Bloomscape جدید گیاهان گوشتخوار مجموعه است که در اینجا به پایان فصل تابستان تهدید از پشه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.آن است که

توسط DASTESALAMATT در 9 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آن است که تنها من و یا شما نیز به خودتان پیدا کنید در پایان از دست دادن نبرد با swarms از پشه حشرات و اشکالات مزاحم هر تابستان ؟ مانند بد هم اتاقی آنها را راه خود را به خانه های ما و حاضر به ترک با وجود تعداد زیادی تله ما برای آنها. اما ما یک راه حل ساده است که فقط ممکن است در نهایت اشکال نبرد یک بار و برای همه است. به عنوان بخشی از خود را روز پدر مجموعه, Bloomscape فقط راه اندازی یک نام تجاری جدید مجموعه ای از گیاهان گوشتخوار است که شما نگه داشتن خانه خود را به طور طبیعی حشرات رایگان. و زمانی که آنها نیست برگشتاندن مکیدن خون مخلوقات را در تله های مرگبار این نه شیک به دنبال گیاهان نیز به عنوان دکور!

گوشتخوار مجموعه هزینه 65 میلیارد دلار برای سه نفر از کوچک و منحصر به فرد گیاهان — Venus Flytrap و دو رقم ترومپت پارچ گیاهان — که با استفاده از برگ های خود را به دام آزار دهنده طعمه. کشاورزان که در قرمز مایل به قهوهای رخام و بازالت رنگ را می توان با هم در یک پنجره به صورت سه گانه حفاظت و یا پراکنده در اطراف خانه به نگه داشتن تمام مناطق مخلوق رایگان.

علاوه بر این سه نفر شما همچنین می توانید انتخاب کردن برای یک متوسط Nepenthes پارچ گیاه که کمی پژمرده ترومپت شکل کوزه در حال رشد از نوک برگ. و در حالی که این ممکن است نگاه آنها به معنی کسب و کار جدی! این کوزه به طور طبیعی جلب مگس و gnats به خود deathly hollows دام انداختن و در نهایت gobbling آنها را. مطمئن ضربان پاشش سم یا چسبنده اشکال مواد دافع حشرات در سراسر خانه.

در حالی که هر چهار گیاهان نسبتا آسان برای مراقبت از آنها را لذت بردن از مرطوب باتلاقی محیط های با نور غیر مستقیم خورشید. بنابراین تا زمانی که خانه خود را می شود به نور کافی حتی برای چند ساعت در روز را حشرات خواران رشد خواهد کرد! علاوه بر حشرات-خوردن گیاهان Bloomscape جدید راه اندازی همچنین شامل چشم نواز رکس بگونیا مجموعه پر جنب و جوش سایه پادشاه بگونیا مجموعه جدید ficus نوع به نام Ficus Altissima. نگه داشتن در ذهن است که هیچ یک از این گیاهان حیوان خانگی دوستانه, بنابراین اگر شما یک خزدار در خانه های بزرگ و خوش مزه گربه پالم ممکن است یک انتخاب خوب برای شما.

مانند همه Bloomscape گیاهان اینها تا حدی رشد کرده و آماده رفتن به سمت راست از جعبه. آیا شما به دنبال به نگه داشتن خانه خود را حشرات رایگان و یا به ارمغان بیاورد در تازه دوز سبز به زنده شدن فضا Bloomscape جدید گوشتخوار مجموعه کاملا ارزش اضافه کردن به رادار های خود را. به علاوه آنها را هدیه ای عالی برای روز پدر یا مورد علاقه پشه-آهنربا در زندگی شما!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im