سگ بهترین گزینه های غذایی برای حیوان خانگی خود را با توجه به یک دامپزشک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هر دیرین

توسط DASTESALAMATT در 30 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هر دیرین صاحب سگ می داند که کیفیت خود را سگ رژیم غذایی به طور مستقیم مربوط به سلامت خود را پس از خرید حیوان خانگی مواد غذایی بزرگ ، علاوه بر تأثیر پوچ خود را, رشد, مواد غذایی مناسب می تواند به جلوگیری از بیماری های آنها به عنوان مسن تر و همچنین منجر به جذب بهتر و هضم تولید مدفوع سگ که کوچکتر و محکم. اما با بسیاری از گزینه های در بازار, چیدن مواد غذایی مناسب برای حیوان خانگی خود را می تواند گیج کننده است به خصوص اگر شما یک مبتدی حیوان خانگی پدر و مادر و یا به تازگی شروع پرورش. اضافه کردن به که این معضل انتخاب بین خشک یا تازه غذا برخورد با خواران ضربه زننده و تعیین چه مواد غذایی دسته کوچک موسیقی جاز است که بهترین ها را برای سگ خود را به نژاد و اندازه و زندگی مرحله. Phew! بودن یک حیوان خانگی پدر و مادر کار سخت است بنابراین ما مشورت دکتر Carly فاکس کارکنان در نیویورک حیوانات مرکز پزشکی به شکل از چگونه به فروشگاه برای بهترین مواد غذایی برای بزرگسالان و سگ مسن تر.

"شما همیشه می خواهید را به مطمئن شوید که شما در حال تغذیه حیوان خانگی خود را کامل و رژیم غذایی متعادل می گوید:" روباه. "این فوق العاده مهم است." مطمئن شوید که حیوان خانگی خود را بسته مواد غذایی در تمام مواد مغذی لازم و ویتامین های لازم برای زندگی یک زندگی سالم, این کلید به اطمینان حاصل شود که وجود دارد AAFCO (انجمن آمریکایی تغذیه کنترل مقامات) بیانیه ای در پشت کیسه و جعبه و یا می توانید. این AAFCO بیانیه تضمین است که مواد غذایی است که مواد مغذی کامل و متعادل توضیح می دهد که روباه. نکته مهم دیگر او توصیه می کند که چیدن گزینه های مواد غذایی هستند که با کیفیت بالا و به صورت تجاری در دسترس است و به راحتی در دسترس است. "به این معنی که اگر آنها در حال اجرا پایین آن نیاز ندارد سفارش در پیشبرد و یا مقدار زیادی از آماده سازی" او می گوید. "از آنجا که به عنوان یک صاحب سگ گاهی اوقات من خودم در حال اجرا از مواد غذایی و آن را سخت به تقلا برای دریافت خود را به حیوان غذا به سرعت اگر آن را هر چیزی اما به صورت تجاری در دسترس است."

اضافه کردن سایت هایی مانند Amazon, جویدنی, Petco, PetSmart و PetFlow به رادار خود بهتر است از آنجا که آنها همیشه نگردند و ارائه نسبتا به سرعت. یکی دیگر از نرم افزار برای چیدن تجاری مواد غذایی در دسترس ، "بر خلاف بوتیک های کوچک و شرکت های شرکت های بزرگتر به شدت سرمایه گذاری در آموزش و پژوهش و به کارگیری تیم از متخصصان تغذیه و کارشناسان برای تعیین رژیم غذایی کامل و متعادل برای حیوان خانگی خود را در" یادداشت روباه.

انتخاب بین مرطوب و خشک یا تازه غذا

این همه whittles به ترجیح شخصی توضیح می دهد که روباه. در حالی که مرطوب غذایی گرایش به خوش طعم تر به سگ آن نیز بسته در آب بالاتر محتوا علاوه بر آب حیوان خانگی خود را در حال حاضر به نوشیدن. "اما بسیاری از مردم نمی مانند ذخیره سازی قوطی باز در یخچال و یا فقط پیدا کردن آن گران تر است," او می گوید. "در آن صورت سگ خود را تغذیه مواد غذایی خشک کاملا خوب است." یکی دیگر از گزینه این است که انجام یک ترکیبی از هر دو خشک و مرطوب مواد غذایی است. اما هر آنچه که شما انتخاب می کنید, روباه توصیه چیدن مواد غذایی است که آسان برای ذخیره و نام تجاری شما می توانید چوب بلند مدت و کوتاه مدت.

وقتی که می آید به خدمات اشتراک است که ارائه مواد غذایی تازه, Dr. Fox نشان می دهد تنها علامت های تجاری که در حال AAFCO تایید شده است. "این شرکت ها به خوبی نیت اما در این زمان, آنها نه تنها قادر به رقابت با شرکت های بزرگتر است که تحقیقات بسیار پشتوانه آنها," او می گوید. "اما اگر من به خوراک سگ من, من را انتخاب کنید یا Ollie یا کشاورز سگ از هر دو ارائه AAFCO-استاندارد وعده های غذایی فرموله شده در رابطه با یک متخصص است." نرم افزار نکته: اگر شما در حال انتقال از حیوان خانگی خود را از مواد غذایی برای مواد غذایی خشک و یا تازه غذا و بالعکس روباه توصیه انجام آن را به آرامی طی چند روز اجازه می دهد حیوان خانگی خود را به تنظیم مجدد به رژیم غذایی جدید خود.

خرید مواد غذایی برای بزرگ نژاد بالغ و مسن سگ

Katchers اندازه گرایش به بزرگتر و بزرگتر نژاد بالغ و مسن سگ اجازه می دهد آنها را به جویدن و وقت خود را هنگام غذا خوردن. "سگ بزرگ مستعد ابتلا به توسعه چیزی به نام GDV یا معده Dialation-Volvulus که در آن معده خود را می شود بسیار کامل و آن را مرتبط شده است به غذا خوردن بسیار به سرعت می گوید:" روباه. "آنها همچنین در بلعیدن مقدار زیادی هوا هنگام خوردن آنها پس بزرگتر از اندازه katchers می تواند کمک به آنها را آهسته و کمک به جلوگیری از این اتفاق می افتد." بزرگ-سگ نژاد نیز مستعد ابتلا به توسعه بیماری های ارتوپدی پس از انتخاب یک رژیم غذایی که شامل مکمل های که حمایت از سلامت مفاصل می تواند فوق العاده مفید باشد.

خرید مواد غذایی برای کوچک نژاد بالغ و مسن سگ

بر خلاف بزرگتر-سگ نژاد کوچک-نژاد pooches کوچک و کمی دهان را katchers اندازه گرایش به کوچکتر و ساده تر به جویدن. سگ های کوچکتر نیز بیشتر مستعد ابتلا به دندان و بیماری های لثه و katchers کمک می کند تا در از بین بردن برخی از این پلاک بر روی دندان های سگ خود را. علاوه بر این مواد غذایی خود را بیشتر مواد مغذی متراکم از متابولیسم بدن خود را بسیار بالاتر از بزرگتر-نژاد سگ.

بهترین دامپزشک-مصوب غذا خدمات اشتراک

آیا شما یک فرد بزرگسال یا نژاد بزرگ یا کوچک نژاد pup در خانه ؟ ما خیلی دوست دارم به شنیدن حیوان خانگی مورد علاقه خود مارک های مواد غذایی و وعده غذایی گزینه های در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن