آسان چهارم جولای منو با همه آتش بازی

میزبانی حتی یک جمع کوچک می تواند به نفع از کمی از برنامه ریزی و آماده سازی است. مراقبت از کارهای کوچک در پیشبر

توسط DASTESALAMATT در 12 تیر 1399

میزبانی حتی یک جمع کوچک می تواند به نفع از کمی از برنامه ریزی و آماده سازی است. مراقبت از کارهای کوچک در پیشبرد طوری که وجود دارد زمان بیشتری برای لذت بردن از هر شرکت دیگر. در اینجا است که یک چهارم جولای منو که جشن بهترین از آنچه آشپزی تابستانی به پیشنهاد, آسان, عمومی, پخت و پز و فراوانی در فصل تولید.

Kitchn راهنمای برای جشن چهارم جولای منو

به جای خدمت اساسی همبرگر و سگ این منو نشان می دهد فصلی جایگزین است که هنوز هم جیغ تابستان است. (اگر شما به دنبال برای کلاسیک سعی کنید در این تابستان Cookout منو.) برنامه ریزی برای آماده سازی غذاهای مختلف در پیشبرد طوری که شما نمی سمت چپ عرق کردن جدول زمانی. شما نیاز به یک کوره (یا گوشتی) به پایان غذای اصلی اما این کار آسان را با یک نوشیدنی خنک در دست است.

گاوچران خاویار تازه شیب است که باید برای هر منو در تابستان. لوبیا و سبزیجات تنها بهتر است به عنوان آنها در آن بخیسانید یک شبه در herby سرکه بریزید, به عنوان اگر آنها در حال پرسیدن به ادعای عنوان مناسب را جلوتر مهمانی یا میان وعده. شما می توانید شیب یک روز پیش و پس از آن را ساخته شده با مایونز یا پنیر, شما می توانید آن را در آغاز و نه در مورد آن نگران باشید دوباره تا آخر آتش بازی فلش.

توجه: برای اهداف ایمنی با COVID-19 بهترین کار این است اگر شما اختصاص یک نفر (شاید آن را به شما!) به به طور آهسته از بخش های فردی از شیب و تراشه به طوری که مردم بارها و بارها با دست زدن به یک جمعی کاسه از مواد غذایی است.

جاذبه اصلی: کبابی, کباب بال مرغ

هر کس انتظار همبرگر و هات داگ آمده از کوره. تعجب آنها را با انگشت کبابی, کباب بال مرغ. آهسته آنها را طبخ یک روز در پیش douse با سس و پایان در کوره.

در سمت: سالاد گوجه فرنگی

ما در تمام طول سال منتظر رسیده گوجه فرنگی قرمز و آنها در نهایت در اینجا. لباس آنها را برای مبارزه با نازک slivers قرمز, پیاز, میوه و روغن زیتون و سبزیجات تازه و سخاوتمندانه آبپاش نمک است. برش و خیس کردن پیاز در اوایل روز به محدود کردن خود را نیش می زنند. برش گوجه فرنگی را قاچ و لباس آنها را به عنوان به زودی به عنوان بال ضربه کوره.

لمس اتمام: ترقه برنج Krispies رفتار

چهارم ژوئیه به سادگی کامل نیست بدون قرمز و سفید و آبی دسر. و اگر شما از من بپرسید هیچ چیز کاملا به عنوان سرگرم کننده به عنوان ستاره به شکل برنج Krispies رفتار پوشانده با رنگ قرمز و آبی پاپ سنگ. این خواهد بود یک ضربه با بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان و شما می توانید شروع به ساخت آنها را یک روز در پیش است. و اگر شما ولع مصرف چیزی میوه ای شما رو به سعی کنید دو پوسته هلو پینه دوز.

دیگر افسانه 4th of July, دسر,

یک جدول زمانی برای جشن 4 جولایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب