نان جوانب مثبت می دانم: شما نیاز به یک تصحیح سبد

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

همیشه تعجب که چگونه صنعتگر نان نانوا چنین دور کامل قرص در هر زمان ؟ علاوه بر سال تمرین و استفاده آنها همچنین با استفاده از یک تصحیح سبد به کمک قرص نگه داشتن خود را در شکل و ساختار نهایی خود را از طریق افزایش است. تصحیح سبد نیست فقط تنزل به عرصه حرفه ای پخت — آنها به راحتی در دسترس به خانه نانوا و یک کاری که با سهولت برای استفاده از! در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد خرید و استفاده از تصحیح سبد, به علاوه آنچه به استفاده از در حالی که شما صبر کنید برای شما به می رسند.

چه تصحیح سبد ؟

نیز نامیده می شود brotforms و bannetons, تصحیح سبد را می توان در فقط در مورد هر اندازه و شکل: گرد و بیضی و یا طولانی است. شما می توانید خط آنها را با کتانی برای بافت صاف بر روی نان خود را و یا آنها را می توان در سمت چپ unlined و الگوی سبد خواهد شد اثر خود را در خمیر. گلوتن شل به عنوان خمیر اثبات باعث شکل قرص به گسترش و پهن کردن آنها به عنوان افزایش است. یک سبد با پشتیبانی از خمیر آن را به عنوان اثبات و مانع از این اتفاق می افتد.

چگونه به استفاده از یک تصحیح سبد

به استفاده از یک, برای اولین بار تهیه سبد توسط پوشش آن (یا لخت سبد یا کتانی بوش) کاملا با آرد و تکان دادن بیش از حد. را نان خود را راست از طریق شکل دادن به مرحله. به جای تصحیح آن در آشپزخانه, گرد و غبار روی سطح به شکل قرص نان با آرد و برعکس آن به تصحیح سبد به طوری که “بالا” از خمیر است که در پایین سبد خرید و قسمت زیرین قابل مشاهده است.

برای پخت ذخیره کردن یک تکه از پوست خود را در پخت پوست و یا نم نم پوست با آرد ذرت. به آرامی گرد و غبار proofed خمیر را با آرد ذرت و یا آرد و برعکس آن را بر روی پوست. بریده بریده بالا و پخت قرص بلافاصله.

اگر شما در حال کار با یک ویژه ظریف خمیر یا یکی که نمی رود به همان اندازه گاهی اوقات شما نیاز به استفاده از یک دست برای حمایت زیرین خمیر به طوری که آن را نمی افتد بیش از حد سخت بر روی پوست و جلوگیری از تورم.

بدون تصحیح سبد ؟ هیچ مشکل.

شما نمی نیاز به یک تصحیح سبد را واقعا زیبا قرص در خانه. به جای خط یک کاسه با یک حوله آشپزخانه تمیز و گرد و غبار حوله سخاوتمندانه با آرد. مطمئن شوید که کاسه است حداقل دو برابر اندازه خود را به شکل قرص است.

مورد علاقه ما تصحیح سبد

تصحیح سبد هستند آسان برای پیدا کردن هر دو آنلاین و در گرايش فروشگاه های مواد غذایی (فکر می کنم: Sur La Table) و در محدوده قیمت از حدود 15 دلار به 35 دلار بسته به اندازه و مواد.

آیا شما استفاده از یک تصحیح سبد ؟ افکار خود را چه هستند?

بیشتر نان پخت منابع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de