قبل و بعد از: من تمیز فر با استفاده از سنگ پا

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من شنیده ام که قبل از شما می تواند با استفاده از سنگ پا برای تمیز کردن ظروف, کاشی توالت, کوره, غذای مرکب از گوشت وارد, ظروف و بیشتر, اما من فکر در مورد آن ترک خراش در آن موارد. به علاوه قبل از این آزمون تنها سنگ پا سنگ در واقع من می دانستم که در مورد آنهایی فروخته شده در زیبایی راهرو. کنجکاو هر چند شروع کردم به نگاه کردن به همه چیز و کشف کرد که سنگ پا سنگ استفاده شده است برای سنین در تمیز کردن. من به پایان رسید تا خرید ساخته شده به منظور تمیز کردن برای بیش از 75 سال است.

من “Pumie تمیز کاری چوب” هزینه $1.88 در خارج. (شما همچنین می توانید آن را در آمازون برای کمی بیشتر است.) بسته — که من به عنوان خوانده شده پس از من با استفاده از چوب به دلیل این که چگونه من چیز — می گوید نه برای استفاده از سنگ در “نرم صيقلي فلزات unbaked مینا پس از اتمام شیشه, پشم شیشه, پلاستیک, corian و ظروف تزئینی کاشی” و ذکر شده در کوره کباب کوره آهن و وسایل آشپزی به عنوان مناطق سنگ پا کار می کرد ،

خرید: Pumie تمیز کاری چوب 9 دلار برای دو نفر

این فرایند تمیز کردن را بسیار ساده بود. برای شروع من پر شده یک کاسه کوچک با کمی آب بدون پوشش نیمی از سنگ پا از بسته و آن را آغشته به آب (شما باید اسکراب با آب). سپس هدف من پخته در لکه کردم و به کار می کنند. منطقه اول من تمیز بود درب فر و دیدم نتایج فوری با بسیار کمی شستشو.

من شگفت زده شد. چگونه بود که این چیزی که کار ؟ سنگ پا سنگ تشکیل شده از سنگ های آتشفشانی و بسیار سبک وزن — من شگفت زده شد که سنگ نمی فرو ریختن زیر مقدار کمی از نیروی من استفاده می شود در حالی که شستشو. نه تنها آن را نگه دارید اما آن را نیز قطع از طریق چربی و دوده با یک سرش. سخت تر پخته در غذا نشت در زمان چند عبور می کند قبل از آنها شکست از هم جدا و آمد, اما آنها می آیند تا. من نگه داشته مرطوب اسفنج و صابون مفید برای از بین بردن هر چیزی را سنگ پشت سر گذاشت.

یکی دیگر از چیزی که من واقعا دوست داشتم در مورد استفاده از سنگ پا شد که آن را تمیز بدون ترک بیش از حد از یک ظرف غذا و ظرف غذا آسان بود به باشد. من نیز در بر داشت که آن را واقعا آسان برای تمیز کردن سخت به رسیدن به نقاط توسط شستشو همان منطقه و بیش از شکل دادن به این سنگ به شکل دقیق من به آن نیاز به تمیز کردن نقطه.

من سنگ شد حدود پنج اینچ و آن عینک دور به من اعمال زور. من به پایان رسید تا تنها نیاز به حدود نصف طول سنگ به تمیز کردن کل فر درب و همه از داخل. (تمیز کردن داخل فر بود و فقط به عنوان آسان و موثر به عنوان تمیز کردن درب.) من می توانستم به راحتی متوقف شده و ذخیره شده و بقیه از سنگ شستشو آن را با آب گرم و صابون, اما تصمیم گرفت تا آن را به من کاسه توالت برای دیدن اگر من می تواند سخت خطوط آب کردن کاسه. (آن کار می کرد!) این یکی از آن ابزار تمیز کردن که در آن هنگامی که شما دیدن نتایج شما فقط می خواهید برای تمیز نگه دارید.

آخر من غذای آماده: سنگ پا شگفت انگیز است برای تمیز کردن اجاق گاز خود را. که گفت:, شما ممکن است هنوز هم می خواهید را به کمی سرکه و جوش شیرین و یا آب گرم و صابون به حزب به دریافت این درخشان. پس من می خواهم به پایان رسید و تمیز کردن تمام gunk از فر با سنگ (قبل از من نقل مکان کرد به توالت) من اسپری کردن فر دیوار و درب با مخلوطی از آب و سرکه و از بین برود همه چیز را با یک دستمال تمیز — فقط یک لمس اتمام. از تمام راهنمایی و ترفندها که من سعی کردم در فر من در طول سال (و بسیاری وجود داشته است!) این است که تا بحال بهترین وقتی که می آید به مقابله پخته در غذا و گریس. یک دلیل وجود دارد که این غیر سمی, سنگ استفاده شده است با تمیز کردن حرفه ای برای مدت طولانی و به همین دلیل من با اضافه کردن آنها را به تمیز کردن کدی در فله!

آیا شما هر گونه سنگ پا سنگ های خود را تمیز کردن کدی? چه چیزی شما استفاده از آنها ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im