مجازی Doula سهام آنچه آن را مانند به منظور تسهیل تولد در طول COVID-19

در هفته های اخیر بیمارستان را محدود به اتاق زايمان بازدید کنندگان برای جلوگیری از گسترش COVID-19 باعث حامله اف

توسط DASTESALAMATT در 17 اردیبهشت 1399

در هفته های اخیر بیمارستان را محدود به اتاق زايمان بازدید کنندگان برای جلوگیری از گسترش COVID-19 باعث حامله افراد و سیستم های پشتیبانی برای پیدا کردن راه حل های خلاق. در اینجا اریکا R. Cohen doula و از بنیانگذاران تندرستی با نام تجاری LOOM, مذاکرات در مورد آنچه آن را مانند به منظور تسهیل اجتماعی فاصله تولد.

آغاز کار من با دیانا و جیسون در تابستان گذشته—آنها گذشته مشتریان من به عنوان یک doula قبل از حرکت به تمرکز بر روی دستگاه را در تمامیت آن. زمانی که ما شروع به کار با هم من تا به حال هیچ ایده که او را تحویل خواهد تا پایان اتفاق می افتد در وسط یک بیماری همه گیر. من فکر کردم من که قرار بود به انجام معمول من چیزی که کار با آنها را در خانه در مراحل اولیه پس از رفتن به بیمارستان با آنها. بدیهی است که اتفاق نمی افتد.

مادر من است و پدرم یک متخصص بیماری های عفونی—من در آفریقای جنوبی در حالی که پدرم انجام HIV/AIDS پژوهش وجود دارد— بنابراین من بسیار آشنا با گله ایمنی و ویروس ها و بیماری است. من فکر می کنم داشتن که قرار گرفتن در معرض بیماری همه گیر در اوایل نقطه در زندگی من ساخته شده من بسیار باز برای ساخت انتقال به خدمات مجازی. به عنوان یک doula و به عنوان یک مدیر من همیشه فکر کردن در مورد طرح اقدام است.

یک فرد ممکن است دیدن یک زن و شوهر از ارائه دهندگان مختلف بسته به جایی که آنها دریافت مراقبت های پس از doula قرار است به عنوان یک منبع حمایتی که تغییر نمی کند. ما همچنین کمک به آموزش مشتریان در انتظار چه چیزی را در طول کار و کمک به آنها خود حمایت کند. زمانی که این بیماری همه گیر شروع شد و من تا به حال به خودم بپرسید چگونه می توانم همچنان به طور مداوم وجود دارد ؟ چگونه می توانم همچنان به آموزش و کمک به آنها را آماده برای دفاع از خود ؟

من می دانستم که من نمی تواند کمک کند با ماساژ یا جسمی انگیزه او را به بلند شدن و حرکت در اطراف برای مدیریت بهتر انقباضات اما من فکر کردم اگر آنها باز به داشتن من در FaceTime و در ارتباط مستمر بیش از متن من هنوز هم وجود دارد.

آنها می دانستند که آنها می تواند با من تماس بگیرید در هر زمان و با ما در تماس باشید از وقت خود را تحویل گرفت و تا زمانی که این کودک تحویل داده شد. البته این احساس سخت نمی توان وجود آنها را از نظر جسمی اما من عاشق بودن قادر به پاسخ به تماس خود را هر زمان که آنها تا به حال یک سوال و به آنها انرژی من. متاسفانه در بیمارستان به حال قوانین است که به معنای Jason نبود قادر به با دیانا برای بهبودی پس از زایمان, بنابراین من FaceTimed با دیانا پس از آن بیش از حد. اگر چه من در اتاق من قطعا احساس مشابه انرژی, و من فکر می کنم هر دو آنها احساس واقعا پشتیبانی نیز هست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب