کانن ژاپن هشدار R5, R6 و لوازم جانبی می تواند کشتی بعد از انتظار می رود با توجه به تقاضای


کانن ژاپن هشدار داده است که مصرف کنندگان قبل از دستور برای آن R5 و R6 دوربین های بدون آینه — و همچنین برخی از لوازم جانبی — ممکن است کشتی بعد از انتظار می رود با توجه به قبل از دستور ‘تجاوز[ing] انتظارات.

ماشین-ترجمه بیانیه آمده است:

اطلاعات در مورد محصول وضعیت عرضه

ما با دریافت سفارشات برای محصولات زیر اعلام کرد: در 9 ژوئیه سال 2020 است که بیش از حد انتظارات و ممکن است برخی از زمان قبل از محصولات تحویل داده می شوند.

[محصولات کاربردی] EOS R5 / EOS R6 / Battery Grip BG-R10 / توسعه دهنده RF 1.4 x / Extender 2x RF

ما می خواهم برای تشکر از شما برای همه سفارشات ما را دریافت کرده اند و ما عذر خواهی برای هر گونه ناراحتی ایجاد می شود به مشتریان در حال انتظار برای انتشار. با تشکر از شما لطفا نگاه به جلو برای درک خود را.

این اولین بار نیست که ما دیده ایم این نوع از اطلاعیه زیر راه اندازی جدید و هیجان انگیز دنده دوربین: Nikon, Panasonic, Sony و دیگران آن را انجام داده اند در گذشته است.

در حالی که وجود دارد سوء ظن معقول در این موارد آن است که آیا صرفا یک حرکت روابط عمومی بیشتر به درام علاقه و یا واقعی و هشدار داد که واحد ممکن است کشتی بعد از رود شایان ذکر کانن به طور خاص نشان می دهد حمل و نقل می تواند به تاخیر افتاد. بنابراین آن را به ارزش نگه داشتن زبانه ها در پیشرفت سفارش اگر شما قبل از دستور یکی از تاثیر دوربین های دیجیتال و یا لوازم جانبی.

شما می توانید یک کامپیوتر را از ما Canon EOS R5 و EOS R6 پوشش در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im