همه 'Gussed و هیچ جایی برای رفتن

هر جمعه صبح Bon Appétit ارشد تحریریه الکس Beggs سهام هفتگی از نکات برجسته این BA دفاتر از دستور العمل های جدید

توسط DASTESALAMATT در 3 خرداد 1399

هر جمعه صبح Bon Appétit ارشد تحریریه الکس Beggs سهام هفتگی از نکات برجسته این BA دفاتر از دستور العمل های جدید برای اتاق درام به رستوران rec ها با برخی از عجیب و غریب (مواد غذایی) مسائل او را دیدم در اینترنت در پرتاب. آن را بهتر می شود: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما این نامه را قبل از هر کس دیگری.

'Gussed تا

با دو خوشه از فصل جدید مارچوبه از دیترویت شرقی بازار (تنها جایی که من هستم یک طور منظم در حال حاضر) من ساخته شده این گوشت خوک و مارچوبه هم بزنید سرخ + کنار برنج سفید پیش از آن در هفته. روز بعد ما با استفاده مانده برنج و ولگرد توپ پارک فرانک به هات داگ سرخ شده با برنج و آن را بیش از حد بد ما ندارد و یک دستور است که, اما شما می توانید با استفاده از تصورات خود را.

دریافت دستور العمل: گوشت خوک و مارچوبه هم بزنید سرخ

عکس های لورا موری مواد غذایی یک ظاهر طراحی شده توسط سوزان Spungen

شاهد من تناسب اندام

"شما یک میز قهوه!" Okaaaay. من خرس-چمباتمه (جدید حرکت) در یک Aaptiv تمرین به نام "نان در عرشه" با مورد علاقه من مربی Ackeem که من تجسم من پهن به عنوان یک سطح برای condensating آب و کاسه از بادام زمینی است. "من EXERCISINGGGGG" من grunted به هیچ کس.

من در بر داشت راه های کوچک برای فعال ماندن در انزوا و با استفاده از این صوتی برنامه تمرین چیزی است که برای من کار. تا زمانی که من زخمی من زانو چمباتمه در مقابل یخچال دنبال تنقلات چیزهایی که قرار بود ، در حال حاضر من به آن یخ و بهبود می یابند. امید خود را به هفته بهتر بود!

خواهر من بود. او ساخته شده اساسا میلیاردر میله که او خواستار "افزایش Twix" و stashed مانده از دسته ای در فریزر. این تنها راه من می تواند باز این بخش در مورد یک دستور العمل برای شما کلیک کنید!!

آنها را: بخارا میلیاردر میله

الکس لاو

به عنوان زندگی ما تغییر از هر

قبل از من یک حرفه ای جوان من یک پرستار بچه به پسر بچه ای به نام هنری و هفته آینده او فارغ التحصیل دبیرستان, خوب, مرتب کردن بر اساس. عملا. از راه دور. از طریق زوم? چه کسی می داند. همه من می دانم این است که من نمی قادر خواهد بود برای رفتن و است که باعث می شود من غمگین. من نمی دانم که چگونه به طبخ یک چیز لعنتی زمانی که من در اتهام خود را به خوبی بودن پس من blanched بسیاری از کلم بروکلی. یک شب در حالی که من از تماشای کلم بروکلی شناور در یک قابلمه آب جوش هنری راه می رفت بیش از cradling گربه خود را به آقای ویکتور و گفت: "الکس آقای ویکتور یک بوسه بر روی سر!" و ناگهان آقای ویکتور دم ابجو بد و کم مایه تحت کلم بروکلی گلدان و در آتش است. من گفتم یک کلمه بد! وجود دارد مقدار فریاد میکشند! ما تماسهای مکرر دم کردن با یک حوله آشپزخانه. آقای ویکتور scurried دور با امضاء دم-نکته اما بوی سوخته مو در آشپزخانه باقی مانده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن