یک هفته از خانواده پسند شام از Kendra Adachi از تنبل نابغه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.وقتی که م

توسط DASTESALAMATT در 22 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وقتی که می آید به تغذیه خانواده او از پنج Kendra Adachi — خودخوانده تنبل نابغه میزبان پادکست با همان نام و نویسنده از آینده کتاب تنبل نابغه راه — پایبند به همان استراتژی او تلاش می کند برای کمک به دیگران اتخاذ: یک نابغه در مورد چیزهایی که مهم و تنبل در مورد چیزهایی که نمی کنند. برنامه ریزی وعده های غذایی مهم برای او ، هزینه های زیادی از زمان در آشپزخانه ؟ نه آنقدر. به همین دلیل است که او پشته او برنامه غذایی فهرستی با آنچه او تماس بی مخ جمعیت pleasers. مثل ما او خم در فوق العاده ساده و دوستدار خانواده شام که نیاز به هیچ فکر و لطفا هر کس در اطراف جدول (حداقل برای بیشتر قسمت ها). در اینجا Kendra سهام یک هفته برنامه غذایی با ما و به ما می گوید که چگونه او آن را ندارد.

5 آسان دوستدار خانواده شام

ما جمعی تجربه این چند هفته و ماه است و چیز دیگری درست است ؟ ما خسته و ترسیده امیدوار و مداوم است. و در همه است که ما هنوز به طبخ شام. برای من هم هنوز کار تمام وقت شغل پاره وقت ساعت و در حال حرکت به یک تابستان با بچه ها در خانه بعد از یک بهار از همان دقیق. این خوب است که آن را بسیار میشم و آن را خوب برای ما برنامه های غذایی به منعکس کننده که در آن ما عاطفی است. برای من این فصل خواستار خوشمزه وعده های غذایی که باید محدود مراحل و مواد طعم دهنده به کودکان و نوجوانان نمی ناله و شکایت کردن در مورد, و پاکسازی آسان. اگر شما می خواهید همان را به من پیشنهاد شما من تنبل نابغه لیست.

دوشنبه: زندگی خود را تغییر دهید شاورما

من میراث یک بار زندگی خود را تغییر دهید مرغ و پس از آن من ساخته شده زندگی خود را تغییر دهید شاورما. این انبوه خوش طعم و آسان برای دبستان جلوتر از زمان و متنوع در چگونه آن را پخته و آنچه در آن خدمت کرده است ، این یک راه ساده برای قدرتمند عطر و طعم و آن خواهید بود یک بلوک ساختمان تمام هفته. را دو.

دریافت دستور العمل: زندگی خود را تغییر دهید شاورما دستور و پادکست

شنبه: نخود کاسه

من این دستور تقریبا هفتگی برای ناهار اما پرتاب در چند مشت مرغ مانده از شب قبل آن را به یک شام خانواده خواهد شد و در واقع غذا خوردن. بچه ها من به زنجبیل و سیر را در اینجا, بنابراین ما سنگین بر روی آن. من همیشه فوق العاده خواهد شد و استفاده از آن در هفته بعد به پمپ کردن عطر و طعم بیشتر از دو شام.

دریافت دستور العمل: نخود کاسه

چهار شنبه: احمق آسان Nachos در فر

آخرین مرغ مانده خواهد شد برای بازی در این فوق العاده تنبل شام. (زیره سبز در شاورما باعث می شود غیر nacho مشخصات عطر و طعم واقعا خوب کار می کنند در اینجا.) ورق پان nachos در یک مفهوم جدید نیست اما من مطمئن هستم که دوست دارم که چگونه آنها به سرعت ایجاد یک وعده غذایی با هم می آیند. خانواده ما به طور کلی برخوردار مرغ و پنیر و سنگین سالسا; من احساس بد که هیچ وجود ندارد سبزیجات.

دریافت دستور العمل: احمق آسان Nachos در فر

پنج شنبه: آسیایی الهام گرفته از برنج کاسه

این گوشت-قارچ ایجاد مناسب برای پیچد اما استفاده خواهد شد برای برنج کاسه امشب و ماکارونی کاسه فردا. دو دسته است. اگر من فکر می کنم من در حال اجرا در زمان کوتاه این گوشت-قارچ وضعیت می تواند یک روز جلوتر و فقط رنگ و یا حتی بیش از آخر هفته و منجمد تا زمانی که مورد نیاز است. زنجبیل و سیر را خواهد شد به یک قهرمان در اضافه کردن برخی از عطر و طعم فوق العاده و ما را به این دو وعده های غذایی احساس متفاوت با سس و چاشنی. ما دوست داریم برای خدمت به ما برنج کاسه با آووکادو, خیار, ترشی زنجبیل از شیشه و Cholula سس تند.

دریافت دستور العمل: گوشت و قارچ پر برنج کاسه و پادکست

جمعه: آسان ماکارونی کاسه

من عاشق آشپزی رشته فرنگی رامش در yakisoba سبک نهفته در یک اینچ یا بیشتر از آب تا مایع جذب می شود و سپس sautéing با هر گونه مواد اضافی من در اطراف. در این مورد من با استفاده از اضافی گوشت-قارچ پر کردن به بازی شیر یا خط با رشته همراه با هویج برش روبان با سوئیس گیاهی پوست و هر گونه باقی مانده و زنجبیل و سیر را. من مخلوط ادویه بسته از رامش بسته با کمی آب و استفاده از آن برای طعم-اتصال تمام مواد را با هم. بالای این رشته کاسه با, گشنیز, پیاز سبز دانه کنجد و Sriracha و شما هرگز می دانم که پایه وعده غذایی که شب قبل اتفاق افتاده.

دریافت دستور العمل: چگونه می توان یک کاسه از رشته فرنگی و در Instagram

جدید برای برنامه ریزی وعده های غذایی? از اینجا شروع کنید.

زیر کلیک کنید برای دریافت راهنمایی های بیشتر بینش ها و ایده های ما از برنامه غذایی باشگاه خدمه و خوانندگان مثل شما.

برنامه ریزی وعده های غذایی همیشه آسان نیست — به خصوص اگر شما فقط شروع کار. اما ما در حال شرکت مؤمنان که این راز استرس-رایگان شام weeknight. ما می خواهیم برای کمک به شما در پیدا کردن الهام بخش و کاهش برخی از نقاط درد آمده که با گرفتن شام روی میز شب پس از شب که آیا شما در حال پخت و پز و یا یک خانواده چهار یا پنج. هر هفته ما به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی جدید و طرح راه حل های سفارشی به طور خاص برای شما از خواننده درخواست و یا از یک مهمان نویسندگان برای هفته آینده برنامه غذایی!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب