Blackjet را CFexpress نوع B و XQD کارت خوان 4-bay سینما حوض ارائه صاعقه 3 عملکرد

Blackjet دو نسبتا جدید ذخیره سازی لوازم جانبی: جدید, TX-4DS چهار-خلیج سینما حوض با رعد 3 و TX-1CXQ خوان

توسط DASTESALAMATT در 18 اردیبهشت 1399

Blackjet دو نسبتا جدید ذخیره سازی لوازم جانبی: جدید, TX-4DS چهار-خلیج سینما حوض با رعد 3 و TX-1CXQ خوان برای CFexpress نوع B و کارت های XQD. هر دو محصولات ارائه سریع انتقال داده ها با سرعت بالا به 40Gb/s با توجه به گنجاندن صاعقه 3 ساخت آنها مناسب برای کاربرانی که اغلب شوت فوق العاده HD فیلم مدیریت اطلاعات پروژه های سنگین و یا کسانی که نیاز به سرعت در حال انتقال دسته های بزرگ از تصاویر بین درایوهای.

این Blackjet TX-1CXQ صاعقه 3 hub ویژگی های پشتیبانی برای CFexpress نوع B و کارت XQD سونی / XQD 2.0 کارت با مصرف سرعت به 1600MB/s و 500MB/s بود. توپی است که توسط صاعقه 3 کابلی که متصل به دستگاه به کامپیوتر کاربر. TX-1CXQ با این نسخهها کار با ویندوز 10 و macOS 10.12 و بالاتر است.

این مدل با قیمت 199 دلار است اما ذکر چند خرده فروش آنلاین وب سایت های که در backorder بدون روشن بودن و یا حمل و نقل خرما در این زمان.

پیوستن به کارت خوان است Blackjet TX-4DS صاعقه 3 سینما حوض که ویژگی های چهار M. 2 NVMe SSD محوطه دو صاعقه 3 پورت برای daisy-chaining تا پنج صاعقه دستگاه (نمایش درایوهای خارجی و غیره) و اختیاری خواننده ماژول به طور مستقیم برای تبدیل ورودی به CFast 2.0, XQD, SDXC, SSD SxS و CFexpress کارت خوان.

TX-4DS ویژگی های ساخته شده در فن و خنک کننده می توان به پیکربندی با RAID 0, RAID 1 و JBOD, با استفاده از این نرم افزار گنجانده شده. این اقدامات واحد 120 x 145 x 155mm (4.7 x 5.7 x 6.1 در); این است که سازگار با ویندوز 10 و macOS 10.12 یا بالاتر.

محوطه های در دسترس از فروشندگان متعدد از جمله آمازون و Adorama برای $499.99—قیمت را شامل نمی شود درایوهای SSD که به طور جداگانه فروخته. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در Blackjet وب سایت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن