'دقیق فوکوس خودکار بر روی هر موضوع در هر محیط': کوه المپ در مقدونیه مهندس مذاکرات OM-D E-M1 Mark III AF

کوه المپ در مقدونیه' به تازگی اعلام کرد OM-D E-M1 Mark III (چپ) در کنار OM-D E-M1X. که به تازگی راه ا

توسط DASTESALAMATT در 25 فروردین 1399
کوه المپ در مقدونیه' به تازگی اعلام کرد OM-D E-M1 Mark III (چپ) در کنار OM-D E-M1X.

که به تازگی راه اندازی Olympus OM-D E-M1 Mark III ویژگی های پیشرفته 121-نقطه متقابل نوع سیستم فوکوس خودکار و بسیاری دیگر از قابلیت های به ارث برده از گل سرسبد OM-D E-M1X از جمله زنده ND حالت های مختلف و چند شات ویژگی های.

مدرن آینه لنز قابل تعویض دوربین با استفاده از یک یا ترکیبی از دو نوع اصلی از فوکوس اتوماتیک: contrast-تشخیص و مرحله تشخیص. کنتراست تشخیص فوکوس اتوماتیک آثار رانندگی تمرکز تا زمانی که کنتراست یک نمونه منطقه در سنسور در حداکثر مقدار خود است - فرض نقطه تمرکز شدید. کنتراست-تشخیص بسیار دقیق است اما می توان آهسته و متکی به یک مقدار مشخصی از " آزمون و خطا.

مرحله تشخیص کار می کند بیشتر شبیه به انسان بینایی با استفاده از اختصاصی پیکسل به مقایسه نور از موضوع خود را از دو کمی دیدگاه های مختلف در همان زمان. این اجازه می دهد تا دوربین به قاضی عمقاجازه می دهد برای سریع تر تمرکز اکتساب بدون 'شکار' مشخصه بسیاری از صرفا کنتراست تشخیص فوکوس اتوماتیک سیستم.

سنتی فاز-تشخیص فوکوس اتوماتیک سیستم های تکیه بر پیکسل است که حساس به خطوط عمودی در یک صحنه. برخی از پیچیده تر استفاده از سیستم های صلیب 'نوع' پیکسل تنظیم است که می تواند تشخیص افقی یا عمودی جزئیات این معنی که دقیق تمرکز را می توان حتی با پیچیده غیر خطی افراد است.

این 121-نقطه فوکوس خودکار سیستم در Olympus OM-D E-M1 Mark III و E-M1X با استفاده از ترکیبی از نوع کراس فاز و کنتراست تشخیص برای اطمینان از سریع و دقیق تمرکز در طیف وسیعی از محیط های به چالش کشیدن.

در این مصاحبه Tetsuo کیکوچی مدیر تصویربرداری توسعه سیستم در کوه المپ در مقدونیه پارسیان توضیح می دهد که چگونه E-M1 Mark III سیستم فوکوس خودکار توسعه داده شد و آنچه در آن به معنی طراحی یک دوربین خواستار حرفه ای.


آیا نیاز کاربر به صورت حرفه ای درجه, فوکوس اتوماتیک, سیستم ؟

رایج ترین درخواست ما از حرفه ای ها هستند که دوربین باید تمرکز بر روی موضوع مورد نظر خود را به سرعت و با دقت به عنوان امکان پذیر است و باید آن را ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی این موضوع در هر وضعیت.

حرفه ای اغلب استرس اهمیت عملکرد بیش از حد. کار خود نیاز به توانایی به سرعت و به راحتی تنظیم فوکوس اتوماتیک تنظیمات را به تیراندازی به شرایط و افراد را تغییر دهید. ما بر این باورند که به منظور برآوردن حرفه ای, ما باید قادر به دیدار با تمام کسانی که مورد نیاز است.

آنچه که مشتری اصلی انتقادات و پیشنهادات در مورد فوکوس اتوماتیک در مدل های قبلی?

پس از انتشار OM-D E-M1 بود که کوه المپ در مقدونیه' برای اولین بار در تراشه PDAF دوربین بدون آینه ما را دریافت درخواست های زیادی برای بیشتر نقاط AF. این درخواست در آمد از عکاسان حرفه ای و prothusiasts' به ویژه در ژانرهای ورزشی, پرنده, حیات وحش و حمل و نقل هوایی.

ما گردآوری بازخورد عملکرد و در زمان توجه ویژه ای از نظرات در مورد تمرکز رانش به پس زمینه. سپس ما مجموعه ای را به منظور توسعه 121-نقطه-مقطع-نوع PDAF سیستم برای از بین بردن این مسئله ارائه بسیار دقیق و با تمرکز و با تمام AF نقاط عکاسان را قادر می سازد به حفظ و موضوع خود را در تمرکز.

کوه المپ در مقدونیه' 121-نقطه-مقطع-نوع PDAF سیستم را پوشش می دهد اکثر قاب.

چه شد اولویت اصلی هنگامی که در حال توسعه فوکوس اتوماتیک برای E-M1X و E-M1 Mark III?

وجود دارد دو هدف اصلی در واقع: "سریع تمرکز بر هدف افراد پس از درگیر شدن فوکوس اتوماتیک' و 'ثبات و بسیار دقیق و مستمر تمرکز بر هدف افراد در هر محیط.

چه مفهوم پشت 121-نقطه-مقطع از نوع On-chip, Phase Detection AF نقطه آرایه ؟

ما توسعه ما بر روی تراشه PDAF سیستم برای رسیدن به هدف ما از دقیق فوکوس خودکار و مداوم بر روی هر موضوع در هر محیط زیست است.

این سنسور AF آرایه طرح روی سنسور تصویر – منحصر به فرد است که به کوه المپ در مقدونیه – طراحی شده است برای شناسایی هر گونه عمودی, افقی و یا مورب خط الگوهای افراد برای پیدا کردن یک ضد فوکوس سوژه در پیش زمینه. با تشکر از سنسور AF طرح طراحی ما بر روی تراشه PDAF تحویل می توانید با سرعت بالا و تمرکز از مرحله تشخیص و دقیق موضوع تشخیص متقابل نوع سنسور است که دوربین های DSLR قبلا زمانی با یک گروه اختصاص داده های سنسور AF. سیستم ما دارای مزیت اضافه شده از گسترده تر فوکوس اتوماتیک منطقه تحت پوشش.

چه چیزی باعث Olympus فوکوس اتوماتیک فن آوری های مختلف و یا بهتر از رقبا ؟

ما PDAF سیستم می تواند تشخیص عمودی و خط افقی الگوهای به همان اندازه اجازه می دهد دوربین به شناسایی و تمرکز بر روی سوژه در پیش زمینه. این شایستگی از کوه المپ در مقدونیه. چون PDAF سنسورهای خاص در یک چگالی بالا خط اما به طور پراکنده در کل منطقه از سنسور تصویر هر بالقوه اثر منفی در کیفیت تصویر نیز کاهش می یابد.

کوه المپ در مقدونیه' جدید ترین سیستم عامل ارائه دقیق فوکوس اتوماتیک بدون خطر تمرکز رانش' به پس زمینه.

OM-D E-M1 Mark III, M. Zuiko Digital ED 300mm F4 PRO است. F4, 1/250sec ISO 3200

چقدر دشوار است برای پیاده سازی متقابل نوع on-chip فاز-تشخیص فوکوس اتوماتیک, تکنولوژی ؟

سخت ترین چالش مواجه هنگامی که در حال توسعه ما همه نوع کراس روی تراشه PDAF سیستم در تعیین بهینه طرح PDAF سنسور: یکی که رسیدن به بالاترین سطح تمرکز و دقت افقی-خاص و عمودی-خاص AF سنسور به طور همزمان. در اصل با استفاده از phase detection AF می تواند باعث خطاهای اندازه گیری; به حداقل رساندن اشتباهات چنین مورد نیاز است به صورت بسیار دقیق و با تمرکز.

می تواند شما استادانه درست شده در منابع از این خطاهای اندازه گیری?

اندازه گیری خطاهای نسبت به ترکیبی از عوامل اما درجه اندازه گیری خطای خاص به PDAF سنسور طرح است. بنابراین ما نیاز به ساخت یک انحصاری در خانه روش برای ارزیابی قابلیت اندازه گیری فاصله داده. این مهم بود که ما شروع به توسعه OM-D E-M1 Mark II بود که ما اولین مدل دوربین مجهز به همه نوع کراس PDAF سنسور.

با استفاده از پیش تولید دوربین های R&D ما اعضای مشغول به کار از نزدیک با عکاسان حرفه ای

با استفاده از پیش تولید دوربین های R&D ما اعضای مشغول به کار از نزدیک با عکاسان حرفه ای برای انجام عکسبرداری آزمون این آزمون ها تکرار شد و چند بار به تصحیح روش ما است. به عنوان یک نتیجه, ما قادر به دقت ارزیابی ما PDAF قابلیت اطمینان و ارائه عملکرد استثنایی.

خطاهای اندازه گیری و همچنین می توانید از لنز. با این حال دوربین های ما به طور خودکار می تواند صحیح برای چنین اشتباهات با توجه به لنز ویژگی های شناخته شده, در نتیجه از بین بردن هر گونه اثر است.

مفهوم رندر نشان میدهد که چگونه متقابل نوع فاز-تشخیص پیکسل, فوکوس اتوماتیک, در حال صف آرایی بر روی سنسور های کوه المپ در مقدونیه' OM-D E-M1 Mark III و E-M1X.

وجود دارد فوکوس اتوماتیک مزیت به یک سنسور کوچکتر نسبت به APS-C یا کامل-قاب ؟

در اصل هیچ همبستگی بین PDAF عملکرد و اندازه سنسور. اما ما بر روی تراشه PDAF به شدت مکمل ما سیستم جمع و جور اندازه (که ایده آل برای عکاسی در ژانرهای مانند پرنده و حیات وحش) به دلیل فوکوس اتوماتیک این روش اجازه می دهد تا برای یک دوربین کوچک بدن و سریع با تمرکز بر حرکت افراد است.

لنز با وضوح تحت تاثیر قرار می فوکوس خودکار دقت هر چند به دلیل وضوح بالا لنز آن را ممکن است برای دقیق تر تشخیص تمرکز بر موقعیت است.

OM-D E-M1X یکی از کوه المپ در مقدونیه' OM-D مدل که با بهره گیری از کنتراست آن را تشخیص plus all-صلیب-نوع فاز-تشخیص سیستم AF.

چگونه خواهد محاسباتی و یادگیری ماشین بر اساس رویکردهای ما دیده ایم در کوه المپ در مقدونیه دوربین تحول ؟

برای اطمینان از محصولات ما ارائه بالاترین سطح از عملکرد مداوم دستگاه تکامل باید زوج با همیشه در حال تکامل محاسباتی عکاسی فن آوری. ما شده اند به شدت سرمایه گذاری منابع ما برای دیدار با این چالش است. به عنوان مثال E-M1 Mark III دارای ما دستی بالا Res شات حالت یک تکنولوژی است که می تواند تولید با وضوح بالا و صدای کم تصاویر شبیه به کسانی که از دوربین های full frame اما با یک سیستم که به طور قابل توجهی در اندازه کوچکتر.

ما توسعه فن آوری های جدید برای فعال کردن عکاسان برای گرفتن به چالش کشیدن تصاویر است که تنها ممکن است با استفاده از یک دوربین و لنز Olympus

ما را نیز به دست آورد پیشرفته موضوع تشخیص AF با هوش مصنوعی مبتنی بر یادگیری عمیق فن آوری است. ویژگی های مانند این خواهد شد به طور مداوم بهبود یافته است. نگاهی به آینده ما توسعه فن آوری های جدید برای فعال کردن عکاسان برای گرفتن به چالش کشیدن تصاویر است که تنها ممکن است با استفاده از یک کوه المپ در مقدونیه دوربین و لنز نافی نیاز به تجهیزات اضافی ویژه مهارت های تیراندازی و یا اضافی پس از پردازش.

OM-D E-M1X دارای 121-نقطه مقابل-تشخیص plus all-صلیب-نوع phase detection AF. آن را ویژگی های کوه المپ در مقدونیه' موضوع تشخیص AF با هوش مصنوعی مبتنی بر یادگیری عمیق فن آوری است.

OM-D E-M1 Mark III, M. Zuiko Digital ED 300mm F4 PRO است. F5.6, 1/1600sec ISO 400

دوربین های گوشی های هوشمند امروز انجام پویا و محلی تنظیمات به طور خودکار ایجاد یک تصویر خشنود. آیا شما می بینید کوه المپ در مقدونیه دوربین همچنین اتخاذ این 'خودکار' رویکرد در آینده ؟

اهداف ما را شامل نمی شود توسعه فن آوری است که به طور قابل توجهی محدودیت کاربران در خود فرد خلاقیت و بیان است. در عوض ما توسعه دوربین های دیجیتال است که تسهیل فرایند خلاق کمک به عکاسان خود را به تصویر مفاهیم به زندگی است. در حالی که این مهم است که ما را قادر می سازد عکاسان به استفاده از مهارت های خود را و دانش ما نیز دیدن ارزش برای بهبود ویژگی های دوربین برای عکسبرداری کمک.

بنابراین ما خواهد شد تلاش برای رعایت تعادل بین آزادی بیان و اتوماسیون با فن آوری های جدید است که می تواند به نفع عکاسان از تمام سطوح مهارت ها و ژانرهای.


Tetsuo کیکوچی مدیر تصویربرداری توسعه سیستم در کوه المپ در مقدونیه پارسیان در توکیو.

این حمایت محتوای ایجاد شده با پشتیبانی از کوه المپ در مقدونیه. این به چه معنی است ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن