Bloomscape فقط راه اندازی یک گرمسیری مجموعه که شامل یک مسخره ناز کوچک آناناس گیاه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.تعطیلات گ

توسط DASTESALAMATT در 6 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تعطیلات گرمسیری برای تلفن های موبایل بسیار زیادی در مورد حق در حال حاضر. اما برای بسیاری از ما (سلام وجود دارد!), وي به ساحل بهشت نیست در کارت های این تابستان. بنابراین به جای ما جرعه جرعه piña coladas پینا روی نیمکت و بازدید از جزایر عبور حیوانات. اما در حال حاضر به لطف گیاه خرده فروش Bloomscape شما می تواند یک کمی از مناطق استوایی راست به اتاق نشیمن خود را با خود را به تازگی راه اندازی staycation هستید مجموعه است. به سرپرستی مجموعه با حروف درشت, روشن و سرسبز گیاهان گرمسیری از تمام اندازه ها و اشکال. اما ما مطلق مورد علاقه ؟ این مسخره دوستداشتنی کوچک آناناس گیاهی است که در واقع تولید میوه خوراکی! آره شما کاملا می توانید جست و خیز اضافه کردن بطری آب آناناس به سبد خرید خود را برای آینده خود piña colada شب.

رشد آناناس گیاه در اتاق نشیمن خود را می توانید صدای داد و بیداد کن اما گیاه آناناس گیاهی است که در واقع فوق العاده آسان برای مراقبت از. همه آن نیاز است غیر مستقیم نور و گیاه خود را رشد خواهد کرد در حال رشد به عنوان بلند که 16 اینچ. و بر خلاف دیگر گیاهان گرمسیری این یکی نمی نیاز به یک مقدار زیادی از آب است. فقط صبر کنید تا زمانی که خاک خشک شده و سپس آب آن را و اسپری برگ به نگه داشتن آنها را در گرد و غبار رایگان. همچنین حیوان خانگی دوستانه, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد گربه یا سگ گرفتن نیش برگ یا میوه های آبدار, به علاوه آن را با این نسخهها کار به عنوان یک هوای پاک از بین بردن آلاینده های مضر. گیاه خود را نیز در نهایت به تولید شاخه و یا نوزادان است که شما می توانید repot به نگه داشتن خود را در داخل مزرعه آناناس رفتن.

مانند همه Bloomscape را گیاهان staycation هستید مجموعه است که بخشی از رشد و قبل از گلدانی شیک زمینی (را انتخاب کنید از انواع رنگ ها) پس گیاهی جدید کودک آماده است برای رفتن به سمت راست از جعبه. و صرف نظر از این که آیا شما انتخاب می کنید این متعفن زیبا و دلفریب, آناناس گیاه و یا انتخاب کردن برای یکی از کسانی که بیشتر رنگارنگ آنهایی که آنها تضمین شده برای تبدیل خانه خود را به گرمسیری, گریز شما واقعا سزاوار!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب