یک تئاتر در انگلستان پیدا کرده است یک راه جدید به همراه نایجل اسلیتر را “نان تست” به مردم در خانه

همیلتون در حال حاضر در دسترس برای پخش و اجرای زنده صنعت است که به دنبال برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد بعدی: چگونه می توانم تعامل مردم با تئاتر از خانه های خود را و چگونه آنها می توانند در حفظ و اجرا شده است. همه گیر شود سر در گم نشان می دهد باید با خیال راحت بروید ،

در میان گروه های به دنبال در چگونه به کار در اطراف توقف در زندگی فرد در اجرای برنامه های لارنس بتلی تئاتر در انگلستان است که در بر داشت یک راه جدید برای آوردن مواد غذایی نویسنده نایجل اسلیتر را نان تست به همه ماندن در خانه در حال حاضر.

زندگی می کنند نشان می دهد که تا به حال اجرا موفق در پایان غرب لندن است که بر اساس اسلاتر 2003 آشپزی خاطرات مادر و غذای او تغذیه در دوران کودکی و سپس پخت و پز از پدرش بعدی, همسر, قبل از حرکت به بزرگسالی و شهرت به عنوان مواد غذایی نویسنده است. این کتاب تبدیل به یک فیلم در سال 2010 با بازی هلنا بونهام کارتر و سپس یک مرحله بازی. اما در حال حاضر در تلاش برای سرگرم کردن مخاطبان حفظ ارتباط بین تئاتر و بینندگان زنده و حمایت از مبارزه جهانی از اجرای زنده نان تست اقتباس شده است به طور کامل فرمت جدید را به طور مستقیم به مشتریان در صفحه اصلی.

این رویداد, که ترکیبی از پخش رادیو و, فیلم انیمیشن, همراه با بلیط سطوح اعم از عملکرد اساسی — در مورد $12.50 — به نسخه لوکس (در انگلستان تنها) است که می آید با یک برنامه و, دسر, تحویل درب خود را برای حدود $20. به علاوه شما می توانید اضافه کردن پول اضافی برای حمایت از تئاتر است. اما تمام نسخه های با کارت های دستور بنابراین شما می تواند آماده برای تماشا و گوش دادن و خوردن حق همراه با نشان می دهد.

نشان می دهد اجرا می شود شبانه از این جمعه تا آخر این ماه شروع 7:30 p. m. که به پایان می رسد تا در مجموع نمی ناخوشایند زمان 2:30 بعد از ظهر در سواحل شرق ایالات متحده آمریکا — و بله وجود دارد اجراهای آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>