هویج: بهترین راه برای انتخاب آنها آنها را طبخ و خوردن آنها

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هنگامی که

توسط DASTESALAMATT در 19 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که شما فکر می کنم مشروع سبزی در ناب تصویر-next-to-the-dictionary-ورود مرتب کردن بر اساس راه ندارد هویج آنچه شما در تصویر ؟ من انجام دهید! هویج خاکی ترد نارنجی مغذی و اغلب به سادگی برای اعطا گرفته در جای خود به عنوان نمادین ترین سبزی از همه است. در اینجا یک سفر را از طریق بهترین از آنچه که هویج, ما با راهنمای بهترین لعاب هویج و یک پشت صحنه تور چگونه کودک هویج به زندگی می آیند.

پنج باید-بدانید همه چیز در مورد هویج.

چگونه برای انتخاب بهترین هویج

آیا شما یک دستور است که برای تماس های 1 کیلو هویج ؟ آموزش چشم خود را در چگونه برای گرفتن کسانی که هویج در یک نگاه, هیچ, وزن مورد نیاز:

هنگامی که شما انتخاب می کنید کسانی که هویج, به دنبال کوچکتر هویج با پوست صاف و بدون خشک راهنمایی یا rootlets.

آیا کودک هویج (و چگونه آنها ساخته شده) ?

پس صبر کنید: آیا کودک هویج دقیقا ؟ در اینجا راز: هویج کودک ساخته شده است نه رشد. آنها محدودتر هم از اندازه کامل هویج در یک کارخانه. می خواهم برای دیدن چگونه کودک هویج رفتن از میدان به فروشگاه مواد غذایی? این تور شگفت انگیز نگاهی به پشت صحنه:

مهم ترین چیز به دانستن در مورد ذخیره سازی هویج است: اگر آنها با صدر, حذف صدر اول و ذخیره آنها را به طور جداگانه. (صدر همچنان در حال رشد و sap رطوبت و طراوت از ریشه هویج.)

دوم, فروشگاه هویج در یک فضای محصور در یخچال. اگر شما واقعا می خواهید به نگه داشتن آنها را تازه تر ذخیره آنها را در یک حمام آب.

چگونه هویج گذشته است ؟

ذخیره شده در یخچال و هویج گذشته چهار تا پنج هفته است. شما می توانید بگویید که آنها در حال رفتن بد زمانی که آنها نگاه چروکیده تا احساساتی یا نرم. تا زمانی که وجود دارد هیچ قالب در هویج, اما, شما هنوز هم می تواند استفاده از این هویج در سهام را برای عطر و طعم.

بهترین راه برای استفاده از پس مانده غذا هویج

بهترین راه برای استفاده از پس مانده غذا هویج ساده ترین است. پا زدن می تواند جاده ها و ذخیره آنها را برای بعد. پرتاب هویج به فریزر و نجات برای ساخت سهام مرغ یا آبگوشت گیاهی.

اگر شما فقط می خواهم به استفاده از هویج در سهام و یا سوپ فقط پرتاب آنها را در یک کیسه و مسدود کردن آنها را تمام.

می خواهید به توقف هویج برای خوردن (نه فقط سوپ-ساخت)? اول به سرعت رنگ پریده کل یا برش هویج. سپس یخ تخت در یک سینی در فریزر تا هویج یخ جامد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. سپس انتقال به یک کیسه مهر و موم شده و ذخیره برای یک سال.

آیا شما همیشه باید به پوست کندن هویج ؟

جواب منفی, نه در همه! هویج می تواند ضخامت و یا برجسته پوست و یا مناقصه و ظریف لایه برداری. اگر دوست دارید طعم پوست کنده و آن را کمی بیشتر ظریف زحمت پوست کندن! آن را واقعا به شما است.

اما اگر شما پوست خود را, هویج, با استفاده از لایه برداری در هویج پوست پستو!

مورد علاقه ما Peeler (شما سه تا!)

در اینجا یکی از ما تمام زمان های مورد علاقه گریز صهلر. آن را بسیار ارزان می آید و آن را در رنگارنگ پک سه.

در حال هویج سمی?

وجود مداوم تصور غلط است که هویج سمی هستند اما این فقط درست نیست. آنها تلخ اما خیلی خوب به عنوان یک گیاه و پستو پایه.

چگونه به قطع و ابگوشت سبزیجات بریده شده هویج

می خواهم برخی از بسیار کمی از چوب کبریت کباب یا بخار یا پهلو به تابستان خود را رول? در اینجا نحوه برش هویج مانند یک حرفه ای.

اما شاید مورد علاقه ما راه را به برش های هویج (قطعا سرگرم کننده ترین!) به گل:

بهترین راه برای طبخ هویج

چند راه ضروری به طبخ هویج.

در حال هویج Keto-دوستانه ؟

هویج بسیار مغذی است. با توجه به کربوهیدرات خالص بودجه بله هویج دوستانه به کم کربوهیدرات و keto سبک غذا خوردن است. دو هویج (100g) در مورد 7g از کربوهیدرات خالص. این مقدار هویج همچنین دارای سه گانه خود را روزانه توصیه می شود مقدار زیادی از ویتامین A.

این keto و کم کربوهیدرات غذا خوردن شیوه تکیه بر خوردن مقادیر کمتر از کربوهیدرات خالص (کربوهیدرات منهای فیبر). بسته به یک کربوهیدرات بودجه هویج می توان هوشمند و رضایت بخش راه به خوردن nutritiously در حالی که پس از این عمل غذا خوردن.

ما بالای 20 هویج دستور

از کبابی به لعاب برای کیک هویج: اینها را باید ایجاد هویج دستور العمل های.

چه شما دستور العمل های مورد علاقه و یا استفاده از هویج ؟ هر راه مورد علاقه به طبخ آن ؟

31 روز از سبزیجات: چگونه به سقوط در عشق با سبزیجات در 31 روز است. چگونه بسیاری از این سبزی پر زرق و برق شما خورده این ماه ؟ نگاهی به کل لیست و ما جولای چالش به خوردن هر یک!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن