الکساندرا Marzella در مورد آنچه آن را مانند به یک و 8 ماه حامله در حال حاضر

الکساندرا Marzella یک هنرمند است و به زودی به مادر در حال حاضر خود quarantining در بروکلین. ما به او صحبت کرد

توسط DASTESALAMATT در 25 فروردین 1399

الکساندرا Marzella یک هنرمند است و به زودی به مادر در حال حاضر خود quarantining در بروکلین. ما به او صحبت کرد در حالی که نیویورک شد و با نزدیک شدن به پایان دومین هفته خود را در خانه بماند و به عنوان Marzella شد با نزدیک شدن به ماه هشتم بارداری. این مقاله بخشی از Healthyish راهنمای به تنهایی یک ماه-سری طولانی از راهنمایی و دستور العمل ها و داستان ها در مورد چگونه به تنهایی وقتی که با هم هستیم و با هم زمانی که ما به تنهایی.

من احساس فوق العاده تنهایی. هیچ زن باردار را احساس نمی کند تنهایی. اما من احساس می کنم به خصوص افسرده به دلیل وضعیت نه اینکه در یک رابطه متعهد نداشتن برنامه ریزی شده این بارداری و عدم ثبات مالی در همه.

من در رم بود وقتی که من در مورد این بیماری همه گیر. من به یاد داشته باشید یک پسر که من آویزان با وجود پیام من بعد از من سمت چپ مثل "آره آنها فقط با قرار دادن کل شهر در مستند برای یک ماه."

من در آغاز ماه مارس. من آن را در زمان یک دقیقه به [coronavirus] فوق العاده جدی است. در شهر نیویورک که در آن هر کس را مانند کار و کار و کار شهر نبود تعطیل نشده است. یکی از هم اتاقی بود و هنوز هم نگهداری از کودکان و دیگر هنوز هم رفتن به خانه حراج ، من عکاسی پس از ما باید شروع به ماندن در خانه. من با تشویق من بهترین دوست و هم اتاقی به این دلیل که عکاس خوب بود و من احساس من می خواستم عکس ها خوب از من حامله بودن و بسیاری از دیگر شاخه های من برنامه ریزی در انجام لغو شد.,

معمولا شش از ما در این آپارتمان. من و زندگی در این آپارتمان به مدت هشت سال در حال حاضر. آن را قطعا می تواند طاقت فرسا به زندگی با بسیاری از مردم است. شده اند وجود دارد زمانی که من نمی خواهید به بیرون آمدن از اتاق من چون من نمی خواهم به ارتباط برقرار کردن با هم اتاقی های من. یکی از هم اتاقی های من فقط رزرو بلیط بازگشت به آلمان به همراه خانواده اش. دختر دیگری به خانه رفت تا با مادر او در بالتیمور. یکی از هم اتاقی من را دوست پسر بوده ماندن با ما. ما یک توافق کلی برای رفتن به خارج علاوه بر پیاده روی و یا به فروشگاه مواد غذایی.

من صحبت کردن با پدر و مادر من بر روی گوشی اما این کافی نیست برای اینکه برگزار می شود برای گریه کردن به کسی و احساس آرامش. من متولد و بزرگ شده در رود آیلند پدر من نقل مکان کرد به هنگ کنگ زمانی که من 15 و مادر من نقل مکان کرد به چارلستون است. شما می خواهم فکر می کنم که مادر من خواهد بود که سعی کنید به آمده برای تولد من, اما من پدر و در واقع کسی است که در تلاش برای فشار به اینجا که من کمی ضعف است که او می خواهم در هواپیما و فرودگاه برای آمدن به کانون virus.

بسیاری از مادران تنها باید به من رسیده است در Instagram, بنابراین من تا به حال مقدار زیادی از حمایت در این راه است. همه مادران من به صحبت در طول این بارداری مانند "کمک بخواهید تا آنجا که شما نیاز به. درخواست کمک و پس از آن برای درخواست کمک و پس از آن برای درخواست کمک و افرادی که نشان می دهد تا برای شما مردم که نشان می دهد تا برای شما و شگفت انگیز است. و شما نباید ترس به درخواست برای کمک به, به دلیل آن سخت است."

وقتی که من اولین بار حامله بودم: "من باید یک عملکرد ؟ من باید به هنگام تولد در یک موزه ؟ این می تواند مانند من باز گشت [به عنوان یک عملکرد هنرمند]." و سپس من به تماشای تنهاست تولد صفحه اصلی که در آن زنان در حال زایمان در وان حمام با به معنای واقعی کلمه هیچ کس در اطراف شاید یک شریک شاید نه و این که واقعا زیبا بود به من. بنابراین من با داشتن یک خانه تولد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب