سزار لوبیا دقیقا به عنوان خوشمزه به عنوان آنها را صدا

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش آمدید به این که ساده یک ستون که در آن به بحث ما شما را از طریق فرایند ساخت ظروف و نوشیدنی های ما می توانید با ما چشم بسته است.

برخی از دستور العمل های پیچیده و سه کوره های هلندی و دو ورق پخت و چهار روز از وقت خود را. اما آنچه که من در مورد به اشتراک گذاری نیست یکی از آن. آن را بدون عارضه به معنای برای کسانی که بار زمانی که شما ندارم زیادی از لحاظ جسمی یا ذهنی می آید و آن را هم از بیت و باب از یخچال. به انجمن خوش آمدید سزار لوبیا.

اولین منبع داستان: در حالت عادی زمان من برای پخت و پز, من, خودم, و من, و پس از یک قابلمه لوبیا طول می کشد یک looong زمان. ما در حال صحبت کردن در یک هفته. اما یک هفته است که یک مدت زمان طولانی برای من است. به عنوان کسی که هرگز بزرگ باقی مانده فن من بر دوش آیند تا با یک راه جدید برای خوردن لوبیا و هر روز آن را احساس می کند…استرس زا است ؟ (من overthink به عنوان شما می توانید ببینید.) من بازی شیر یا خط آنها را در ماکارونی یا خمیر آنها را بر روی نان تست, اما آخرین بخش باقی مانده همیشه با فرار من.

که آن را—تا زمانی که من دیدم از ماست ظرف لوبیا نشسته سمت راست در کنار یک شیشه پر از دیگری چندساله پس مانده غذا: سالاد سزار پانسمان. با بهترین سالاد سزار بدون شکست دستور العمل است که تولید یک پانسمان مناسب اما هرگز به من هنگامی که به پایان رسید کل حجم پانسمان آن دستور شما را. معمولا من استفاده مانده سس برای سالاد و یا به احتمال بیشتر dunking پیتزا. اما زمانی که متوجه شدم که دو باقی مانده می تواند پیوستن به نیروهای—پانسمان دادن آن خسته کننده لوبیا شانس در زندگی از نو—زمانی بود که من به طور کامل قدردانی قدرت خوب سزار. .

در اینجا چیزی است که شما انجام دهید:

را در یک قابلمه لوبیا (من مانند قره قاط, نخود یا هر نوع لوبیا سفید مانند cannellini) و پانسمان از BA بهترین سالاد سزار. بازی شیر یا خط این دو با هم در هر مقدار دوست دارید—من نمی دانم که این میزان باقی مانده خود لوبیا و یا پانسمان بنابراین من نمی توانم به شما دقیق اندازه گیری, اما شما می خواهید لوبیا به خوبی پوشش داده شده اما نه غرق شدن.

بعد تکه کردن برخی از سبزیجات خام مانند تصادفی هویج شما را در بر داشت در پشت خود crisper تربچه شما فقط خریداری شده به دلیل آن بسیار زیبا بود و شاید آخرین باقی مانده از endive. بازی شیر یا خط آن طریق به کت و آنها را در سس بیش از حد!

سپس حرارت تا glug روغن زیتون و نان تست برخی از پودرهای سوخاری panko. پور برشته خرده نان بیش از دانه های خود را و سپس microplane آخرین حکومت وحدت ملی از parm در بالا بیش از حد. اضافه کردن هر نوع از فلفل شما می خواهم—حلب-سبک urfa biber, خرد, فلفل, فلفل سیاه—آن را همه طعم و مزه خوب است و شما نیاز به یک کمی somethin’ به قطع تمام غنای لوبیا و parm.

که در آن است! Toasting خرده نان باعث می شود آن را احساس می کنید مثل شما فقط خوردن سرد باقی مانده و همه از روغن زیتون در سزار پانسمان به یاد شما این است که هنوز خیلی از ستارگان وعده غذایی.

دیدن ؟ همه چیز می تواند آسان گاهی اوقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>