قبل و بعد: من سازمان یافته با پدر و مادرم هم ریخته کابینت آشپزخانه و نتایج بسیار تسکین دهنده

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.شش سال پس

توسط DASTESALAMATT در 14 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شش سال پس از فارغ التحصیلی کالج, خودم و زندگی در یک محل من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم دوباره: خانه دوران کودکی من. من در حال حاضر hunkering کردن با پدر و مادر من در طول COVID-19 بیماری همه گیر. حتی اگر همه چیز ترسناک در حال حاضر من خوشحالم برای رسیدن به صرف یک دوره طولانی زمان با آنها که من هرگز در غیر این صورت.

چون من در محل با سازماندهی قوی DNA و چون من بیشتر از داخل در حال حاضر, من روانی یادداشت از پروژه های است که می تواند پنجه در طول این زمان — از جمله مجدد کابینت آشپزخانه.

کابینت نیستند تکان دهنده و غیر قابل تحمل وجود دارد پاینت عینک انباشته داخل لیوان قهوه, مواد غذایی, ظروف تحت فشار قرار دادند به شدت در برابر هر یک از دیگر در یک کابینه محدود و دارو بطری های قرار داده شده در میان ادویه جات ترشی جات. من تصمیم گرفتم به زمین سازماندهی مجدد ایده به مادر من. او بود و من پایین بود و ما مشغول کردم با یک مادر و دختر decluttering شب.

مادر من و من شروع به سفر تقریبا در ساعت 9:30 p. m. از آنجا که ما تا به حال به صبر برای ماشین ظرفشویی را به پایان برساند یک بار کامل (بدون بشقاب یا جام حذفی را پشت سر گذاشت!). هنگامی که همه چیز در دسترس بود برای ارزیابی مجدد اولین کاری که کردیم را در هر یک مورد از کابینت. و اجازه دهید من به شما بگویم که ما را ترک نمی کند یک سطح کشف شده است. حتی صندلی های پوشش داده شد در ظروف مواد غذایی!

در حالی که ما به ارمغان آورد یک چیز در یک زمان مادر من و من خودمان را مصرف یک قدم زدن پایین خط حافظه. ما در بر داشت پارچ شیشه ای که متعلق به مادر بزرگ من بزرگ شمع تولد از زمانی که من تبدیل دو (و احتمالا هر سنی که تا به حال دو در آن است) و مطابق با میکی و مینی لیوان است که ما به ارمغان آورد از دیزنی جهانی. من به آن تماس بگیرید, دلتنگ, بهره وری.

هنگامی که همه چیز از کابینت ها و گروه بندی هم مثل با مثل ما در زمان یک نگاه همه چیز ما بود. وجود دارد یک "را" توده ای (که تقریبا کل منطقه آشپزخانه) یک "اهدا" شمع و یک "دور انداختن" شمع. وفل ساز که ما را فراموش کرده در مورد ؟ نگه داشتن شمع. این جناق که ما به طور تصادفی تصادفا? که میخوام یک دور (پس از ساخت یک آرزو ،

در پایان مرحله پالايش ما تا به حال یک و نیم کیسه های زباله و یکی از کمک های مالی ما را با مقدار کمتر را برای قرار دادن دور. ما با ویرایش کامل و گام اتاق و تجزیه و تحلیل کابینت که در حال حاضر باقی مانده لخت.

برای شروع این فرایند قرار دادن همه چیز به عقب از مامان پرسیدم: چه چیز شما همیشه استفاده از و که در آن ما می توانید آنها را پس از آن بسیار در دسترس به شما ؟ این به او کمک کرد تا بفهمند که هر سوئیچ که مورد نیاز ساخته شود — مانند پشته سالاد کاسه که معمولا نشسته در قفسه بالا که نیاز به پایین آمدن به اول.

نقره ای اسباب بازی/ابزار و گلدان و تابه تمام ماند و در همان مکان اما در حال حاضر آنها بسیار بیشتر اتاق تنفس.

ظروف و لیوان و همه نگه داشته و در همان مدت کابینه اما ما بخواهند صفحاتی دوباره مرتب آنها را به طوری که آنها با هم گروه بندی با مجموعه خود را. ما انباشته کوچکتر لیوان در بازگشت به فضای بیشتری را برای آنهایی که بزرگتر در جلو (بدون mishmosh انباشته!), و ما را احساساتی قطعه است که پدر و مادر من استفاده نمی کند اما لذت به عنوان سوغاتی در بالا برای امن نگه داشتن.

ادویه جات ترشی جات و مواد غذایی و ظروف متفرقه و کابینت... کسانی که یک داستان متفاوت است. ما با قرار دادن ظروف غذا در یک گسترده تر کابینت بالای اجاق گاز طوری نبود که مقدار ستون ما با قرار دادن تخته های برش و صافی در محدود منطقه ای که در آن ظروف مواد غذایی استفاده می شود و ما به یکی از بچه های مورد علاقه ابزار (گلوله سحر و جادو!) یک محل برجسته ای که در آن از آن آسان است برای گرفتن.

همه در همه, ما پنجه در حدود 10 کابینت در حدود سه ساعت است که من فکر می کنم خیلی سریع است و با توجه به آن خواهید امیدوارم مدت طولانی اثر در پدر و مادر من هر روز روال.

یک هفته بعد و چیزهایی که هنوز به دنبال بسیار سازمان یافته در آشپزخانه: بشقاب و لیوان/لیوان قرار داده شده در خود را به مناطق تعیین شده در این ظروف غذا ماندن سادگی انباشته در بالای اجاق گاز و نه بیشتر wishbones یافت شده اند!

البته پدر و مادر من هنوز هم مورد استفاده قرار گرفتن به طرح های جدید — پس از همه آنها در همان حال راه اندازی به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند به یاد داشته باشید. حافظه عضلانی در ضربات و مادر من هنوز هم می رسد برای چپ کابینه که ادویه جات ترشی جات در حال حاضر زندگی می کنند در سمت راست. نیز وجود دارد که لحظات تخلیه ماشین ظرفشویی که در آن آنها را مجبور به توقف و فکر می کنم که آیا این کار در حال حاضر ؟

اما به طور کلی decluttering بخش شده است یک بازی را تغییر و این آخر هفته گذشته بود که آزمون نهایی. آن را یونانی ارتدوکس عید پاک و جشن شامل بسیاری از پخت و پز و پخت سنتی یونانی مواد غذایی است. با تشکر از ملاحظه سازماندهی مجدد مادر من قادر به پیدا کردن همه چیز سریعتر — هنگامی که او رسیده برای یک کاسه بزرگ برای مثال او همچنین برداشت میکسر است که به راحتی قرار گرفته در کنار آن.

این تنها چیزی است که او تا به حال یک زمان سخت پیدا کردن یک کیسه کباب ما نیاز به سوولاکی مرغ بود که دور بعدی به گلوله سحر و جادو. اما هی این یک فرایند یادگیری! ما در حال حاضر می دانیم به حرکت می کند که در جایی دیگر.

روز آغاز می شود (قهوه) و به پایان می رسد (دسر/شراب) در آشپزخانه و هر چه سریعتر شما می توانید پیدا کردن چیزهای مهم را به تمام است که اتفاق می افتد ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب