ادعا شادی: این Juneteenth منو از مامان من, خاطرات

در ژوئن 19, 2014, مامان من, فرانسیس و من در گرینوود می سی سی پی, کتابخانه به دنبال از طریق عظیم شجره نامه کتاب

توسط DASTESALAMATT در 30 خرداد 1399

در ژوئن 19, 2014, مامان من, فرانسیس و من در گرینوود می سی سی پی, کتابخانه به دنبال از طریق عظیم شجره نامه کتاب و نخ ریسی از طریق رول میکرو فیش. ما جشن گرفتند Juneteenth که سال را با جستجو برای اتصالات به خانواده ما: یک خانواده که فرار خشونت بی امان از می سی سی پی با قطار زمانی که من مامان, مامان Aquilla شد و تنها سه سال است. ما امیدوار بودیم ما می خواهم پیدا کردن چیزی است که ما می تواند به اشتراک گذاری در خانواده ما مراسم چند روز بعد. اما به غیر از عکس از رودخانه که در آن من مامان را پدربزرگ استفاده می شود برای رفتن به ماهیگیری با بچه ها ما چپ دست خالی.

Juneteenth همواره پیچیده تعطیلات را جشن می گیرند. آن است که به طور همزمان در یک روز رهایی و روز عزاداری. آن را نشانه این لحظه در سال 1865 که خبری از 1863 رهایی اعلام در نهایت ساخته شده راه خود را به آخرین پایگاه از بردگی آفریقایی واقع در تگزاس است. و آن نیز سالانه یادآوری است که حتی اگر در اسارت به پایان رسید در شکل اصلی آن در جامعه ما هنوز تجربه مداوم lynchings نابرابری و ناامیدی به عنوان یک نتیجه از نژادپرستی که در اسارت طول موج ما کل جامعه است.

با این همه در قلب ما, مامان من, و من به تازگی صحبت در مورد برنامه های ما برای تجلیل Juneteenth این سال است. او در کانزاس و من در نوادا است. بیش از چت تصویری ما شاهد هر یک از دیگر پیشانی زیگ زاگ به عنوان در مورد ما فکر ادعا شادی در طول یک بیماری همه گیر و ابراز همبستگی با معترضان. چگونه ما ایجاد یک حس از جمع آوری با هم به عنوان یک خانواده در میان پناه در محل ؟ چگونه می تواند ما را در حمایت از فعالان که همچنان به مبارزه برای برچیدن نژادپرستی نظاممند? چه چیزی ما را در جهت نیاز به احساس ما آزادی ؟

فرانسیس اولین کودک متولد شده از این زن که به عنوان یک کودک که سوار قطار بیرون دلتا. مامان من شاهد هر بیان سیستمیک نژاد پرستی پس از رکود بزرگ. او به خاطر شنیدن که نجف بودند رفتن به جنگ جهانی دوم و یادگیری در مورد اولین تحصن در کشور در حال وقوع در یک Woolworth پنج و سکه در, KS. او به نام او اولین پسر پس از Medgar Evers و تدریس در مدارس آموزش و پرورش بود که در آن جداگانه و/یا یکپارچه اما هرگز برابر است. امروز او است که به دنبال در آنهایی که جوان ایستاده تا برای حقوق خود و حقوق ما نباید بود از قبل از سال 1865 و او می گوید او نگران آنها است و او را تا افتخار آنها را بیش از حد.

از طریق تمام این تجارب مادرم و خانواده او ادعا کرد که شادی خود را در آهنگ های در روح و در مشارکت مدنی. مادر بزرگ من تعهد به تغذیه کودکان در جامعه تحت تاثیر قرار من مامان را انتخاب و به خدمت از طریق آموزش در حال اجرا برای دفتر و در 80 سال خدمت در دموکراتیک رهبری کمیته. و سپس من آمد و متوجه شد راه من به عنوان یک وکیل تبدیل پخت و پز سازمان جامعه: هر یک از ما آواز نعمت قبل از سرو غذا برای حمایت از عزم خود از جامعه ما است.

در طول ما تماس مامان و من شروع به نوشتن کردن آنچه که ما می خواهم می خواهم در ما Juneteenth منو. به صورت ویژه برای وعده های غذایی خانواده بود او را دوست دارد برای چاپ یک منو برای بزرگداشت این مناسبت است. در این تعطیلات ما می خواهیم برای خدمت به مواد غذایی و خاطرات را که به شادی به خانواده ما. در خانواده ما مانند بسیاری دیگر هر فرد در خانواده شناخته شده است به صورت خاص ظرف. اجداد ما, مانند, مادر بزرگ, کردن دستور العمل های مختلف و سنت های مواد غذایی اضافه می کنیم و برخی در طول راه.

به عنوان ما صحبت می کرد طعم دهنده شروع به آواز خواندن از یک گروه کر از امکانات. ما تا به حال به مادر بزرگ collard greens خواهد بود که صدر با بامیه از باغ. کاغذ کیسه های مرغ سرخ شده و معروف سالاد سیب زمینی با سس مایونز در خانه نیز در لیست. آیا به عنوان چدن نان ذرت, واقعی, کیک پوند و کول کمک مخلوط با شربت ابلیمو. اما به عنوان ما در لیست این احساس چیزی گم شده بود. هرگز نمی تواند ما را فراموش کرده ام تازه فصل تابستان هلو پینه دوز که مادر بزرگ استفاده می شود به. بله که قطعا مانند طعم آزادی.

مادر بزرگ cobblers شد تعریف از عشق است. هر بار من تو را دیدم یکی من همه این انتظار شیرین و ترش و پوسته پوسته و خوشمزه است. آن را نوعی دسر است که دهان خود را برای تلفن های موبایل به عنوان شما چشم دوم شما کمک می کند. تازه هلو پینه دوز است در این منو به دلیل این بیان خیلی از مادر بزرگ را با قلب. آن را فراهم می کند و یک حافظه های زیبا برای جشن شادی ما در Juneteenth.

در بسیاری از راه های منو است مانند نماز. آن را می گوید زیادی در مورد ارزشها و رویاهای ما و نیت ما. در را که برکت و رحمت و حتی صریح تر ما اضافه شده یک کیفیت خاص برای هر ظرف. همانطور که ما در غذا خوردن است که مواد غذایی خاص ما از آن آشکار است که کیفیت در خودمان و در جهان است.

در حال حاضر ما ارسال این منو به خانواده ما در سراسر کشور و جهان و درخواست آنها برای طبخ غذاهای آنها را از دست ندهید و اضافه کردن به دیگران که آنها را دوست دارم. ما ارسال دستور العمل به صورت دو پوسته هلو پینه دوز که افتخارات ما مادر به عنوان به خوبی به عنوان جدید تکرار پینه دوز هلو کوکی ها. پس از ارائه تمام cobblers می تواند پیچیده ما بپرسید هر کس به پخت یک دسته از پینه دوز کوکی ها قرار دادن آنها به صورت جداگانه و محل آنها را در یک سبد و مسئولانه ارائه آنها به سازمان و فعالان در جامعه خود را که در حال مبارزه برای جمعی ما آزادی در هر دو صورت از COVID-19 و نژادپرستی نظاممند. بگویید گیرندگان داستان ما بزرگ و شجاع پشتکار. به اشتراک گذاری حافظه خود را از آخرین باری که شما به یاد داشته باشید او را پخت و پز هلو پینه دوز برای یک جمع خانواده. انجام این کار به طوری که آنها می دانند که عشق تمام خانواده ما است که با آنها به عنوان آنها به دنبال عدالت شفا و برابری.

ما نگاه به جلو به هر یک از شما از خواندن این داستان و در حال توسعه خود را Juneteenth منو. فکر می کنم در مورد خانواده خود و سنت نه تنها غذا بلکه عدالت اجتماعی و بقا است. نوشتن آنچه که شما می خواهم برای خدمت به این سال — هر دو به خوردن و احساس. به یاد خانواده ما دستور یک شکل از اعتراض و وعده به نسل های آینده است. به یاد سنت های ما از مقاومت و همبستگی و مشارکت مدنی است که تعهد ما هرگز فداکاری از اجداد ما برای اعطا. بیایید ادعای شادی ما و آزادی ما.

کیسه های کاغذی مرغ سرخ شده – عدالت
Collard Greens صدر با حیاط خلوت بامیه – صلح
سالاد سیب زمینی با سس مایونز در خانه – شادی
ذرت در چوب بلال – پشتکار
چدن نان ذرت – آزادی
نمک و فلفل بشقاب با پیاز سبز (خدمت در یک لیوان آب), تازه, قطعه قطعه گوشت ران گاو, گوجه فرنگی خام برش شیرین Vidalia پیاز خیار, Chow Chow, و سس تند – میراث
دو پوسته پینه دوز هلو و هلو پینه دوز کوکی ها – عشق
دست نوتبوک بستنی – قدردانی
واقعی کیک پوند تعیین
کول کمک بیش از لیموناد – آزادی

Jocelyn نیز از بنیانگذاران مردم را جمعی (PKC) در اوکلند. آن است که در مقیاس بزرگ جامعه ناهارخوری پروژه که با استفاده از مواد غذایی و هنر به آدرس مسائل مهم زمان ما است در حالی که محور تجارب از سیاه و قهوه ای و مردمی است.

PKC بود به نام "Rising Star Chef" در سان فرانسیسکو کرونیکل افتخار در YBCA 100 لیست ارائه شد و با حمایت جایزه در CAAMFeast.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن