در حال مکانیکی دوربین های فیلم بهتر از الکترونیکی?

الکترونیکی Pentax من فوق العاده می توان برداشت تا برای قیمت مقرون به صرفه نسبت به مکانیکی Pentax MX. تصو

توسط DASTESALAMATT در 23 خرداد 1399
الکترونیکی Pentax من فوق العاده می توان برداشت تا برای قیمت مقرون به صرفه نسبت به مکانیکی Pentax MX.
تصویر: Say_Cheddar

وجود دارد بسیاری از مکانیکی دوربین فیلم snobs در خارج وجود دارد و من یکی از آنها است. وجود دارد چیزی در مورد راه های مکانیکی دوربین احساس می کند که احساس از امین چرخ دنده و سفت چشمه که شما می توانید احساس در انگشتان دست خود را, است که فقط جادویی. به من یک دوربین است که می رود " KA-CLACK!' همیشه نسبت به یکی که می رود 'bzzzt.'

اما من نیز می دانم که فیلم های الکترونیکی دوربین های کلیدی و مزایای بیش از مکانیکی دوربین های دیجیتال و مزایای آن همیشه مناسب شناخت. در واقع من می خواهم استدلال می کنند که برای بسیاری از عکاسان و بسیاری از موارد الکترونیک در حال بهتر است. در اینجا به همین دلیل است.

مکانیکی در مقابل الکترونیکی: چه معنی است ؟

قبل از ما شروع, برخی از سریع تعاریف: به خاطر بحث ما یک مکانیکی دوربین است که هیچ الکترونیک در شاتر قرار گرفتن در معرض و یا فیلم-مکانیسم های پیچ در پیچ. آن را ممکن است یک نور سنج, اما مکانیکی صحبت کردن آن را به طور کامل کاربردی بدون باتری است.

همه مکانیکی دوربین کاملا کاربردی بدون باتری

هنگامی که ما صحبت در مورد الکترونیکی دوربین های ما معنی یا دوربین های الکترونیکی-کنترل شاتر که هنوز هم باید دستی فوکوس و پیچ در پیچ و یا دوربین های الکتریکی/الکترونیکی همه چیز از جمله شاتر قرار گرفتن در معرض کنترل پهن و (معمولا) فوکوس اتوماتیک. برخی الکترونیکی دوربین را در یک سرعت شاتر (معمولا فلش همگام با سرعت) بدون باتری; برای دیگران هیچ قدرت یعنی بدون عکس. (توجه داشته باشید که برخی از دوربین های کانن EF و پنتاکس LX با استفاده از ترکیبی شاتر مکانیکی با زمان بندی برای سرعت سریع و الکترونیکی برای سرعت آهسته.)

برخی الکترونیکی دوربین را در یک سرعت شاتر (flash sync) با باطری; برای دیگران هیچ قدرت به معنی تصاویر

آن را کردم ؟ خوب! بیایید شیرجه رفتن در و بحث در مورد مزایای استفاده از الکترونیک پس از آن ما دوباره چند از استدلال به نفع mechanicals.

چرا الکترونیکی دوربین بهتر

شما می شود به صرف بیش از $75 الکترونیکی Ricoh KR-10 با لنز.
تصویر: Arapaoa Moffat

الکترونیکی دوربین کمتر قطعات متحرک مکانیکی از دوربین.

این یکی از دلایل اصلی تولید کنندگان دوربین منتقل الکترونیک در وهله اول: پیچیدگی مکانیسم است تا حد زیادی کاهش می یابد. مکانیکی دوربین clockwork شگفتی پر شده با کوچک چرخ دنده و اهرم چشمه کابل و زنجیر – قطعات متحرک است که می تواند از, خلاص, مسدود کردن و یا شکستن. الکترونیکی دوربین های جایگزین بسیاری از این پیچیده بیت با غیر متحرک solid-state electronics که ساده تر, قوی تر و به طور کلی بیشتر قابل اعتماد است. از تولید کننده دیدگاه الکترونیک را از دوربین های ارزان تر برای ساخت. از عکاس دیدگاه الکترونیک کمتر معنی همه چیز به اشتباه است.

از تولید کننده دیدگاه الکترونیک را از دوربین های ارزان تر برای ساخت. از عکاس دیدگاه الکترونیک کمتر معنی چیزهایی که به اشتباه

الکترونیکی دوربین به ندرت به خارج از تنظیم است.

یکی از مشکلات با یک شاتر مکانیکی-زمان ساز است که این موضوع برای پوشیدن تخریب روانکاری و تغییرات درجه حرارت. پس از یک در حالی که شما شاتر 1/250 تنظیم دیگر ارائه 1/250 دوم قرار گرفتن در معرض. (از این رو 'A' در مشترک CLA خدمات – روغن کاری و تنظیم.) با یک شاتر الکترونیکی زمان بندی انجام شده توسط solid-state بیت است که مستعد ابتلا به چنین اختلاف.

است که می گویند الکترونیکی کرکره همیشه کامل; آنها هنوز هم در حال حرکت قطعات است که می تواند تحت تاثیر کثیف برق یا خشک استفاده کرد. اما آنها تمایل به ماندن رفو نزدیک به علامت. اگر چهل سال های الکترونیکی دوربین در حال کار است آن را احتمالا به درستی کار می کند – و به احتمال زیاد خواهد تیراندازی دقیق تر از یک مکانیکی دوربین که نبوده است سرویس.

الکترونیکی دوربین می تواند در ارائه دقیق تر قرار گرفتن در معرض از دوربین های مکانیکی.

با یک مکانیک دوربین شما به طور کلی قفل شده را قبل از تنظیم کامل-متوقف کردن سرعت شاتر – 1/500, 1/250, 1/125, 1/60 ، همان الکترونیکی دوربین در حالت دستی. اما الکترونیکی دوربین با قرار گرفتن در معرض اتوماتیک تنظیم می توانید با استفاده از یکی از مزایای کلیدی از یک شاتر الکترونیکی: بی نهایت متغیر تنظیمات سرعت. اگر متر تصمیم می گیرد ایده آل, سرعت شاتر, می گویند 1/300 دوم این که چگونه زمانی که شاتر باز خواهد ماند. 1/75 sec ? هیچ مشکل. 1/854 sec? اطمینان حاصل کنید! آنها می توانید ریز لحن خود را در معرض قرار گرفتن در راه است که یک مکانیکی دوربین نمی تواند که به ویژه مهم است اگر شما در حال تیراندازی با اسلاید و یا ویژگی های فیلم است.

الکترونیکی نیکون FE2 به فروش می رساند برای حدود نیمی از قیمت مکانیکی FM2.
تصویر: Paul1513

الکترونیکی دوربین را سریع تر بالا و همگام سازی سرعت از دوربین های مکانیکی.

دوربین با سریعترین صرفا مکانیکی شاتر من می دانم این است که نیکون FM3A که صدر در 1/4000th دوم اما این است که غیر معمول; ترین دوربین های مکانیکی توقف در 1/1000 sec و برخی از نرم افزار ' مدل در 1/2000 sec. به طوری که در اوایل الکترونیکی دوربین اما پیشرفت در الکترونیک و پرده مواد معنای سرعت سریع تر و بسیاری الکترونیکی دوربین های بالا در 1/4000 یا (در مدل بالا) 1/8000 ثانیه. سرعت قهرمان است مینولتا Maxxum 9 که می تواند ضربه محکم و ناگهانی خاموش قرار گرفتن در معرض در 1/12 000 ثانیه.

سریع کرکره معمولا همراه با عمل, عکاسی, اما آنها مفید برای بازی های گاه به بورس و همچنین: اگر شما در حال اجرا 400 با سرعت فیلم و خورشید بیرون می آید, شما هنوز هم می توانید شلیک گسترده ای با دهانه های. الکترونیکی کرکره همچنین به شما سریع تر flash sync سرعت به طور معمول 1/125 ثانیه به 1/250 sec در مقابل 1/60 sec برای اکثر مکانیک کرکره. دوباره که یک یا دو متوقف می شود بیشتر از انعطاف پذیری اجازه می دهد شما را به استفاده از یک دیافراگم گسترده تر برای پرتره با پر کردن فلش.

الکترونیکی کرکره همچنین به شما سریع تر flash sync سرعت به طور معمول 1/125 ثانیه به 1/250 sec در مقابل 1/60 sec برای اکثر مکانیک کرکره

در نهایت مورد علاقه من:

الکترونیکی دوربین ها معمولا کمتر گران است.

الکترونیکی دوربین در حال چانه زنی استفاده می شود-فیلم-دوربین در بازار است. نیکون تمام مکانیکی FM2 به طور معمول به فروش می رساند برای دو بار به عنوان بسیاری به عنوان آن الکترونیکی شاتر همتای FE2. همان مکانیکی Pentax MX و الکترونیکی من فوق العاده است.

و بیشتر الکترونیکی شما بهتر قیمت دریافت کنید. نیکون N8008 یک "prosumer" دوربین به یک درجه زیر vaunted F4 به فروش می رسد برای $600-$800 زمانی که جدید اما امروز شما می توانید آنها را برای $10-$50. مینولتا عالی Maxxum/Dynax فوکوس خودکار دوربین از 1990s به راحتی می تواند خریداری برای $20-$50 در دستور عامل خوب با یک لنز مینولتا – نه فقط کم مصرف اما به طور کامل برجسته high-end دوربین به عنوان به خوبی.

چرا مکانیکی دوربین بهتر

ما تحت پوشش مزایای الکترونیکی دوربین. آنچه در مورد استدلال به نفع مکانیکی دوربین ؟ اجازه دهید بحث در مورد چند.

نیکون آگهی از 80 نمایش ترکیبی از الکترونیک و مکانیک و دوربین های ترکیبی.
تصویر: Nester

مکانیکی دوربین بدون باتری.

این درست است هر چند من شخصا هرگز دیده می شود آن را به عنوان یک مزیت واقعی (اگر چه من می تواند درک چگونه کسانی که خود را در پایان از دست دادن از مرگ یک باتری دوربین دیجیتال خواهد). داستان من شنیده ام این است که از یک عکاس حرفه ای در یک بار-در-یک-عمر ساقه در بالای یک کوه یخی. ناگهان دوربین خود را از باتری می میرد – اما آنها یک مکانیکی دوربین به طوری که آنها می تواند حق در تیراندازی! خوب - اما این یک تو رفتگی در دیوار استفاده مورد. بسیاری از ما در حال رفتن به تیراندازی به طور منظم در شرایطی که باتری تنزل سریع (مانند سرمای شدید) و یا در مکان های که در آن قطعات نیست به راحتی در دسترس است.

بیشتر احتمال دارد توضیح برای فرقه باتری-کمتر دوربین است که جوانب مثبت اعتماد الکترونیک زمانی که آنها برای اولین بار است که یک واکنش طبیعی انسان به هر چیزی جدید و نا آشنا. در عرض چند سال یک بار آنها متوجه شدم که الکترونیک شد نه بد همان کسانی که حرفه ای بودند با تکیه بر باتری متکی به دوربین مانند دوربین Nikon F4/F5 و Canon EOS-1.

همه-مکانیکی دوربین های افسانه beasties و درمان به استفاده از. اما دستی-باد دستی فوکوس دوربین های الکترونیکی کرکره به شما بیشتر از آن همان احساس.

علاوه بر این در حالی که این درست مکانیکی دوربین بدون باتری خود را متر نمی خواهد و کسی که می خواهد به ساقه بدون یک متر? مطمئن, شما می توانید با استفاده از یک خارجی meter/نرم افزار تلفن یا 'Sunny 16', اما وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک مجدد هنگامی که باتری یدکی ارزان و آسان برای حمل. به یاد داشته باشید که الکترونیکی دوربین است که با استفاده از باتری دکمه go سال در یک مجموعه و فوکوس اتوماتیک و دوربین های دیجیتال است که با استفاده از AAs و یا لیتیوم یون باید به شما چند ده رول و یک هشدار قبل از باتری می میرند. بنابراین این استدلال معتبر است, اما من فکر نمی کنم آن را بسیار مرتبط است.

مکانیکی دوربین ها بیشتر قابل جبران است.

برخی از حقیقت وجود دارد به این. یکی از دلایل مسن الکترونیکی دوربین می شکست این است که خود را انعطاف پذیر, تخته مدار چاپی می توانید کرک با سن. هنگامی که قطعات جدید در دسترس نیست تعمیر مغازه ها تکیه می کنند دهنده دوربین های که ممکن است همان مسائل مربوط به سن. اما همه مشکلات با الکترونیکی دوربین های نامحلول – برخی از تعمیرات نیاز به یک بیت از لحیم کاری و دیگر شکست مکانیکی هستند که نه برق و شامل همان نوع از مسائل که مکانیکی دوربین های مستعد هستند.

حتی اگر یک داده می شود دوربین را نمی توان تعمیر به یاد داشته باشید کسانی که کم هزینه های جایگزینی. من تا به حال دو دوربین تمیز و تعمیر در هزینه حدود 100 دلار هر ارزش آن را برای گران تر از دوربین های. اما اگر آن را به من مینولتا 400si یا ریکو KR-10 است که می شکند که همان 100 دلار من می توانم خرید 3 یا 4 تعویض بدن در شرایط کار است.

مکانیکی دوربین های بیشتر 'روح'.

شما هیچ استدلال از من وجود دارد. همه-مکانیکی دوربین های افسانه beasties و درمان به استفاده از. اما دستی-باد دستی فوکوس دوربین های الکترونیکی کرکره به شما بیشتر از آن همان احساس. و در حالی که فوکوس اتوماتیک و خودکار-وزش دوربین احساس نمی, همان, با استفاده از آنها یک تجربه منحصر به فرد است که من به قدردانی.

مکانیکی Pentax MX (نشان داده شده با لوازم جانبی گرفتن) شادی خود را به ساقه.
تصویر: ویکیپدیا

خط پایین

مکانیکی دوربین های بزرگ هستند و آنها دارای مزایا و معایب است. الکترونیکی, دوربین, در ضمن قهرمانان گمنام: آنها به طور کلی ارزان تر به خرید بیشتر به احتمال زیاد به شما دقیق مواجهه و اگر آنها را همیشه به راحتی قابل جبران آنها معمولا به راحتی (و ارزان) قابل تعویض است. یک دلیل وجود دارد همه تولید کنندگان دوربین در آغوش الکترونیک. ما به عنوان فیلم عکاسان باید به آغوش آنها را به عنوان به خوبی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن