قبل و بعد از: این آشپزخانه با "بی پایان پیچیده کاج" می شود زرق و برق دار Refresh

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من و همسر

توسط DASTESALAMATT در 7 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من و همسرم در شیکاگو زندگی می کنند و صاحب یک استودیوی عکاسی و متخصص در طراحی داخلی و معماری عکاسی. من متولد و بزرگ شده در شیکاگو و شوهر من در اینجا نقل مکان کرد در سال 1999 از بالا, نقطه, North Carolina. که برای چند سال گذشته بوده ایم فکر کردن در مورد سرمایه گذاری در یک خانه دوم. بسیاری از دوستان ما موفق شده اند در Airbnb و الهام بخش بودند ما را به انجام همان.

پس از بازدید از خانواده شوهر در کارولینای شمالی کریسمس 2018 ما استخدام شده بودند به عکس یک رستوران جدید که باز در وینستون-سیلم, North Carolina. در حالی که صحبت کردن به صاحبان یک نقل مکان کرد و از کالیفرنیا و دیگر از New York — آنها به ما گفت چه بزرگ شهر وینستون-سیلم است و چگونه وجود دارد جامعه هنری وجود دارد. ما به فروش می رسد! وینستون-سیلم کامل بود برای ما سرمایه گذاری ملک به علاوه ما را از یک محل به ماندن در حالی که ما بازدید جرمی خانواده است.

ما شروع به دنبال و مسکن ما در بر داشت این جواهر کمی از اواسط قرن مرتع پرورش احشام. چرا که بازار ما ساخته شده یک پیشنهاد چشم نهان. پس از بازدید از آن برای اولین بار ما وحشت زده شدند. آن را ترکیبی از اواسط قرن و اواسط 80s در طراحی — با بی پایان پیچیده کاج و بد بو فرش در سراسر! حتی ما در عشق با سقوط کرد و دانست که آن را تا به حال بسیاری از بالقوه است. ما بسته شده در مارس و آغاز بازسازی در اواخر ماه مه. ما همه از تخریب و تعداد زیادی از بازسازی با کمک از جرمی خانواده و دوستان است. ما را در انتخاب یک پیمانکار محلی به رنگ در سراسر, دست کشیدن از یک دیوار به باز کردن اتاق ناهار خوری و اتاق نشیمن و به تعمیر و نوسازی دو حمام و آشپزخانه. از آن زمان سه سال برای تکمیل.

زیرا ما می دانستیم که ما می خواستیم برای اجاره این خانه در Airbnb, آن را قطعا تحت تاثیر انتخاب های ما در خرید مبلمان و لوازم جانبی. نقطه بالا کارولینای شمالی است که به عنوان شناخته شده "مبلمان پایتخت جهان" و آن را قطعا کمک در هنگام خرید مبلمان. مبلمان بازار تولید مقدار زیادی از نمونه ها است که به پیدا کردن راه خود را به فروشگاه دوم. آنها در غیر این صورت در شرایط ایده آل و هزینه به مراتب کمتر از نام تجاری جدید. وجود دارد بنابراین بسیاری از شگفت انگیز عتیقه جات و فروشگاه های صرفه جویی نیز وجود دارد! من قادر به پیدا کردن کیفیت در قیمت های باور نکردنی.

ما واقعا تا به حال بسیاری از سرگرم کننده بازسازی این خانه و عاشق راه آن معلوم شد. ما می خواستیم برای ایجاد یک فضای که منعکس ما عشق به هنر و سفر — اما در عین حال راحت بود و همچنین. ما در حال پیدا کردن آن سخت تر و سخت تر به ترک خانه هر زمان ما مراجعه کنید.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

من سبک: سبک من سخت است به بیان اما اگر من تا به حال به توصیف آن من می گویند مدرن و کمی خانه رعیتی و boho نفوذ بیش از حد. من سعی کردم برای متحد کردن این سبک با نگه داشتن به یک طرح رنگ سفید و آبی و سبز و نارنجی رنگ-قرمز.

الهام: ما بزرگترین الهام بخش برای این خانه بود عشق ما برای فرانسه است. ما گنجانیده شده بسیاری از خود ما عکاسی می یابد و از ما سفر در سراسر خانه. ما هم دوست داشتم که خانه ساخته شد و در سال 1959 و می خواست به ترکیب اواسط قرن پرنیان بیش از حد.

مورد علاقه عنصر: مورد علاقه ما اتاق, اتاق آفتاب / پاسیو, دست پایین! آن نقطه فروش بزرگ برای ما است. زمانی که مسکن ما فرستاده ما, لیست, ما, اولین واکنش "اوه! این خانه نیاز به مقدار زیادی از کار! آنچه او فکر کنید؟" و پس از آن ما شاهد آخرین عکس از اتاق آفتاب / پاسیو و ما هر دو فورا موافقت کرد: "بله! ما نیاز به این خانه!"

بزرگترین چالش: یکی از بزرگترین چالش های هر دو حمام و سرویس بهداشتی. نه تنها آنها گیر کرده در اواسط قرن اما این پوسته از هر دو واقعا عجیب و غریب است. استاد داخل شد فوق العاده کوچک—شما در واقع می تواند دستهای خود را در حالی که در توالت! ما تا به حال به تصمیم بزرگ ضربه زدن گنجه در اتاق خواب استاد, به طوری که ما می تواند حمام بزرگتر است. پس از این بود که یک سرمایه گذاری ملک و ما با استفاده از برای Airbnb ما فکر آن را خوب به انجام آن را برای زمان حال از آنجا که مردم معمولا نمی استفاده از یک گنجه زمانی که آنها اقامت حداقل ما می دانیم که ما نمی. و ما قصد داریم در اضافه کردن یک بعد.

Proudest DIY: هنگامی که ما برای اولین بار در خانه نگاه ما مسکن مشکوک است که وجود یک شومینه در پشت کف به سقف و آینه در اتاق نشیمن به دلیل وجود یک شومینه به طور مستقیم زیر در زیرزمین. ما مشکوک بود و فکر کرده اید که چرا بر روی زمین خواهد کسی پوشش یک شومینه ؟ و اگر چنین است چه چیزی اشتباه است با آن ؟ به عنوان به زودی به عنوان ما به کلید ما به خانه رفت و در زمان پتک به آینه و کشف کرد که در واقع یک شومینه! و آن کار می کرد! ما تصمیم گرفت به آن رنگ سفید و دوباره با استفاده از منتل از شومینه در زیرزمین است که زرق و برق دار دال از چوب جامد.

بزرگترین زیاده روی: یکی از چیزهای مورد علاقه من در خانه است تصویر زمینه در حمام مهمان. این تصویر باعث می شود من درونی گیاه بانوی بسیار خوشحال است. من هم می خواستم چیزی است که می تواند یک تصور و ایستادگی زمانی که مردم جستجو Airbnbs. من همیشه به دنبال چیزی در یک خانه است که باعث می شود من فکر می کنم "عزیم من می خواهم به ماندن وجود دارد!" من امیدوارم که این است که برای مردم است.

بهترین توصیه: بهترین توصیه من خواهد بود به خرید دست دوم اقلام به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید. وجود دارد برخی واقعا با کیفیت عالی اقلام خارج وجود دارد برای قیمت مناسب. Plus, خرید مبلمان پرنعمت, آثار هنری و لوازم جانبی را می دهد خانه خود را بسیار بیشتر شخصیت و داستان های سرگرم کننده را به دیگران بگویید در مورد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im