قبل و بعد از یک قهوه ای آشپزخانه می شود یک خانه رعیتی-سبک ازنو

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.وجود دارد

توسط DASTESALAMATT در 5 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد یک خط خوب بین شیک و kitschy. متاسفانه کارمن Lepp از کارمن داخلی و شوهر او تا به حال یک خانه در رده دوم را در دست خود را. "اصلی آشپزخانه شد و از سال 1979. ما می دانستیم که آشپزخانه یکی از اولین چیزهایی که برای نوسازی" کارمن می گوید. "کابینت شد در حال سقوط از هم جدا و بوی سال استفاده کنید. آن همه احساس بسیار موقت و موقت."

با یک سوم نوزاد در راه زن و شوهر مشغول به کار بود در مقابل ساعت به پایان برساند تا عوض کردم قبل از همه چیز گیج کننده باشد. آنها موفق به تکمیل کل پروژه در مدت چهار ماه به طور کامل خود را تبدیل به تقریبا غیر قابل تشخیص فضا. اما آن را بدون چالش های آن! به عنوان یک طراح کارمن به حال مقدار زیادی از ایده هایی برای فضای اما می دانستم که وجود دارد محدودیت ها از نظر بودجه. با حدود $8,000 به وصله پینه کردن کل منطقه پخت و پز, او تا به حال برای دریافت خلاق و اقامت در کیف پول دوستانه.

"ما با استفاده از IKEA جعبه و سفارشی درب جبهه از یک شرکت کانادایی به نام Allstyle سفارشی درب کابینت. این راه حل کامل برای ساخت آشپزخانه ما نگاه سفارشی بدون برچسب قیمت می گوید:" کارمن. تنها خدمات آنها استخدام خارج شد و کسی برای انجام کار برق, اما این دو در زمان استراحت. "ما تصمیم به انجام لوله کشی و گاز در محدوده همان نقاط را به صورت آسان تر نوسازی. ما در حال حرکت یخچال و افزود دبستان نزول به این جزیره است. کار با یک فضای کوچک است که همیشه چالش برانگیز است اما ما در هر اینچ مربع کار," او می گوید.

"لوازم برای رفتن به یک سازش زیرا ما می خواستم یک پایان بالا نگاه کنید اما نمی باید بودجه چپ" کارمن می گوید. "زمانی که ما شروع به جستجوی خرید و فروش صفحه. ما موفق به پیدا کردن با استفاده از یک Fisher & Paykel محدوده و یخچال برای 1000 $در کل!" چرا که آنها به ندرت استفاده از مایکروویو و آنها تصمیم به رفتن به صرفه جویی در فضای اضافی. ماشین ظرفشویی از IKEA یکپارچه پانل به کمک آن در ترکیب با cabinetry برای بدون درز نگاه کنید.

برای باز کردن آشپزخانه کارمن و همسرش تصمیم گرفتند به تنها شامل یک تعداد انگشت شماری از کابینت فوقانی. آنها همچنین تصمیم به حفظ کل فضای سفید دیگر از یک چلپ چلوپ از رنگ در جزیره و تیره رنگ لهجه در اطراف درب و پنجره. کوارتز کانتر سالخورده برنج سخت افزار و خیط و پیت کردن کوه نور ثابت از Wayfair همه اضافه کردن فهرست استعداد.

همه کار سخت و نظر لوازم و بودجه پرداخت می شود. نتیجه نهایی این بود که فوق العاده روح فهرست با الهام از آشپزخانه با مقدار زیادی از اتاق را به کار ببرند. "عشق ما را چگونه روشن آشپزخانه است. ما به ندرت نیاز به حتی روشن کردن چراغ می گوید:" کارمن. "کابینت به سقف واقعا کمک بصری افزایش ارتفاع سقف. ما عشق ترکیبی از مواد و بهره آن را به ارمغان می آورد."

کارمن می گوید هر کسی که امید به روز رسانی آشپزخانه خود نباید اجازه دهید یک بودجه کوچک ترساندن آنها را خاموش. "انجام هر گونه پروژه خودتان دشوار است اما پاداش است پاداش!," او می گوید. "اگر شما را در بودجه پیشنهاد من واقعا تحقیق در مورد محصولات است که مناسب بودجه شما. مخلوط کردن بالا و پایین مواد باعث می شود برای یک پایان بالاتر نگاه کنید."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب