همه چادری را روز یادبود معاملات در اینجا آنها عبارتند از تن های مورد علاقه ما وسایل آشپزی قطعات

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.روز یادبو

توسط DASTESALAMATT در 30 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

روز یادبود ممکن است تا ماه مه 25, اما بسیاری از خرده فروشان در حال حاضر جشن با راه اندازی اولیه فروش این هفته. مورد در نقطه: همه چادری حماسه VIP فروش میزبانی خانه و طبخ و فروش که شامل تخفیف به عنوان شیب دار که تا 70 درصد خاموش یاد نام تجاری مجموعه ای از کلاسیک استیل و آنودایز سخت و مس قطعات اصلی که بسیاری از ما تست کردم و دوست داشتم. آن را فرصت مناسبی برای ارتقاء وسایل آشپزی خود را مجموعه با کیفیت بالا از گلدان و تابه کمتر و یا حتی اضافه کردن یک جدید پان یا دو به زرادخانه خود را. به دسترسی محدود به زمان رویداد را وارد کنید آدرس ایمیل خود را هنگامی که شما بازدید از صفحه اصلی و کوک سایت فروش و سپس شروع به خرید. بهترین معاملات معمولا از فروش سریع برای کمک به شما در رسیدن به چیزهای خوب به سرعت ما به گرد ما تراکم بالا زیر.

2. 12-inch سرآشپزها تابه با درب گنبد

زیبایی این 12 اینچ آشپز پان نهفته در درب گنبد که حفظ رطوبت اجازه می دهد شما را به بخار همه چیز از سبزیجات به ماهی به جوانه. طولانی رسیدگی گسترده ای پایه و طرف سراشیب مناسب برای وعده غذایی شاخص های بزرگتر دسته و یا برای سریع weeknight هم بزنید سرخ.

خرید: 12 اینچ سرآشپزها تابه با درب گنبد, $125 (به طور معمول $235)

4. 1.5-Qt. قابلمه با درب

آیا نمی شود فریب خورده آن اندازه ریزه اندام. این دختر ناز کمی در تابه بزرگ برای ساخت پودینگ, سس و gravies reheating سوپ و حتی گرم شدن کره پاپ کورن. به علاوه به دلیل اندازه آن آب به جوش می آید با سرعت بیشتری نسبت گسترده ای را در یک گلدان پس از آن ایده آل برای پخت و پز weeknight ماکارونی یا برنج و حتی جوش سیب زمینی.

خرید: 1.5-Qt. قابلمه با درب 80 دلار (به طور معمول $155)

5. 4-Qt. سرخ کردن ماهی تابه با درب

در مقایسه با سنتی fry pan, this 4-qt. فولاد ضد زنگ ماهی تابه ها طراحی شده است برای رسیدن به عمیق تر براونینگ و از کار افتاده در همه چیز از گوشت به سس سبزیجات است. مثل همه همه چادری تابه آن را در فر امن تا 500°F, بنابراین هنگامی که شما استیک خشکیده در stovetop شما به راحتی می توانید انتقال آن به فر به تحویل کامل doneness.

خرید: 4-Qt. سرخ کردن ماهی تابه با درب 130 دلار (به طور معمول $265)

6. 20-inch x 13-inch گراند پنجره مشبک

طبخ یک جشن در حیاط خلوت خود را stovetop با این گراند کوره است که می تواند به جای یک غذای کامل. پشته در تابه سطح طراحی شده به آینه متمایز علائم ساخته شده توسط یک کباب پز و همچنین جمع آوری چربی رواناب. سخت آنودایز سطح نچسب باعث می شود هر دو پخت و پز و پاکسازی مسخره آسان است.

خرید: 20-inch x 13-inch گراند پنجره مشبک 60 دلار (به طور معمول $180)

7. 7.5 اینچ, فرانسوی, کتری

بر خلاف fry pan, این کتری دارای تندتر لبه های است که اجازه می دهد تا برای بیشتر مواد غذایی برای طبخ در یک زمان بدون سوختن. دو طرف همچنین شعله ور کردن فقط به اندازه کافی به طوری که شما می توانید بازی شیر یا خط بزنید و تلنگر مواد غذایی بدون روغن پاشش و مطالب در حال سقوط. آن را بزرگ برای پخت و پز, سبزیجات, گوشت و تخم مرغ و ماکارونی!

خرید: 7.5 اینچ, فرانسوی, کتری 50 دلار (به طور معمول $105)

8. 12-inch تابه با درب

این 12 اینچ آنودایز سخت fry pan است علاوه بر فوق العاده برای هر آشپز خانه مجموعه. شما می توانید تقلا کردن یک صبحانه سریع برای, یک, یا آن را رسیدگی گیاهی جانبی (یا طرف بیکن) برای بزرگتر. به علاوه, آن را بسیار آسان برای تمیز کردن و نگهداری.

خرید: 12 اینچ تابه با درب 50 دلار (به طور معمول $115)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب