برخی از مزایای انواع مختلف عینک شنا

از این رو شاید برای انتخاب از میان آنها دچار تردید شوید. خرید عینک طبی شنا برای آن دسته از شناگرانی که به مشک

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

از این رو شاید برای انتخاب از میان آنها دچار تردید شوید. خرید عینک طبی شنا برای آن دسته از شناگرانی که به مشکلات بینایی مانند ضعیفی چشم دچارند، موهبتی است که با پیشرفت علم و تکنولوژی به دست آورده اند. قیمت عینک شنا هم جزو موارد مهم و قابل توجه دیگر است که هنگام خرید باید به آن توجه شود. یک عینک با وزن 150 گرم و راحت دارای بند قابل تنظیم است. شنا باعث تنظیم تنفس میگردد. تنظیم بند عینک رو روی قسمت بالایی سر قرار دهید تا نیازی نباشد با فشار به لنز ها عینکتان را تنظیم کنید و در این صورت عینک را حین شنا از روی صورت برنمیدارید. شنا همواره بهعنوان یکی از محبوبترین ورزشها و تفریحات در میان مردم ایران شناخته شده و حتماً تمامی شما عزیزان رفتن به استخر و شناکردن را در برنامه تفریحی خود لحاظ کردهاید. در مسابقات شنای آزاد یا بخش شنای آزاد مسابقات مختلط، ایستادن به روی کف استخر باعث اخراج شناگر نمیشود اما باید توجه داشت که شناگر حق راه رفتن ندارد. پیرگِل نام گِلفشانی در استان سیستان و بلوچستان ایران است که در بخش گوهرکوه شهرستان تفتان قرار دارد.

عینک شنا اسپیدو مدل Biofus Mirror از 4 نقطه اصلی عینک و همینطور پل بینی بسیار منعطف و فلکس دارد که باعث میشود شنا برای شناگر بسیار لذت بخش تر شود و همینطور عینک نرم و نشکنی داشته باشید. اما مدل عینک شنا با لنز کوچک بیشتر برای شناگران ماهر و حرفهای مناسب است، چون این افراد باید مسیری که در آن شنا میکنند را به خوبی ببینند. شنا کردن ورزشی است که در آن پاها و دستها با حرکات منظمی به سمت جلو پیش میروند. چون این رشتهی ورزشی علاوه بر شادابی باعث تناسب اندام و به اصطلاح خوشتیپی شما هم خواهد شد. ادامهای بر این بازی با عنوان مرده یا زنده ایکستریم ۲، در ۱۳ نوامبر ۲۰۰۶ برای کنسول اکسباکس ۳۶۰ منتشر شدهاست. بسیاری از برندها معمولا برای تکمیل عینک شنای خود از نوعی نوار سیلیکونی برای پوشش آن استفاده میکنند که میزان نفوذ آب را به داخل عینک به حداقل میرساند.

به ظاهر عینک توجه نمایید، همانطور که در بالا هم توضیح داده شد، هنگام خرید آن باید ظاهرش را مدنظر قرار دهید تا بتوانید عینک خود را متناسب با میزان آشناییتان به شنا انتخاب کنید. همچنین اگر بتوانید از اسپریهای ضدبخار عینک شنا استفاده کنید، دید شما در استخر بسیار بهتر خواهد شد. همچنین شنا باعث تثبیت فشار خون، کاهش فرکانس قلبی و افزایش تحمل در انجام فعالیتها میگردد. عملکرد سیستم قلبی و عروقی را کنترل میکند. به هنگام روز، خوردن موز، ماست، بیسکویت و میوه بلامانع است، اما هرگز ۹۰ دقیقه پیش از یک مسابقه، آنها را نخورید. از شنا تا ۳ ساعت بعد از خوردن مواد غذایی زیاد و آبدار باید خودداری کرد. نکات مهمی که هنگام خرید عینک شنا باید مدنظر قرار دهید. تمام حرکات پاها باید همزمان و در یک صفحه افقی انجام شوند و حرکت متناوب نداشته باشند. اکثر مردم غواصی را از طریق غواصی تفریحی شروع میکنند که صرفاً برای لذت بردن انجام میشود و دارای تعداد زیادی از رشتههای فنی متمایز برای افزایش بهرهوری زیر آب است. عینک شنا اسپیدو مدل Biofus Mirror لنز آیینه ایی دارد و فقط و فقط برای استخر روباز مناسب است و در استخر های سرپوشیده دید شناگر را کم میکند.

 This ᠎data has  been do ne  by GSA Content ᠎Generator DEMO !

البته در ابتدا می خواهیم راهنمای خرید بهترین مدل های عینک شنا را برای شما توصیه کنیم. طراحی عینک سوئدی سبب شده است تا این عینک به یک انتخاب عالی برای شناگران حرفه ای تبدیل شود. نوار سیلیکونی که دور عینک تعبیه شده است، باید خاصیت ارتجاعی و منعطفی داشته باشد تا چشم را اذیت نکند. کلر میتواند مس را در خود حل کند که این خاصیت باعث میشود رنگ مو تغییر کند. در میان دو مدل کلی معرفی شده از عینک شنا می توان گفت نمونه های حرفه ای سبک تر و ظریف تر بوده و طراحی آنها به شکل آیرودینامیک انجام می گیرد تا در مسابقات رسمی حتی به اندازه چند صدم یا هزارم ثانیه هم موجب کند شدن حرکت شناگر نشوند به همین دلیل واضح است اصل بودن و طراحی دقیق عینک شنا تا چه اندازه می تواند مهم و تاثیرگذار باشد. این مدل از عینک های تفریحی طراحی های متفاوتی دارند که ازجمله آنها میتوان به عینک شنای دخترانه و پسرانه اشاره کرد.

آخرین مطالب