همیلتون اصلی بازیگران عضو اندرو Chappelle در زندگی توجه به پشت صحنه می خورد و مادر خود را از مک و پنیر

نام: اندرو Chappelleمحل سکونت: New York City, NY چگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود?

توسط DASTESALAMATT در 8 تیر 1399

نام: اندرو Chappelle
محل سکونت: New York City, NY
چگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? 2 (اندرو; دوست پسر, پل; و اندرو سگ پتی LuBone)
هر گونه محدودیت خوردن? "من قطعا نه پسر درخواست پیشخدمت چه مواد تشکیل دهنده در ظرف من."

اگر شما تا کنون بدست همیلتون شعر در سر خود گیر فقط فکر می کنم چگونه اندرو Chappelle احساس می کند. او یک عضو از نمایش اصلی بازیگران که در طول پنج سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک آماده به کار بازی 6 در نقش های نمادین در تولید از پیش نمایش در تئاتر عمومی به فروخته اجرای, در, ریچارد راجرز. در حال حاضر که بسیاری از شعر به حفظ.

در حالی که اندرو رسما گفت: وداع با همیلتون مرحله در ماه دسامبر گذشته نشان می دهد بیش نیست — به خصوص در حال حاضر که #Hamilfilm است که در نهایت پخش در دیزنی+ در جولای 3, آوردن عملکرد به اتاق زندگی می کنند در سراسر کشور است. برای اندرو زمان نشان می دهد انتشار نمی تواند در لحظه ای سرنوشت ساز در تاریخ کشور ما ، پس از همه, ما در میان دیگر انقلاب به عنوان ما صحبت می کنند.

ما با جوشان بازیگر در حالی که او صرف برخی از زمان در آتش جزیره به بحث در مورد آنچه که نشان می دهد به معنی هر دو او را و آن طرفداران سرسخت خود را به یاد ماندنی ترین صحنه تجربه و آنچه که او احتمالا می تواند غذا خوردن به همه انرژی.

با همه چیز را در خود نگه دارد, آنچه باید چند ماه گذشته شده بود برای شما ؟
من صرف یک تکه بزرگ از قرنطینه با مامان در میشیگان. ما صرف نیست که زمان زیادی را با هم در 10 سال گذشته, پس از آن واقعا خوب است. اما با همه چیز است که رفتن در زمان ما با هم من به یاد داشته باشید یک لحظه ما را به حال زمانی که من در حال رشد بود. وجود دارد چیزی است که اتفاق می افتد در هر سیاه زندگی پدر و مادر (لحظه ای که آنها بیم) و این نیاز به صحبت با فرزند خود را از نحوه تعامل آنها با پلیس است. من به یاد داشته باشید و فقط به من مجوز درایور. او تا به حال یک تن در صدای او و من را درک نمی کنند آنچه در آن بود در آن زمان. او بود, "نگاه, اگر شما یک برخورد احترام نگه داشتن دست های خود را در نمایش تنها صحبت می کنند زمانی که صحبت کرده." من فکر نمی کنم آن را غیر طبیعی; من فکر کردم هر کس تا به حال به این قوانین را دنبال کنید. من نمی دانم که او در تلاش بود برای محافظت از من.

آن را سخت به دلیل وجود دارد هیچ تفاوتی بین من و هر یک از مردم در این خبر که کشته شده اند. یک چیز مثبت است که بیرون آمدن از آن است که مردم در حال گرفتن متوجه و مایل به ایجاد یک تفاوت. احتمالا برای اولین بار در طول عمر کسب و کار, شرکت ها, وب سایت, همه موضع و ایستادن برای آنچه درست است. بنابراین من در واقع احساس برای آینده امیدوار است.

شما با صرف 5 سال از زندگی حرفه ای خود را در مرحله غوطه ور در یک های مختلف انقلاب آمریکا. چگونه است که به شما کمک کند روند چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟
من در واقع آموزش یک [جوانان] بازیگری کلاس چندی پیش یک پدر و مادر به من آمد. او گفت: "شما می دانید, آن را بسیار خنده دار است. ما دیده ایم همیلتون بسیاری از بار من شروع به فکر می کنم از جورج واشنگتن به عنوان یک مرد سیاه و سفید." چه تفاوت که ما در حال صحبت کردن در مورد بشریت ؟ آن را در مورد فرصت ها و قابلیت های. یک فرد از رنگ است که فقط به عنوان قادر به خود را به عنوان سفید همتای. همیلتون کمک می کند تا روشن آن است. من فکر می کنم که واقعا یک درس با ارزش.

یکی دیگر از چیزی که شد تکان دهنده ای آشکار به همه ما درگیر در همیلتون از همان ابتدا پیوست که طرفداران تا به حال برای همه ما به صورت جداگانه. آن را به من آموخت که چقدر مسئولیت من با من سیستم عامل است. هنگامی که [Black Lives Matter] تظاهرات برای اولین بار شروع به اتفاق می افتد من نیست در این شهر. من گفتم: چگونه می توانم شرکت در این گفتگو وقتی که من نمی تواند جسمی باشد وجود دارد ؟ بنابراین من تصمیم به انجام علت سعی و کوشش و روزمره در Instagram, من به اشتراک گذاشتن یک لیست از سازمان های خیریه و GoFundMe صفحاتی که نیاز به پشتیبانی. باعث می شود که من هم حمایت می کنند. من نقل مکان کرد و هر روز با مقدار زیادی از افرادی که می گویند با تشکر از شما برای ساخت آن را بسیار آسان برای به من اجازه می دانید که چگونه برای کمک به.

شما می توانید ما را در پشت صحنه از آنچه آن را مانند به یک بخشی از Hamilton بازیگران از ابتدا?
من پیوست که پشت آن بود و در مرکز شهر در تئاتر عمومی. ما می دانستیم که ما انجام کاری خاص و مهم است اما نمی دانم چگونه آن خواهد بود را دریافت کرد. هیجان برای نمایش از آنجا آغاز شده است به طوری مداوم آن باعث می شود من خیلی خوشحال. یکی دیگر از چیزی است که شگفت انگیز بود در مورد آن زمان هنگامی که آن بیرون آمد و در پایان از رئیس جمهور اوباما. ما از آنها استقبال به اجرای بسیاری از بار. من هرگز فراموش نکنید زمانی که میشل اوباما آمد به دیدن این نمایش زمانی که ما در تئاتر عمومی. من از اتاق پانسمان من به سودا و وجود او بود. من از لحاظ جسمی مسدود است. و او را دیدم به من و گفت: "بیا به من در آغوش گرفتن! من یک درهم." نشان می دهد که در آن زمان احساس می کردم که تاکید همه چیز احساس حق نور در خط. سپس در نوامبر 2016 چیز تغییر کرده و اهمیت نشان می دهد تغییر نیز هست. مردم شروع به آمدن به نشان می دهد به دلایل مختلف — آن را تقریبا احساس صمیمیت و همدلی. مردم در مرحله درب خواهد به ما بگویید که "من نیاز به این."

به عنوان نوسان شما بازی بسیاری از نقش های مختلف. این است که رکورد تنظیم ؟ چگونه شما را به استقامت?
دختر من آرزو می کنم من می توانم به شما بگویم! در حال حاضر بسیاری از بچه ها انجام داده اند اما من برای اولین بار به پوشش است که بسیاری از مردم است. با هر چیزی در زندگی هنگامی که شما داده می شود فرصت را به شما به مناسبت افزایش یابد. من مشغول به کار خستگی ناپذیر. من می خواهم از خواب بیدار واقعا زود قطار را به تئاتر حفظ خطوط یادگیری رقص در تمام طول روز به تماشای نشان می دهد و سپس در قطار صفحه اصلی من می خواهم که من هدفون و یادگیری آوازی قطعات. پس از آن من می خواهم یک نیش سریع از چیزی و تکرار.

با یک گیج کننده برادوی برنامه چه یک روز از مواد غذایی مانند نگاه?
اوه پسر این بستگی به روز است. من یک صبحانه فرد پس از آن واقعا مهم است من یک کاسه جو یا بیکن و تخم مرغ (اگر من زمان) و قهوه در صبح است. بسیاری از تئاتر بازیگران معروف برای روز کامل. اگر نمایش شروع می شود در 8 p. m., من هستم تا در یک استماع تجاری در ظهر. من به راه رفتن پتی LuBone و سپس با فشار در تمرین نشان می دهد همه قبل از آن. شما فقط باید برای به دست آوردن که در آن شما در حال رفتن, بنابراین اگر شما هم به طبخ برای خودتان و آن را شگفت انگیز است. اگر شما نمی, شما به صرف مقدار زیادی از زمان سفارش از رستوران در این نزدیکی هست.

که در آن شما می گیرند که در طیف?
من صرف مقدار فوق العاده ای از زمان در ریچارد راجرز تئاتر و بزرگ سالم معمول برای خودم. من پخته شده وعده های غذایی من برای این هفته هیچ چیز واقعا هیجان انگیز— چیزهایی که من را سالم نگاه داشتن لباس های اتصالات. مانند ساده پروتئین و سبزی, مثل, مرغ, ماهی قزل آلا, استیک یا ترکیه با کلم بروکلی و بروکسل و گل کلم یا هویج. که اساسا رژیم غذایی من زمانی که من انجام می دهند نشان می دهد چرا که شما نمی خواهید به خوردن هر چیزی سنگین و یا شما صرف تمام نشان دادن نفرت خود و عرق کردن و آن را به یک ظرف غذا. من احساس بزرگ که آنچه که من انجام شده بود.

هنگامی که شما در پیدا کردن زمان به طبخ ؟
شما را به زمان! سه شنبه و پنج شنبه آغاز شده نشان می دهد در 7 ساعت پس اگر شما لازم نیست که برنامه های پس از, شما می توانید صفحه 11. که زمانی که من می خواهم به طبخ و خودم هم. در حال حاضر به نظر می رسد کمی دشوار است, اما شما واقعا تشکر خود را هنگامی که شما باید وعده های غذایی سالم prepped.

چه چیزی شما را در بین نشان می دهد ؟
در روزهای خاص ما 2.5 ساعت بین نشان می دهد. تعداد زیادی از بازیگران مراسم مذهبی خود را در آن می شکند. برخی فکر می کنند من اردوگاه دیوانه است... من می خواهم به ورزشگاه بین نشان می دهد برای تمرین و سپس دوش که باعث می شود شما احساس تازه و شادی بخش آسان است. من آن را توصیه به هر کسی. آن را بازنشانی و تقویت کننده بدن من به شما گفتن. سپس شما بروید و یک تکه گوشت و برخی از سبزیجات و دیگر نشان می دهد را انجام دهد.

که فقط قابل ملاحظه است.
البته پس از آن نیز وجود دارد روز وقتی که من می خواهم چرت زدن در میان و پیتزا سفارش از Patzeria یا یک همبرگر از لخت برگر. اگر من می خواستم چیزی کمی نزدیک تر به آنچه می خواهم من می خواهم غذا دبستان برای mysef من می خواهم سفارش از Westville.

چگونه شما پیدا کردن زمان برای دریافت مواد غذایی?
تازه مستقیم راحت ترین چیزی که برای کسی که در برنامه بازیگر است. شما می توانید سفارش خود را از تخت پشت صحنه خود را در اتاق پانسمان. اگر من انجام یک برنامه یاجشن بعدازظهر و من می دانم من هیچ غذایی در خانه برای بعد من فشار چند دکمه و آن را در حال انتظار برای من وقتی که من به عقب بر گردیم.

از آنجا که شما سمت چپ نشان می دهد باید عادات غذا خوردن خود را تغییر داد ؟
خدای من در حال حاضر من خودم اجازه می دهد به خوردن هر آنچه من می خواهم که مهم است از زمان به زمان. ما شده ایم کباب بسیاری از همبرگر و هات داگ و شب گذشته ما ساخته شده تورتلینی از ابتدا. به زمانی که من صرف چند هفته با من مادر ما پخته شده بسیاری با هم. او باعث می شود افسانه ای مک و پنیر. این سس بسیار خاص — من همیشه شکست زمانی که من آن را انجام شده توسط خودم. بنابراین زمانی که ما آنجا نشسته twiddling ما thumbs من بود مامان به من آموخت که چگونه به مک و پنیر— و من قصد دارم به این فیلم. حالا که من نیستم با او دیگر, من قصد دارم به آن را به خودم. اما حداقل من این ویدئو.

گام بعدی برای شما ؟
من قصد دارم برای دیدن جایی که این صنعت باز می شود برای اولین بار. به نظر می رسد مانند لا ممکن است, بنابراین من می تواند در این جهت است. من استفاده می شود به فکر می کنم من نیاز به ماندن قرار داده می شود در یک نقطه بود تاسیس در نیویورک... اما این که چرا وجود دارد هواپیما. با این برنامه من برای انطباق و محوری و رول با مشت بنابراین من فقط می خواهم به نرم و قابل انعطاف و تغییر هستند.

با تشکر بسیار برای صحبت کردن با ما اندرو!

راه ما با خوردن یک سری از پروفیل ها و گفتگو با افرادی مانند شما در مورد چگونه آنها را خوراک خود و خانواده خود را.ما به طور فعال به دنبال مردم به ویژگی های در این سری است. شما لازم نیست به معروف و یا حتی یک آشپز خوب! ما علاقه مند هستید در مردم از همه پیشینه ها و عادات غذا خوردن. اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با ما و یا اگر شما می دانید کسی که شما فکر می کنید خواهد بود برای این سری از اینجا شروع کنید با این شکلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de