سوئیس تولید کننده دوربین Alpa موفق به کسب یک مورد در دادگاه علیه یک شرکت است که ساخت و توزیع دوربین های دیجیتال و لوازم جانبی کپی از خود را در مدل های. چینی نام تجاری GuoZh شده است گفت: برای پرداخت خسارت به Alpa بیش از آن FY-2015 دوربین است که یک کپی مستقیم از Alpa را A12 مدل های سری. این شرکت تا به حال کپی دوربین پشت و لوازم جانبی و فروش بود و تحت نام خود و به حال آغاز شده و حتی باشگاه های دوربین برای کاربران از آن کپی شده محصولات.

کپی Alpa دوربین و لوازم جانبی نشان داده شده در GuoZh سایت

برخی از محصولات تولید شده توسط GuoZh شد مارک Alpa و فروخته شده به عنوان قانع کننده تقلبی به Alpa, کاربران, در حالی که دیگران با مارک GouZh نام و فروخته شده در چین به پتانسیل Alpa کاربران در قیمت بسیار پایین تر.

این نگاه در یک مرحله به عنوان اینکه Alpa نمی خواهد به نفع خود مورد آن آن را به عنوان تا به حال برای حفاظت از اعمال زیر چین, پیچیده, قانون کپی رایت, اما در پایان, این شرکت قادر به فایل ادعا می کنند که Alpa دوربین های تحت چین ‘هنر کاربردی” قوانین است که دولت که اشیاء روزمره دیده می شود به عنوان هنر.

واقعی (سمت چپ) و (حق) Mamiya رول فیلم پشت

با توجه به یک مقاله در مورد سوئیس روزنامه NZZ GuoZh صاحب Guo Zhonggen بود سهل انگار در طول جلسه نهایی محاکمه و به این تصور که او متعلق به مالکیت معنوی که کمک به حرکت قاضی به قانون در برابر او. در پایان فینال سه جلسات او دستور داد به پرداخت شش رقم خسارت ” و به عذر خواهی در وب سایت خود را, و همچنین به توقف تولید Alpa دوربین های دیجیتال و کپی آنها. در زمان نوشتن هر چند GouZh در حال برنامه ریزی یک درخواست تجدید نظر است و هنوز هم adverting این محصولات در وب سایت است.

Andre OIdani از محصولات در Alpa است گفت: به نقل از “احساس خوبی است که شما را ناتوان در غول سیستم چین پس از همه” با توجه به NZZ.

مورد را به برخی از امید برای دیگر عکاسی تولید کنندگان که احساس می کنید محصولات خود را در حال کپی و فروش ارزان توسط شرکت های چینی. این گزارش در NZZ می گوید که چینی دادگاه در حال تبدیل شدن بیشتر علاقه مند به کپی رایت ادعا می کند که چین محصولات خود را بهبود و تبدیل شدن به موضوع را به نسخه خود را. روزنامه نگار ماتیاس کمپ نیز می گوید که قضات در حال حاضر بهتر است آموزش و پرداخت حقوق بهتر اما هیچ یک از قضات مستقل به عنوان یک حزب کمونیست کمیته همیشه می توانید گام به تاریخ و زمان آخرین کلمه در هر صورت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در Alpa, دوربین, دیدن Alpa سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de