ناشناس دوربین برای iOS ناشناس تصاویر برای کمک به محافظت از بی گناه

مستقر در لندن راه اندازی زمین بازی راه اندازی کرده است جدید برنامه iOS به نام ناشناس دوربین است که همان

توسط DASTESALAMATT در 23 خرداد 1399

مستقر در لندن راه اندازی زمین بازی راه اندازی کرده است جدید برنامه iOS به نام ناشناس دوربین است که همانطور که از نام آن پیداست ناشناس تصاویر و ویدئوها برای محافظت از افراد برجسته در آنها است. برنامه اهرم هوش مصنوعی برای شناسایی و حذف یا محو افراد یک فرایند طول می کشد که به صورت محلی بر روی دستگاه کاربر اگر آن را در حال اجرا در iOS 13.0 یا بالاتر.

چون تشخیص چهره نرم افزار باعث می شود آن را از همیشه آسان تر برای شناسایی کسی که برجسته در یک ویدیو یا عکس anonymizing این تصاویر برای محافظت از بی گناه افراد خبرچین و بیشتر مهم و حیاتی است. ناشناس دوربین هدف از ایجاد این فرایند ساده برای کاربران آی فون با استفاده از تشخیص چهره برای پیدا کردن افراد و پنهان کردن آنها را.

این روند می تواند شامل تاری صورت سنتی ترین راه به افراد ناشناس و یا به طور کامل از بین بردن بدن خود را در مواردی که افزایش مراحل لازم است. در علاوه بر این به مات افراد ناشناس دوربین همچنین از قرار دادن یک جسم جامد بر سر این موضوع است که می تواند به جلوگیری از تاری-برگشت از فن آوری های در حال استفاده, به علاوه وجود این گزینه با استفاده از سر و صدا برای پنهان کردن این موضوع است.

زمین بازی ادعا می کند که آن را با استفاده از دولت از هنر تکنولوژی شناسایی چهره برای پیدا کردن و محو کردن چهره بدون در نظر گرفتن زاویه از جمله در فیلم ها که در آن سوژه در حال حرکت است. یک محدودیت وجود دارد اما: کامل-بدن anonymization ویژگی تنها می توان بر روی آی فون XS یا مدل های جدیدتر. ویژگی های دیگر عبارتند از تحریف صوتی به ماسک موضوع صدای, از بین بردن ابرداده از محتوا و تقسیم صفحه نمایش به گمنام تنها موضوع مصاحبه.

ناشناس دوربین استفاده نمی کند ابر به جای ذخیره سازی و پردازش تصاویر به صورت محلی بر روی دستگاه است و این از ویژگی های کلیدی است که باعث کاهش شانس اصلاح نشده تصاویر که مسافرین و یا در غیر این صورت به دست آورد.

با توجه به آستانهناشناس دوربین طراحی شده برای anonymizing ویدئوها و تصاویر از تک افراد و گروه های کوچک از مردم که آزمایش در یک بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, اعتراض به برنامه نبود قادر به مقابله با تعداد زیادی از افراد, اما آن را هرگز در نظر گرفته شده برای انجام این کار با توجه به زمین بازی.

هر چند این برنامه می تواند مفید باشد برای هر کسی که می خواهد برای حفاظت از حریم خصوصی کسی آن را سخت تن به تن است به طور خاص به عنوان یک ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط روزنامه نگاران, فعالان, خبرچین و دیگر افرادی که در حال ارائه اطلاعات حساس عامل در سرکوبگر مناطق و یا هر کسی که گرفتن محتوا در مکان هایی که نیاز به عمومی افراد می شود مبهم است.

از جمله حفظ حریم خصوصی ابزار در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب و مهم است. در اوایل این هفته, رمز برنامه پیام رسانی سیگنال های معرفی شده خود را ساخته شده است-در صورت تاری از ویژگی های است که کاربران را قادر می سازد به تیرگی چهره افراد برجسته در تصاویر به اشتراک گذاشته شده. این ابزار همچنین اجازه می دهد تا کاربران را به منظور جلب بیش از چهره و یا پنهان کردن آنها را با برچسب.

این مهم است به یاد داشته باشید که مات به تنهایی ممکن است به اندازه کافی برای محافظت از افراد برجسته در محتوا. در علاوه بر این به دیگر پتانسیل شناسه منحصر به فرد مانند خالکوبی و یا سوراخ وجود دارد همچنین پزشکی قانونی ابزار نرم افزاری است که با استفاده از یادگیری ماشین به عقب blur اعمال شده به یک تصویر, افشای محتوای آن پنهان شده بود. پنهان کردن این موضوع در پشت رنگ جامد و یا برچسب ممکن است گزینه امن تر.

ناشناس دوربین در دسترس است به صورت رایگان در حال حاضر از فروشگاه App های iOS با نرم افزار ' در برنامه خرید که هزینه $1.99 ارائه می دهد و تصویری ضبط و بدون متن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن