نشده. اما شما می دانید آنچه که من برای رسیدن به زمانی که من خوش آمدید یخچال در جستجوی غذا ؟ که ریگ سر کاهو. اما زمانی که من برای باز کردن در یخچال شسته و رفته به انبوهی از prepped تولید آن را آسان به فورا تجسم تمام چیزهایی که من بسیار هیجان زده هستم به طبخ در هفته پیش رو: کلم و عدس, سالاد کلم بروکلی-و-بیکن سرخ شده با برنج ،

من همیشه هیجان زده به خوردن این سالاد.

عکس CHELSIE CRAIG, مواد غذایی, یک ظاهر طراحی شده توسط YEKATERINA BOYTSOVA

با این بلوک های ساختمانی آماده رفتن به تبدیل یک یخچال پر از به ظاهر تصادفی سبزیجات به رضایت بخش غذا می شود 10 دقیقه کار را برای بقیه روز. این مهم است که من استفاده می شود به بسته ناهار من در عجله صبح قبل از دوچرخه سواری به دفتر. در حال حاضر که من مشغول به کار از خانه و به تازگی از پخت و پز ناهار هر روز فرسوده, من پیدا کردم خودم را با تکیه بر وعده های غذایی سریع است که نیازی به روشن کردن اجاق گاز در وسط روز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب