اشکالات کوچک پنهان کردن خود را در توت فرنگی ؟ یک کارشناس توضیح می دهد.

در حال حاضر ویدیو های ویروسی, یک Infinite کاربر کمپرس آب او توت فرنگی را در یک کاسه آب نمک و وحشت از حدود 1.5

توسط DASTESALAMATT در 8 خرداد 1399

در حال حاضر ویدیو های ویروسی, یک Infinite کاربر کمپرس آب او توت فرنگی را در یک کاسه آب نمک و وحشت از حدود 1.5 میلیون بیننده اشکالات کوچک شروع به خزیدن از میوه. شما می توانید گچ مسلما ناخالص پدیده تا به پایه اسمز — و در این مورد آنچه به نظر می رسد بد دسته ای از توت فرنگی.

به گفته دکتر Sriyanka Lahiri, یک حشره شناسی و nematology استاد دانشگاه فلوریدا که تحقیقات آفات و توت فرنگی و مردم با استفاده از آب شور راه حل برای تمیز کردن میوه به دلیل آن باعث می شود آب از داخل به جریان از میوه غشاء سلول نقاشی کردن طولانی دوده. در Infinite ویدئو, آب نیز اتفاق افتاده است شامل اشکالات کوچک.

خبر خوب این است که شما قطعا لازم نیست (و نباید!) توقف خرید یا خوردن توت فرنگی. Lahiri می گوید آنچه را که در Infinite تصویری است که یک حادثه جدا شده — آن را بسیار بعید است اشکال آلوده میوه هرگز آن را از مزرعه به فروشگاه تمام راه را به خانه خود را. که به دلیل نوع مگس میوه در تصویری که Lahiri شناسایی به عنوان خال خال بال مگس سرکه به طور کلی تنها می گذارد تخم مرغ در پوسیدگی میوه که هنوز هم در تاک. بنابراین هر گونه میوه با اشکالات در آن بود برداشت بیش از حد در اواخر زمانی که میوه در حال حاضر بیش از حد رسیده.

"این زن مگس تنها می تواند ذخیره کردن تخم مرغ در میوه اگر آن نشسته است برای بیش از حد طولانی و نه برداشت شده," او می گوید. "تماشای این ویدئو من بیشتر نگران این منبع از خود میوه."

Lahiri می گوید مصرف کنندگان لازم نیست که به نگرانی در مورد این اشکالات مسافرت مفتی از یک مزرعه توت فرنگی را به مواد غذایی خریدار سبد چرا که اکثر کشاورزان مسئولیت برای اطمینان از توت فرنگی برداشت فقط در زمان مناسب. "تولید کنندگان مانیتور مگس میوه, چرا که آنها در حال کشیده به میوه ای, بوی," او می گوید. "آنها می دانند شروع به چیدن میوه در زمان و نه اجازه نشستن میوه وجود دارد برای جلوگیری از این نوع از وضعیت است."

حتی در این رویداد نادر توت فرنگی خود را به نوزاد مگس میوه, شما لازم نیست که نگران باشید. برای یک چیز شما صادقانه احتمالا حتی نمی خواهد متوجه (مگر اینکه البته شما در حال تلاش Infinite روند). و اگر شما به طور تصادفی آیا مصرف اشکالات (ناخالص ما می دانیم که) شما احتمالا نمی خواهید به مریض.

"اگر وجود دارد چند پرواز تخم مرغ در میوه بود که برداشت اندازه است بنابراین دقیقه — و هیچ گزارشی وجود دارد که نشان می دهد چنین کوچک پرواز تخم مرغ می توانست تاثیر منفی بر فرد اگر آنها مصرف" Lahiri می گوید.

اخلاقی از داستان: اگر شما خریداری یک جعبه توت فرنگی را از فروشگاه مواد غذایی شما می توانید بقیه مطمئن است که این ویتامین ها و مواد معدنی میوه ها احتمالا امن برای خوردن. و در حالی که Lahiri می گوید: شما نمی نیاز به خیس کردن تولید خود را در آب نمک قطعا به هر میوه یا سبزی کامل شستشو و قبل از غذا خوردن.

"اگر شما خود را شستشو تولید در حال اجرا در زیر شیر آب است که باید مراقبت از هر گونه گرد و غبار و یا باقی مانده در آن," او می گوید. "سپس آن را قطعا سالم به غذا خوردن."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن