چه تفاوت بین آرد برنج و شیرین آرد برنج?

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.آرد برنج

توسط DASTESALAMATT در 30 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آرد برنج فوق العاده عنصر را در دست دارند که آیا شما با استفاده از آن برای گلوتن رایگان پخت, ضخیم شدن سوپ و یا gravies یا تلاش دست خود را در پروژه های مانند هلندی بحران نان یا برنج کوفته. شما متوجه خواهید شد که بسیاری از دستور العمل های تماس برای هر دو آرد برنج یا برنج شیرین آرد. آیا شما در حفظ و یک یا دیگر در دست و آیا تا کنون فکر اگر شما می توانید با استفاده از این دو به جای یکدیگر?

جواب کوتاه این است که هیچ! آرد برنج و شیرین آرد برنج کاملا منحصر به فرد در صفات خود را و شما نیاز یا برای آشپزخانه های مختلف وظایف. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد تفاوت بین برنج و آرد و برنج شیرین آرد.

چه تفاوتی بین آرد برنج و شیرین آرد برنج?

آرد برنج است که زمین از طولانی یا متوسط-برنج دانه — همان نوع برنج است که بسیاری از ما احتمالا در ما pantries. آن را تا به برخی از ضخیم شدن خواص, اما بهتر است در مورد استفاده فاقد گلوتن آرد مخلوط پخته. سفید یا قهوه ای, تمام برنج آرد به اشتراک گذاری بافت مشابه و با استفاده از.

شیرین آرد برنج است که زمین از کوتاه دانه برنج glutinous با نام مستعار "برنج چسبناک." نگران نباشید اگر این واقعیت است که آن را به نام برنج glutinous به این معنا نیست که آن را حاوی گلوتن است. این برنج بسیار بالاتر نشاسته محتوا نسبت به سایر انواع برنج, ساخت آن بسیار کارآمد عامل ضخیم شدن برای سس ها یا چسب برای چیزهایی مانند mochi و رشته فرنگی.

و اجازه ندهید که این واقعیت است که آن را به نام "شیرین" برنج شما پرتاب کردن یا. عطر و طعم آن ملایم و تقریبا شیری نه در همه شیرین شیرین. به دنبال این آرد به عنوان برچسب mochiko در مواد غذایی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن