Costco دادگاه های مواد غذایی در حال حاضر بخشی از بازگشایی شد (اما محدود منو)

شما هنوز هم می تواند هر کسی را با شما به Costco انبار فروشگاه ها در مکان های خاصی و نه شما می توانید خرید بیشت

توسط DASTESALAMATT در 31 اردیبهشت 1399

شما هنوز هم می تواند هر کسی را با شما به Costco انبار فروشگاه ها در مکان های خاصی و نه شما می توانید خرید بیشتر از گوشت گاو یا مرغ محصولات در هر نقطه. وجود دارد هیچ نمونه و شما نمی توانید به بازگشت خود را برنج و یا کاغذ توالت. اما شما می توانید اگر شما را انتخاب کنید در حال حاضر بازگشت به خودتان خرید پیتزا و هات داگ در دادگاه های غذایی گزارش مردم.

آخرین خبر از خرده فروش است که به طور مداوم در به روز رسانی فروشگاه خود را, سیاست برای حفظ محصول در انبار و خریداران و کارکنان امن است که آنها را در حال حاضر شروع روند دوباره خود را باز معروف و محبوب آماده غذای داغ غرفه در فروشگاه ها. در بسیاری از فروشگاه های کاستکو است برداشته محدودیت در چگونه بسیاری از مردم می توانید وارد فروشگاه شده و بازگشت به حالت عادی ساعت اگر چه دادگاه مواد غذایی بسته خواهد شد در طول ارشد, خرید ساعت هر روز صبح در فروشگاه های شرکت کننده در آن است.

"محدود منو در دسترس است در Costco دادگاه های مواد غذایی," وب سایت این شرکت اعلام کرد. و اگر شما می خواهید با چاشنی مواد غذایی خود را, شما باید به درخواست آنها. Instagrammer کاستکو خبره اشاره کرد که وجود دارد, هات داگ, پیتزا کل و حتی پیتزا با تکه های موجود در یک سفر اخیر. بنابراین اگر شما ولع مصرف برخی از churros و مرغ پخت شما احتمالا از شانس. و اگر شما نوع از کسی که دوست داشتم که شما فقط می تواند سرگردان به دادگاه مواد غذایی بدون Costco عضویت که قصد ندارم به پرواز دیگر; هر چند رول از سیاست جدید محدود کردن فروشگاه های معروف داغ-مواد غذایی شمارنده برای اعضا آغاز شد و حتی قبل از همه گیر مربوط به تغییرات آمد.

با توجه به قوانین مختلف و توصیه های در سراسر کشور, بازگشایی دادگاه مواد غذایی گزینه های در دسترس هستند فقط برای takeout — وجود خواهد داشت هیچ ناهار خوری داخل فروشگاه. البته این امر می تواند غیر ممکن است به خوردن داخل فروشگاه به هر حال به عنوان ماسک مورد نیاز برای تمام مشتریان در حالی که در داخل و شما نمی توانید از طریق خوردن یک ماسک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن