همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد داشتن مردم پس از قرنطینه

اگر شما مانند من زندگی در یک جامعه که در آن ممنوعیت تجمعات در حال برداشته شما احتمالا بنابراین بسیاری از سوالا

توسط DASTESALAMATT در 4 تیر 1399

اگر شما مانند من زندگی در یک جامعه که در آن ممنوعیت تجمعات در حال برداشته شما احتمالا بنابراین بسیاری از سوالات. بعد از این همه هفته از غذا خوردن به تنهایی در خانه با تنها مردم ما با زندگی چه آن را مانند نگاه به توان با افراد دیگر و به اشتراک گذاری وعده های غذایی? هنگامی که ما خودمان را آموزش دیده را برای جلوگیری از تماس و لمس مشترک سطوح که در آن ما شروع, مطمئن شوید که اولین و مهمترین است که هر کس امن و سالم در حالی که هنوز درگیر شدن در برخی از درجه ای از گرما و مهمان نوازی ؟ می تواند ما را در اویختن داخل ؟ به اشتراک گذاری مواد غذایی در یک جمعی پلاتر? استفاده از صفحات و عینک ؟

خوشبختانه یک زن و شوهر از کارشناسان حاضر بودند برای پاسخ به این پرسش ها و بیشتر. در اینجا که با من صحبت کرد.

بیایید به این سوال در حال حاضر ،

آیا این درست است که باید بیش از مردم (اگر آن را مجاز در ایالت) ؟

Gravani کمی تردید. "بسیاری از کارشناسان بیماری های عفونی هستند هشدار در مورد باز کردن خیلی زود است و احتمال افزایش موارد به مردم آرامش اجتماعی خود فاصله و غیره," او می گوید. "این ممکن است بیش از حد به زودی برای سرگرم کردن دوستان در خانه."

Bromage بود کمی بیشتر در "بستگی دارد" اردوگاه. او به تازگی میزبانی مهمانان در خانه اش — خارج و در امن فاصله — هنگامی که ما صحبت کرد اما گفت که در جامعه میزان عفونت کم است. (محلی خود را عفونت آمار این است که ارزش توجه به!)

اگر شما با توجه به دعوت مردم بیش از فکر می کنم در مورد که شما درخواست Gravani می گوید. استیک با آنچه که او خواستار "اعتماد خانواده" به معنای "مردمی که شناخته شده است به دنبال توصیه های خود را در بخش بهداشت و درمان CDC که شامل sequestering در صفحه اصلی اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها مطمئن شوید که آنها شده اند در معرض افرادی که بیمار هستند و که آنها خود بیمار نیست." علاوه بر این او گفت: آیا دعوت از افراد با بیماری های زمینه ای و یا کسانی که به دلیل ضعف سيستم ايمنی آنها در حال رفتن به در معرض خطر بیشتری از بیمار شدن.

و البته او گفت که کوچکتر این گروه بهتر است.

آیا ما نیاز به پوشیدن ماسک?

CDC همچنین می گوید به "ترتیب میز و صندلی اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. مردم از همان خانواده را می توان در گروه های با هم و نیازی به 6 فوت از هم جدا فقط 6 فوت دور از خانواده های دیگر است."

خوش آمدید دست دادن و خداحافظی آغوش دلسرد شده توسط CDC: "زمانی که مهمان وارد به حداقل رساندن حرکات است که ترویج تماس نزدیک. برای مثال آیا لرزش دست انجام آرنج ضربه و یا به آغوش. به جای موج و شفاهی آنها خوش آمد می گوید."

آیا من باید برای نگه داشتن مهمان خارج و یا می تواند ما را در جمع آوری داخل ؟

خارج واقعا بهترین است, با توجه به Bromage.

"خارج است قطعا امن ترین" او می گوید. "به محض این که شما در داخل در یک بسته-تا اگر یکی از شما شما شما می توانید آلوده همه نسبتا به راحتی و تنها با بودن در همان اتاق با هم در حالی که برای. اگر کسی آلوده است ... اگر آنها به سرفه خود را با دست مالیده و یا چشمان خود را به سطوح آنها را لمس در داخل خانه خود را در حال حاضر منابع بالقوه برای آلوده و یا آلوده کردن کسی را در خانه خود."

نه تنها جمع آوری و خارج از کاهش شانس تنفس در ویروس, او می گوید, اما آن را نیز "واقعا طول می کشد دور نیاز به نیاز به تمیز کردن و ضد عفونی کردن سطوح مثل شما که در داخل. فقط آب و خورشید گرما را از خود مراقبت بیش از چند روز."

اگر شما را به اویختن در داخل خانه Bromage می گوید: باز کردن درب و پنجره ها هوای تازه "کاملا کمک می کند."

آیا من باید برای ضد عفونی کردن من مبلمان پاسیو پس از هر برگ ؟

نه واقعا! اگر شما نمی خواهید به نشستن در آنها در آینده 12 تا 24 ساعت است و آنها در حال گرفتن نور خورشید وجود ندارد. هر چند اگر آن را می سازد شما احساس می کنید بهتر است برای آن Bromage می گوید.

به عنوان برای هر سطوح دیگر که ممکن است در لمس (دستگیره های درب کانتر دستگیره و غیره) بله کسانی که باید ضد عفونی بین استفاده می کند اگر ممکن است.

چگونه بسیاری از مردم می تواند به من در یک بار ؟

دوباره کوچکتر بهتر است. بسیاری از کشورهای در حال این تصمیم گیری برای شما دربندی گروه حدود 10 نفر است. محلی خود را بررسی کنید دستورالعمل اما احساس نمی مانند شما باید به آمار تعداد مجاز است. اگر شما به دنبال در یک لیست از چهار نام وجود دارد بدون نیاز به پد همه چیز. نگه داشتن آن ،

می تواند به من اجازه دهید کسی که در داخل اگر آنها مجبور به استفاده از حمام ؟

"شما می خواهید مردم قادر به استفاده از دستشویی و حمام" Bromage می گوید: — و ما لازم نیست که به ترس. در واقع مهمانان خود را با استفاده از خانه خود را ،

او باز درب برای مردم به طوری که آنها لازم نیست به لمس هر چیزی. "به این ترتیب شما لازم نیست که به نگرانی در مورد سطوح است که شما نیاز به تمیز کردن بعد." سپس او می گوید: "یک چیز کوچک از دستمال مرطوب داخل حمام" و مهمان می تواند استفاده از آنها را به باز کردن و پاکسازی درب در همان زمان هنگامی که آنها انجام می شود. مطمئن باشید به درخواست مهمان برای بستن صندلی توالت قبل از آنها خیط و پیت کردن او می گوید.

اگر کسی نیاز به قانع کننده است: "هنوز هم وجود دارد کمی از یک خطر است که [ویروس] ممکن است انتقال از طریق مدفوع" Bromage توضیح می دهد. "در حالی که آن را نه نشان داده شده است که می تواند شما را آلوده آن وجود دارد. هنگامی که شما ترک درب باز چلپ چلوپ که می آید تا که در واقع می تواند با قرار دادن مقدار زیادی از آن را به هوا. اگر شما واقعا می خواهید برای به حداقل رساندن این خطر شما فقط درب ظرف را ببندید و سپس توالت خیط و پیت کردن زمانی که آن را پایین."

یکی از آخرین حمام نکته: نظر (به طور موقت) مبادله کردن یک جمعی حوله دست برای یک رول حوله کاغذی.

آیا درست است که برای خدمت به غذا ؟

ما نه دقیقا قصد بازگشت به خانواده و سبک با هر کس عبور یک کاسه دور میز Gravani می گوید. و تا زمانی potlucks.

"من فکر می کنم بخش های فردی از را-خود-خود است که احتمالا بهترین راه برای رفتن به," او می گوید. "است که یک حس اطمینان به مردم گفتى که من می دانم آنچه من برای خانواده من.' اگر همه می کند که و حفظ فاصله اجتماعی شما می توانید انجام تمام توصیه هایی که وجود دارد خارج وجود دارد." این صدا ممکن است سخت گیرانه او اذعان دارد اما آن را "بیشتر جامعه از ما قفل شده است و در خانه ما است."

Bromage seconded این BYO رویکرد است. "شما نمی خواهید به یک کاسه چیپس وجود دارد که خانواده دیگری می آیند و قرار دادن دست خود را در" او می گوید. "شما فقط برای خودتان تعیین مشکل با آن است." که گفت:, او خواهد احساس خوب داشتن یک نفر منینگ کوره و خدمت — زمانی که فرد سالم است و تست مثبت برای ویروس. اما دوباره دور ماندن از هر جمعی خدمت ظروف. (این فرد تعیین شده باید به کسی که دسته همه چیز با توجه به CDC. بله حتی به چیزهایی مانند سس گوجه فرنگی و خردل.)

می تواند ما را در استفاده از غذاهای واقعی یا ما باید استفاده از ظروف یکبار مصرف چیزهای ؟

بسیاری از ما در تلاش جمعی برای رفتن سبز رفته اند پنجره ها در طول این بیماری همه گیر. (حتی بازارهای کشاورزان و CSAs در حال استفاده بیشتر بسته بندی از همیشه.) "به فوق العاده امن شما می توانید با استفاده از کاغذ می گوید:" Bromage زیرا هنگامی که کسی, خورده, خاموش, آن, آنها فقط می توانید آن را دور بزنند اما "من نمی خواهد که بیش از حد از یک نگرانی است." انتخاب کردن برای یک touchless زباله می تواند به طوری که مهمانان می توانید تمیز کردن پس از خود را به راحتی و با خیال راحت.

اگر شما با استفاده از "عادی ظروف و کارد و چنگال فقط مطمئن شوید که [تنها] یک نفر آن را لمس و آن را در ماشین ظرف شویی و شستن دست های خود را رک و بی پرده" او می افزاید. او انجام آن را در خانه خود "و شما خوب زمانی که شما صورت خود را لمس نمی ... که نکته کلیدی با این همه. من با برخی از چیزهای تند و زننده در آزمایشگاه. و دوباره تا زمانی که I don't touch my صورت احتمال عفونت بسیار بسیار کم است. دوباره شستن دست های خود را به طور منظم و صورت خود را لمس نمی."

این نگرانی بزرگتر Bromage می گوید: در مورد ظروف "و دهان در رفتن و سپس شما آن برداشته است." در کار خود را با رستوران های محلی و بارها در خدمت روش تدریس مردم برای همیشه با شتاب از پایین به جای بالا چون با هر دو وانت و dropoff "که می تواند یک منبع بزرگ از انتقال." به فوق العاده امن او گفت: شما می تواند با استفاده از فنجان یکبار مصرف.

بهترین راه برای خدمت به نوشیدنی?

مهمانان باید خود را به ارمغان بیاورد کولرهای پر از یخ Gravani نشان می دهد. و ما می خواهم به نشان می دهد فردی کنسرو نوشیدنی های بیش از حد. فقط شستن تاپ خاموش قبل از باز کردن هر یک می تواند.

می تواند به شما هنوز هم خود را میزبان یک بطری به عنوان یک هدیه است ؟ در مجموع Bromage می گوید. دوستان او به ارمغان آورد یک شش بسته آبجو و او فقط پاک کردن آن و ذخیره آن برای بعد. در صورتی که شما نمی توانید دستان خود را در Lysol دستمال مرطوب: Bromage نرخهای حوله کاغذی در محلول یک درصد سفید کننده.

چه سرگرم کننده (و امن!) فعالیت همه ما می توانید انجام دهید ؟

اویختن در اطراف گودال آتش! نه تنها آن را ایده آل ایجاد مانع فیزیکی برای فاصله اما شعله های آتش و گرمای تابشی در واقع استریل کردن هر چیزی که می آید نزدیک Bromage می گوید. و updraft از دود مانع تنفسی تولید گازهای گلخانه ای از مردم خنده و صحبت از عبور به دیگران است. در واقع او می گوید: "یکی از امن ترین چیزهایی که شما می توانید با همه این است که یک آتش است."

آیا شما هر گونه سوال دیگر در مورد سرگرم کننده در حال حاضر است که اقامت در خانه سفارشات در حال برداشته است ؟ ترک آنها را در نظرات زیر و ما سعی خواهیم کرد به آنها پاسخ دهد!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن