کلر Saffitz باعث می شود حتی لذیذ-ier Ferrero Rocher, فندق, شکلات

کلر است که در آن با یکی دیگر از خوراک شناس, بازسازی, مصرف خود را تست آشپزخانه-ifed نسخه Ferrero Rocher, فندق, شکلات به آشپزخانه خود برای در خانه چرخش. (سازمان دیده بان او را درمان OG قسمت زیر!) و فقط می خواهم برای آخرین بار (و قبل از آن و قبل از آن) ما در حال ارسال دستور زیر را بنابراین شما می توانید همراه با ما—و شاید حتی ظاهر را نشان می دهد.

برای شانس به ویژه در قسمت های آینده به دنبال دستور زیر و ارسال ویدیو با موضوع خط “, در خانه, Ferrero Rocher” به [email protected] نمایش محصول نهایی خود توضیح داد که چگونه به خوبی آنها معلوم و یا هر گونه موانع شما در طول راه. لطفا در حفظ و ویدئوها به 60 ثانیه در چشم انداز با هیچ موسیقی فرستاده mp4 یا .mov فرم. ارسالی پذیرفته شده از طریق 12 p. m. روز شنبه, ژوئن 1!

هیچ کس نتواند در آزمون آشپزخانه بیش از کلر…

لذیذ, Ferrero Rocher

این ترد, خامه, hazelnutty آب نبات شکلات ندارد و امضای کروی ویفر اصلی Ferrero Rocher, اما لایه ای از خرد کردن فندق ویفر, کوکی می آید رفو نزدیک است. شما نمی باید به خلق و خوی شکلات برای پوشش بیرونی اما توصیه می شود به تقلید روح بافت ویفر.

باعث می شود 12

مواد تشکیل دهنده

1 فنجان خام و فندق و ترجیحا blanched
¼ فنجان شکلات فندق گسترش
6 اونس. فندق ویفر, کوکی ها (مانند Loacker)
8 اونس. semisweet شکلات درشت خرد شده

دستورالعمل

محل دندانه دار کردن در وسط فر قبلا گرم به 350 درجه است. نان تست فندق در rimmed ورق پخت تا زمانی که قهوه ای طلایی 10-12 دقیقه است. اگر فندق ها unblanched قرار دادن آنها را در یک حوله آشپزخانه تمیز و مالش آنها را با شور و نشاط برای نرم کردن هر بیت از papery پوست قهوه ای; دور انداختن پوست. اجازه آجیل سرد است.

مجموعه 12 فندق گذشته برای پر کردن; بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن باقی مانده آجیل. انتقال به جریمه-مش غربال و تکان دادن به غربال کردن از هر گونه ذرات کوچک; دور بیندازید. سپس کار بیش از یک کاسه متوسط فشار آجیل از طریق سوراخ از یک صافی اجازه اواسط اندازه قطعات سقوط به کاسه و رزرو قطعات بزرگ در صافی. ریز ریز کردن قطعات بزرگتر دوباره تکرار الک روند در آبکش و صافی تا زمانی که همه از آجیل باید به تصویب از طریق صافی و عاری از ذرات ریز (همه آنها باید در مورد همان اندازه). مجموعه آجیل خرد شده را کنار بگذارند.

به مراکز Ferrero Rocher دسته علف و غیره از یک سطح قاشق مرباخوری شکلات فندق گسترش بر روی 3″ مربع از بسته بندی های پلاستیکی. تکرار روند تا زمانی که شما باید 12 dollops هر یک خود را در آن میدان از بسته بندی های پلاستیکی. مطبوعات محفوظ و متعلق به یک کل فندق به هر دسته علف و غیره. کار در یک زمان جمع آوری گوشه هر پلاستیکی مربع و بیش از پر کردن به پاسخگویی در این مرکز به شکل یک کیف پول کوچک و سپس خرج کردن تمام لبه ها به هم فشردن هر گونه هوا و پیچ و تاب و به زور پر کردن به یک تنگ, دور, حرکت, بسته نرم افزاری. محل بسته نرم افزاری بر روی یک صفحه و یا rimmed ورق پخت و یخ تا جامد 30-40 دقیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>