Flashpoint اعلام بی سیم XPLOR قدرت 1200 Pro R2 فلش خود را قدرتمند ترین فلش

Flashpoint اعلام کرده است یک پرچمدار جدید قابل حمل فلش XPLOR قدرت 1200 R2. فلش جدیدترین عضو Flashpoint

توسط DASTESALAMATT در 22 خرداد 1399

Flashpoint اعلام کرده است یک پرچمدار جدید قابل حمل فلش XPLOR قدرت 1200 R2. فلش جدیدترین عضو Flashpoint را R2 سری قابل حمل بی سیم چشمک می زند.

این XPLOR قدرت 1200 R2 است Flashpoint قدرتمند ترین فلش واحد و آن ارائه می دهد چندین حالت های فلاش از جمله قدرت بازیافت کمتر از دو ثانیه و طولانی فلش مدت به صورت مداوم. این XPLOR قدرت 1200 نرم افزار بسته قدرت و فلش سر ترکیب به وزن بیش از 17 پوند است. بی سیم فلش Flashpoint با نام تجاری مدیر جزایر Leifer گفت: زیر:

'The Flashpoint XPLOR قدرت 1200 طرفدار ترین ما قوی و قدرتمند فلش های بی سیم در حالی که باقی مانده بسیار سبک وزن و قابل حمل به محل تیراندازی است. با 1200W خروجی و عالی باطری سیستم XPLOR قدرت 1200 نرم افزار فلش مناسب برای رویداد بزرگ' و عکاسان است.'

The Flashpoint XPLOR قدرت 1200 نرم افزار شامل یک ساخته شده در Flashpoint 2.4 GHz R2 فلش های بی سیم سیستم و ارائه می دهد کنترل بی سیم برای کانن فوجی فیلم, نیکون, کوه المپ در مقدونیه, پاناسونیک, پنتاکس و سونی TTL سیستم های دوربین. این بارق ارائه می دهد و نه مراحل از قدرت خروجی اعم از 1/1 به 1/256. فلش شامل یک high-speed sync (HSS) حالت است که می تواند با سرعت شاتر تا 1/8000s. برای توقف اکشن فلش, مدت زمان طیف وسیعی از 1/220 به 1/10,860 s.

عکاسان باید بیش از سرعت و قدرت آنها نیز نیاز به ثبات رنگ با روشنایی خود را. فلش ارائه می دهد ثبات رنگ در دمای حالت برای کنترل بهتر دما تغییر می کند. Flashpoint گوید که این حالت را نگه می دارد و درجه حرارت در محدوده +/- 75K در سراسر محدوده قدرت.

ویژگی های اتصال شامل یک جفت 3.5 mm همگام سازی بند ناف سوراخ وصل سیمی برای اتصال به یک کنترل بی سیم پورت USB Type-C پورت برای آینده ارتقاء سیستم عامل. برای اتصال نور, اصلاح فلش سر سازگار با Bowens S-نوع اصلاح و در نتیجه سازگاری با صدها نور اصلاح.

برای تمدید تیراندازی, ظرفیت باتری لیتیوم یون در قدرت بسته ارائه 480 full-power چشمک می زند و می تواند به طور کامل شارژ در دو ساعت. باتری 36V/5200mAh و می توان آن را جابجا خارج از قدرت بسته در ثانیه است. نیز وجود دارد که اختیاری آداپتور AC به جای باتری مجلسی به صورت مستقیم اتصال اصلی در هنگام عکسبرداری در داخل خانه و یا در یک استودیو محیط زیست است. اگر عکاسان می خواهید به سفر از طریق هوا نیز وجود دارد 36V/2600mAh بسته باتری قابل شارژ گزینه است.

بستن تا تصویر از به قدرت بسته است.

ویژگی های اضافی عبارتند از: 40W LED مدل لامپ با سه انتخاب حالت فن خنک فلش سر سه فعال فلش مود (دستی TTL و Multiflash) و یک Stroboscopic حالت قادر به ارائه 100 مداوم چشمک می زند در 1/16 قدرت خروجی.

The Flashpoint XPLOR قدرت 1200 Pro R2 فلش همراه با فلش سر بسته قدرت رفلکتور لامپ شیشه ای پوشش لیتیوم یون باتری, باتری, شارژر, کابل برق, حمل و نورد مورد.

The Flashpoint XPLOR قدرت 1200 Pro R2 فلش سیستم در حال حاضر در دسترس برای $1,599 تومان از Adorama و می آید با یک بسته قدرت فلش سر رفلکتور لامپ شیشه ای پوشش لیتیوم یون باتری, باتری, شارژر, کابل برق, حمل و نورد مورد.

به عنوان Adorama خانه با نام تجاری در ایالات متحده این است که به فروش می رسد به عنوان یک Flashpoint محصول. اما آن را نیز می تواند خریداری شده به عنوان Godox AD1200 Pro از دیگر خرده فروشان و در بازارهای دیگر. همانطور که اشاره کردیم در پوشش ما از Flashpoint 300 نرم افزار XPLOR برای مشتریان در ایالات متحده Flashpoint محصولات تحت پوشش با دو سال گارانتی هنگامی که خریداری شده از طریق Adorama.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن