پودر دوغ یک ابرقهرمان عنصر از تابستان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در حالی ک

توسط DASTESALAMATT در 21 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در حالی که من همیشه یک عشق عمیق برای کلاسیک دوغ (آن را باید در خانه من به صورت هفتگی بیسکویت پخت) در این تابستان من افتاده ام سخت برای آن پودر ، پودر دوغ است که دقیقا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل: دوغ است که فرآوری شده و به پودر خوب است. آن را بزرگ برای گاه به گاه نانوا که اغلب نمی توانید استفاده کنید تا کامل کارتن دوغ قبل از آن بد می رود اما آن ابرقدرت فراتر از پن کیک و بیسکویت. در اینجا نحوه استفاده از آن تمام تابستان طولانی است.

چه پودر دوغ و چگونه می توانم به شما استفاده از آن را به ابدوغ?

پودر دوغ ساخته شده است از دوغ کم چرب است که حاوی یک اواپراتور و سپس با اسپری خشک یا غلتک خشک به ایجاد دانه های خیلی ریز پودر. این ساکو پودر شربت خانه آسان است برای پیدا کردن در اکثر فروشگاه های مواد غذایی و در پخت راهرو. برای استفاده از آن به عنوان جایگزینی برای مایع دوغ شما مخلوط چند قاشق غذا خوری را در یک فنجان آب (اکثر مارک های تماس برای 4 قاشق غذاخوری به 1 فنجان اما این کمی متفاوت است). شما همچنین می توانید آن را به پخت مخلوط مانند مخلوط نان شیرین و پهن برای کمک به با ور آمدن — اسیدیته در واکنش با بکینگ پودر یا جوش شیرین به پخته محصولات بالاتر رود.

4 هوشمندانه راه برای استفاده از پودر دوغ فراتر از پخت

شما کاملا می توانید اضافه کردن پودر دوغ به محصولات پخته شده (چند قاشق غذا خوری شکلات تراشه کوکی ها الهامی) اما پودر می توانید انجام دهید خیلی بیشتر — آن را بسته پانچ قدرتمند از عطر و طعم و بدون اضافه کردن چربی های اضافی و یا مایع به هر چیزی که شما را. در اینجا راه های مورد علاقه من برای استفاده از آن در فصل تابستان است.

پودر دوغ نیز می تواند پاشیده روی پاپ کورن یا کره Saltines و یا اضافه شده به پایه vinaigrettes به آنها را به طعم و مزه خامه ای و بدون خامه. در کوتاه مدت وجود دارد استفاده های بی پایان برای قفسه پایدار پودر شیر. گرفتن برخی از مواد غذایی بعدی خود را اجرا و یا سفارش من با نام تجاری مورد علاقه در اینجا: آنتونی حق بیمه پودر دوغ.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de