گل ادویه جات ترشی جات است که کلید برای گرفتن بیشتر عطر و طعم خود را از زمین و یا تمام ادویه جات ترشی جات

می خواهید برای دریافت اساسا محتوا راه قبل از این مقالات آمار سایت ؟ مشترک شدن در مجله چاپ ما که در آن ما کشف ی

توسط DASTESALAMATT در 31 اردیبهشت 1399

می خواهید برای دریافت اساسا محتوا راه قبل از این مقالات آمار سایت ؟ مشترک شدن در مجله چاپ ما که در آن ما کشف یک موضوع واحد در هر ماه است. این زمان در اطراف: چگونه برای شروع یک ادویه جمع آوری و قرار دادن آن را به استفاده از.

ادویه جات ترشی جات خام هستند مانند خجالتی دوستان: در آن طول می کشد کمی تلاش به منظور جلب آنها را از پوسته خود را به دیدن رنگ های واقعی خود را. Toasting ادویه جات ترشی جات خود در حرارت خشک است یک شروع خوب (دوستانه موج اگر شما خواهد شد) اما سرخ کردن آن ادویه جات ترشی جات در روغن یا روغن نهایی یخ شکن. همچنین به عنوان شناخته شده chhonk, tadka, vaghar یا معتدل در میان نام های دیگر گل ادویه جات ترشی جات در چربی است که در جنوب آسیایی, روش پخت و پز است که به ارمغان می آورد رایحه پیچیده به کمال خود را بیان. این است زیرا بسیاری از این عطر ترکیبات موجود در ادویه جات ترشی جات محلول در چربی و از آنجا که چربی کت زبان آوردن آن ترکیبات معطر در تماس با جوانه های چشایی خود را برای یک دوره طولانی تر از زمان قدرتمند در آغوش بگیرید.

گل ادویه جات ترشی جات به نوبه خود تمام دانه های ترد و ادویجات برشته و در بالای همه است که آن را نیز شما را با برگ یک حاوی روغن است که شما می توانید استفاده کنید برای اضافه کردن یک عطر و طعم افزایش را به تقریبا هر چیزی از پاپ کورن به سیب زمینی آب پز به یک آووکادو رسیده. پریا کریشنا's khichdi به پایان رسید به طور چشمگیری ریخته در زیره و چیلس sizzled در روغن.

به انجام آن شروع به گرم 2 قاشق غذاخوری. روغن حیوانی یا روغن روی حرارت متوسط کم. و سپس اضافه کردن زمین ادویه جات ترشی جات و یا هر گونه که می خواهم با خوشحالی غذا خوردن است (مانند زیره/خردل/تخم گشنیز و دانه) و همچنین دیگر آروماتیک مانند سیر خرد شده, برگ کاری, خلیج برگ خشک شده چیلس یا پوست لیمو و طبخ تا زمانی که ادویه جات ترشی جات با خشم ادا کردن و بو—این خواهد بود که تنها یک ماده از چند دقیقه تا بماند ، پور بیش از بو/سرخ کرده/سبزی بخارپز استفاده از آن به marinate لوبیا یا عدس هم بزنید و آن را به ماست و برای مورد پسند شیب و یا آن را به پایه خود را در سرکه بریزید.

دریافت دستور العمل:

Blooming Spices is the Key to Getting the Most Flavor From Your Ground or Whole Spices

Khichdi

این یک قابلمه هندی ماش و برنج و خورش بود عملا ساخته شده برای اقامت در داخل روز: ساخته شده از شربت خانه مواد تشکیل دهنده آن نیاز به کمی تلاش و بسیار آرام. احساس رایگان برای اضافه کردن سبزیجات به آن بیشتر بلند (من دوست دارم به پژمردگی در اسفناج به سمت end) و نه جست و خیز چاشنی اذوقه و نوشابه نم نم باران ، اگر شما مشکل پیدا کردن تقسیم ماش و لوبیا و هر عدس که به طور مشابه کوچک و تقسیم به خوبی کار خواهد کرد. مطمئن باشید من ساخته ام khichdi با تقریبا هر نوع از غلات و عدس و آن را همیشه کار می کرد خوب است. اگر شما ولگرد از این مواد, اما مطمئن شوید که برای نظارت بر سطح آب: شما ممکن است نیاز به اضافه کردن بیشتر آن را به عنوان آشپز. این دستور غذا است که با اقتباس از کتاب آشپزی هندی-ish. بیشتر بخوانید درباره چرا من آن را دوست دارم.
مشاهده دستور غذا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن