قبل و بعد از: این 100 دلار اجاره آشپزخانه ازنو یک میلیون دلاری شخصیت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.می توان آ

توسط DASTESALAMATT در 8 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

می توان آن را سخت به شکل از چگونه به یک دشت اجاره آشپزخانه احساس استقبال — به خصوص در بودجه تنگ است. KC Cibran (@thecasaverde) می داند مبارزه است. او در یک زندگی قبل از جنگ اجاره آپارتمان در شهر نیویورک که در آن لوازم "باستان" و "نگاه و تیره رنگ زمانی که من برای اولین بار نقل مکان کرد و در" KC می گوید. "من واقعا دوست ندارم طاقت فرسا سفید و مخوف پخت و پز در آن وجود دارد."

اما او نمی تواند به استطاعت به همه از در دکور. "من در یک دستیار حقوق و دستمزد در شهر نیویورک پس از تقریبا همه چیز را در آپارتمان من بسیار کم بودجه!" کیسی می گوید. بنابراین در redoing آپارتمان او را او را به چالش کشیده و خودش را به ماندن در زیر $100 برای همه چیز و استفاده از آیتم های او در حال حاضر متعلق به هر زمان ممکن است. "هدف اصلی من بود که فقط با قرار دادن شخصیت من به این اجاره آشپزخانه" KC می گوید. "من در آپارتمان بسیار سخت در تغییرات — ما نمی توانیم حتی رنگ. بنابراین من هم می خواستم به مطمئن شوید که همه چیز برگشت پذیر و از همه مهمتر بودجه کم."

KC آغاز شده توسط اضافه کردن یک faux backsplash او به ثمر رساند در آمازون (شبیه به این مجموعه) برای نگاه از کاشی و بدون تعهد است. "زمانی که من نقل مکان کرد و در آشپزخانه تا به حال امضای سفید زرد رنگ که پیر آپارتمان, بنابراین من می خواستم برای نوسازی چیز کمی" KC می گوید. "استفاده از کاشی و تزویر بود و قطعا خسته کننده, اما هنگامی که من از آن آویزان, نصب و راه اندازی پرواز کرد. خواندن دستورالعمل در مورد چگونه به درخواست این کلیدی بود. من فقط دستور داد یک بسته بندی و زد در نیمه راه از طریق و به منظور بیشتر است."

بعد او در زمان خاموش درب های کابینت برای دریافت نگاه از قفسه باز است. "من تا به حال دیده ویدئوها از مستاجرها برداشتن درب های کابینت و تصمیم گرفت آن را امتحان کنید," او می گوید. "من عصبی بود اما آن را به عنوان ساده به عنوان آن را نگاه کرد. من فقط unscrewed درب با یک مته و آنها را درست کردن. با توجه به محدود سازی فضای زندگی می کنند در زیر تخت من در حال حاضر, بنابراین من می توانید آنها را به عقب تا زمانی که من در حرکت است." بنابراین هوشمند!

البته با باز کردن قفسه سازمان کلیدی است. "من همه چیز را از روی کابینت گذاشته و آن را در طبقه. و پس از آن من فقط خیره در همه چیز من بود و کابینت و عقب تفکر آنچه در زمین من می خواهم به انجام این کار در اینجا??" کیسی می گوید. سبد و جعبه های او بدست می خواهم که قبلا در TJ Maxx در آمد کلاچ برای ذخیره سازی شربت خانه کالا و ادویه جات ترشی جات. قفسه risers از IKEA کمک KC به طور موثر دو کابینه او فضا.

پس از آن آمد نکات تکمیلی از جمله کارت پستال از آثار هنری و قلع و نشانه ها و گیاهان که KC استفاده می شود برای کمک به اضافه کردن برخی از رنگ و علاقه به قفسه های باز و دیوار. (همچنین: کوله ترین شایان ستایش مایکروویو شما تا کنون را ببینید.)

سازماندهی کابینت احتمالا سخت ترین قسمت KC می گوید. خوشبختانه او کمک از راه دور. "بهترین دوست من بیلی زندگی سراسر کشور و همچنین دوست دارد, دکور خانه, بنابراین من متعادل خود را در یک قوری بیش از FaceTime در حالی که من نقل مکان کرد و چیزهایی که در اطراف و فریاد زد: "این چه نگاه می کنید؟" با قفسه های باز آن را بسیار آسان برای همه چیز به هم ریخته و کثیف و پس از آن در زمان های متعدد تلاش می کند برای پیدا کردن تعادل مناسب," KC می گوید.

در حال حاضر این اجاره به نظر می رسد کاملا سفارشی و اصلی است. "من فکر می کنم بهترین بخشی از این نگاه جدید است که آن را متناسب با سبک من بیشتر می گوید:" KC. "این هنوز هم بسیار کاربردی آشپزخانه, اما آن را نشان می دهد چیزهایی که من عشق من ناز, لوازم آشپزی, tchotchkes و هنر است. من دوست دارم که یک چلپ چلوپ از رنگ و که همه چیز را بسیار آسان برای پیدا کردن است."

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن