تمام راه های روزانه برداشت باعث می شود زندگی من آسان تر از صبح تا شب

اخیرا از من خواسته یک همکار در Bon Appétit برای توصیف کار من و او گفت: “بی رحمانه کارآمد است.” من مطمئن هستم که اگر آن را یک تعریف یا نه اما من واقعا نمی تواند استدلال می کنند. ظالم بهره وری است که چگونه من را از طریق روز که برگرد تا با 7 صبح زنگ و رفتن در پیچ و تاب سرعت تا زمانی که من سقوط تخت در 10:30 p. m. همچنین چگونه من از خودم مراقبت کنم.

ببینید کارآمد بودن یعنی من می تواند ترک 5:30 ترین روز ورزش قبل یا بعد از کار و غذا خوردن سریع healthyish مواد غذایی بیشتر از زمان. اما من هیچ ابرقهرمان و به همین دلیل من عاشق روزانه برداشت. وقتی که من دریافت فشرده در انتهای هر—صبح روز گیج کننده, رفع اشکال در سایت و یا یک شب زمانی که من قصد دارم از ورزشگاه به دوش به یک تاریخ—من می دانم که من هنوز هم می توانید با کیفیت خوب, خوشمزه و سالم غذا در. در اینجا برخی از راه هایی که روزانه برداشت موجب صرفه جویی در من overcommitted کون در به طور منظم.

گیلاس ترش + تمشک اسموتی

صبحانه

من عاشق مخلوط چرا که آنها یک راه عالی برای دریافت سبزیجات به شکم من در صبحانه. روزانه برداشت را نمی هر گونه استفاده از قند اضافه شده و مواد نگهدارنده و یا تثبیت کننده های به طوری که آنها ترکیب و طعم مانند آنها در خانه. گیلاس ترش + تمشک که sneaks را در گل کلم منجمد است که جریان های مورد علاقه من هر چند من با مشتقات جزئی به موز + سبزی و دم سرد + کاکائو بیش از حد.

سیب زمینی شیرین + وحشی برنج مخلوط

ناهار

من اختصاصی ناهار packer: هیچ صف های طولانی برای $16 سالاد مجاز است. من خیلی سمج در مورد این قانون به این معنی که روزانه برداشت را در کاسه اغلب آنچه که من گرفتن و رفتن. سیب زمینی شیرین + وحشی برنج مخلوط شده با همه کل فرآوری نشده سبزیجات و غلات و گرم مانند یک رویا در مایکروویو. آن قدرت من از طریق تا شام…نگه می دارد و من از تکاپو در اطراف در آشپزخانه تست در 3 p. m.

اواخر شب

من معمولا نمی خوردن دسر زمانی که من در خانه هستم و من قطعا نمی پخت دسر به طور منظم—اما من گاهی اوقات ارزو نیش از چیزی شیرین در فواصل زمانی تصادفی در طول روز است. روزانه برداشت را نیش می مانند در اختیار داشتن یک ظرف (سالم!) کوکی خمیر اطراف در تمام زمانها. من دوست دارم همه طعم اما نوک قلم کاکائو + وانیل آنهایی که ساخته شده با وانیل و لوبیا و تاریخ همیشه سلطنت عالی. آنها نرم و جویدنی بنابراین من می توانید آنها را بخورید حق از فریزر بدون پخت مورد نیاز است. و این چیزی است که من تماس بی رحمانه بهره وری.

دریافت 25 دلار برای اولین بار روزانه برداشت جعبه با کد HEALTHYISH.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>