می تواند خود را با دوربین کانن تبدیل تماس های ویدئویی? ما تست EOS وب کم, ابزار


بلندی. بله البته کانن EOS-1D X Mark III را ارائه کیفیت تصویر بهتر از آشغال دوربین است که ساخته شده است در بر روی لپ تاپ من. اما به خاطر خود من امیدوارم که شما یک کوچکتر سازگار با دوربین EOS تخمگذار در اطراف.

کانن به تازگی اعلام کرد EOS وب کم, ابزار بتا: نرم افزار تبدیل خواهد شد که چند تا از آن های اخیر دوربین های دیجیتال به وب کم. همه شما نیاز به یک کابل USB و یک کامپیوتر در حال اجرا ویندوز مایکروسافت 10. از آنجا که ما در حال همه گیر در داخل در حال حاضر و لپ تاپ ما همه را وحشتناک ساخته شده است در وب کم (و نه حتی یک براق جدید اپل Macbook Pro شامل هر چیزی در همه مناسب و معقول) ما که ما می خواهم نگاهی سریع نرم افزار برای دیدن اگر آن را هر گونه خوب است.

من اتفاق افتاد به Canon EOS-1D X Mark III دستی اگر چه من برای اولین بار به اعتراف آن را عملی ترین دوربین برای این نوع استفاده (شخصی من M100 پشتیبانی نمی شود و به عنوان انتظار می رود کار نمی کند زمانی که من سعی کردم آن را). هنوز, در پایان, من با خوشحالی به می گویند 1D مشغول به کار رفو هست.

نصب نرم افزار به خوبی پیش رفت. پس از اجرا شما نصب شما فقط خود را راه اندازی مجدد کامپیوتر, قدرت, خود, دوربین, مجموعه مورد نظر خود را قرار گرفتن در معرض تعادل رنگ سفید و فوکوس اتوماتیک تنظیمات (شما نمی توانید کنترل آنها را از کامپیوتر) و سپس آن را در پلاگین از طریق USB. من انتظار می رود که برای باز کردن یک اختصاص داده شده Canon برنامه به بررسی سازگاری اما شما فقط نیاز به باز کردن ویدئو کنفرانس برنامه از انتخاب به تصویری تنظیمات را انتخاب کنید و ‘EOS وب کم, ابزار بتا از یک لیست کشویی که در آن شما موجود, وب کم زندگی می کند.

شما ممکن است پیدا کردن که من انجام داد که تفاوت در کیفیت تصویر بسیار قابل توجه است.

من فکر می کنم این واقعیت است که داخلی کم باعث می شود آن را مانند نگاه من, اصلاح کرده, خیلی بیشتر به تازگی از من در واقع یک علامت است که به نفع آن است. من حدس می زنم من می توانم بیش از اندازه برخی از وازلین بر روی جبهه عنصر کانن لنز برای یک اثر مشابه هر چند پس از آن شما قادر نخواهد بود برای دیدن من گربه با مضمون mousepad در تمام شکوه آن است. 1D X III عکس گرفته شده با استفاده از 24mm F2.8 لنز F2.8.

تست من کامپیوتر من است به خوبی specced HP Envy 13 ultrabook با 8 gen Intel core i7 و گرافیک اختصاص داده شده, و پس از آن روشن است که خوب هسته ای مشخصات به این معنی نیست که شما به طور خودکار دریافت یک خوب است. (و من محو لنز قبل از دادن این بروید.) برای اطلاعات بیشتر چاپلوس نتایج من قطعا می تواند در بالا بردن لپ تاپ من کمی منصفانه و مطمئن شوید که روشنایی بهتر است اما من اعتراف کنم که من هنوز هم تحت تاثیر قرار در تفاوت ‘واقعی’ دوربین باعث می شود.

اما این همه نیست آفتاب و رنگین کمان حداقل نه در زمان نوشتن این مقاله است. در تست من, من تنها قادر به ایجاد کانن نرم افزار و EOS-1D X III ترکیب کار با زوم. اسکایپ آن را دوست ندارد و ما کار ویدئو کنفرانس سرویس (آمازون سنج – افشای کامل DPReview یک سرمقاله مستقل تابعه از آمازون) ندارد یا. من شده اند قادر به آزمون Microsoft تیم نشده است.

برای اسکایپ و سنج آن را از ساخته شده است در کم و یا هیچ چیز. اسکایپ (سمت چپ) و حتی نمی خواهد نشان می دهد دوربین به عنوان یک گزینه و سنج را نشان می دهد من این چرخش نقطه از عذاب.

در انصاف کانن نرم افزار هنوز در مرحله بتا است و من به طور کامل انتظار می رود سازگاری بهبود در هفته های آینده و ماه. من فکر می کنم سوال بزرگتر این است که اگر شما آنقدر خوش شانس می شود قادر به کار از راه دور در طول همه گیر چقدر خوب شما واقعا نیاز به وب کم خود را به ؟

همانطور که اشاره کردم در یک تصویر به عنوان پیش از این سطح از جزئیات EOS-1D X III قطاری نسبت به من ساخته شده است در وب کم, معنی, من نیاز به یک کمی بیشتر به طور منظم (این است که احتمالا یک چیز مثبت به طور کلی, من اعتراف کنم). من نیز در میان خانه های متحرک پس من کاری کثیف است و من نمی خواهم که به قابل مشاهده است هر چند یک لنز های مختلف کمک خواهد کرد تا حدودی. به علاوه برخی از نرم افزار (مانند مایکروسافت تیم) می تواند تاری پس زمینه در حال حاضر و زوم شما اجازه می دهد به قرار دادن در یک مجازی پس زمینه از انتخاب شما.

اگر آن را برای شما مهم است و یا شما کوچکتر-سنسور دوربین کانن که نمی خواهد متقاعد کننده تیرگی پس زمینه شما می توانید همچنان به استفاده از دوربین خود را با زوم را مجازی پس زمینه’ ویژگی. بسته به محل کار خود توصیه من به شما استفاده از این ویژگی با یا احتیاط یا بی پروا.

من می گویم که کانن Dual Pixel AF نگهداری می شود صورت من در تمرکز کامل در طول آزمایش من, بنابراین اگر شما در حال به real bokeh بیشتر از محاسباتی جایگزین با استفاده از چیزی شبیه به یک لنز 35mm F1.4 لنز معنا نیست که صورت خود را خواهد بود تاری; فقط محیط اطراف خود را. اما بزرگترین مانع این است که به احتمال زیاد فقط مطمئن شوید که شما می توانید کار در اطراف دوربین. در مورد من که ثابت دشوار است.

برای من زمان راه اندازی, من می خواهم که به حرکت میز به دور از دیوار بسیار کمی و یا دریافت های مختلف نصب مکانیزم برای 1D X III به دوام دائمی ، مسلما من می تواند سازگار جمع و جور گزینه ای مثل Canon PowerShot G5 X II و کوچک Gorillapod و هنوز هم به راه نتایج بهتری نسبت به لپ تاپ ساخته شده در دوربین (یا من حتی می تواند استفاده از یک سیگما fp که دارای یک وب کم های مشابه ویژگی). اما در پایان روز آن را تمام چیزهای اضافی به در یا در اطراف میز کار خود را. اگر دفتر خود در منطقه است هر چیزی مانند معدن آن را در حال حاضر بسیار شلوغ است.

در نهایت در طول یک دنیای واقعی تست تقریبا 50 دقیقه ای زوم تماس تخلیه بیش از 50 درصد از باتری در 1D X III من با استفاده از. اختصاصی وب کم که در قرعه کشی قدرت خود را از کامپیوتر شما نمی خواهد باید در مورد این موضوع و دیگر دوربین های کانن که شارژ بیش از USB احتمالا در حال حاضر کمتر از یک مشکل.

در پایان من به تحسین Canon برای ساخت تلاش برای ایجاد این نرم افزار به سرعت به اندازه کافی اجازه می دهد تا قفل-کردن کارگران را به استفاده از آن. این برنامه رایگان آن را ارزشمند است و آن را واقعا می تواند به نفع یک تن از مردم خارج وجود دارد با حداقل تلاش. آن را ممکن است بهترین راه حل برای همه, اما برای در خانه کارگران است که هنوز هم نیاز به نگه دارید تا حرفه ای ظاهر این است که یک گزینه فوق العاده. ما خودمان را پیدا کنید امیدواریم که بیشتر ویدئو کنفرانس نرم افزار پشتیبانی خواهد شد در آینده نزدیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>