ساختمان بهتر اساسا

در صفحه اول کتاب خود ارتعاش پخت و پز: یا یادداشت های سفر یک Geechee دخترشناس, griot و مواد غذایی نویسنده Verta

توسط DASTESALAMATT در 16 تیر 1399

در صفحه اول کتاب خود ارتعاش پخت و پز: یا یادداشت های سفر یک Geechee دخترشناس, griot و مواد غذایی نویسنده Vertamae هوشمند-Grosvenor می نویسد: "در خواندن مقدار زیادی و تعداد زیادی از آشپزی نوشته شده توسط سفید مردمی [...] وجود دارد هیچ اشاره ای به سیاه و سفید به سهم مردم از هنر آشپزی. سفید مردمی عمل می کنند مانند آنها اختراع مواد غذایی و مانند وجود دارد این است که برخی از عجیب و غریب رمز و راز اطراف آن است." (با تشکر از ثمین نصرت برای به اشتراک گذاری.)

این بود که در سال 1970 اما این واژه هنوز هم درست است. در پنجاه سال پس از این عمدتا سفید جهان از مواد غذایی رسانه ها به اندازه کافی اذعان سیاه و سفید جامعه بدون آنها این این کشور سیستم غذایی وجود نخواهد داشت. ما Bon Appéit و اساسا شامل, خیلی کار برای انجام است.

از زمان آغاز آن اساسا متمرکز شده در دستور العمل پخت و پز و مشاوره. اما کسانی که دستور العمل ها و توصیه های خود را شامل نمی شود تقریبا به اندازه کافی از مواد غذایی پخت و پز خرد و صدای از مردم و مردم از رنگ. به عنوان هوشمند-Grosvenor به نوشتن می رود, "هیچ رمز و راز. مواد غذایی مواد غذایی است! همه می خورد!"

پس چرا اساسا منعکس شده است ؟ سایت شروع به عنوان کارکنان-تولید عمودی و با توجه به نژادی آرایش از کارکنان ما است که به معنای محتوای اغلب نوشته شده است از منظر و برای مخاطبان است.

ما به عنوان کارکنان را ساخته اند یک لیست بلند مدت و کوتاه مدت تغییرات که ما متعهد به ساخت. یکی از بارز ترین و موثر—اقدامات در این لیست این است که به استخدام بیشتر کارکنان از رنگ به خصوص سیاه کارکنان در BA و در آزمون ، و همانطور که ما خودمان به این هدف و بیشتر امیدوارم که با ایجاد روابط طولانی مدت با بیشتر دستور العمل توسعه دهندگان و نویسندگان کمک خواهد کرد که اساسا تبدیل به یک عادلانه تر و یک سایت است که بیشتر سرگرم کننده و آموزنده را بخوانید و به طبخ از.

حرکت رو به جلو وجود خواهد داشت بسیاری از دستور العمل های بیشتر از خارج از همکاران به عنوان بخشی از تلاش های ما برای تقویت و افتخار طیف وسیع تری از طعم مواد تشکیل دهنده و ظروف در سایت. که در روح ما نیز در حال تغییر چگونه ما منبع مقالات. ما انتشار یک پست در هفته گذشته در مورد چگونه به زمین مقالات به صورت اساسا و امید من این است که نویسندگان (یا علاقه مندان!) را ارسال ایده برای ظروف مواد و تکنیک های پخت و پز است که آنها می خواهند برای دیدن به خصوص کسانی که ما انجام داده اند کافی کار ارائه در گذشته است.

تعهد ما در حال ساخت است که برای همیشه و نه فقط در حال حاضر, و من در دسترس (sarah_jampel@condenast.com) به میدان نگرانی های خود را, سوالات و ایده های.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن