دیوید چانگ اکنون در حال بررسی تصادفی ابزار آشپزخانه در Instagram

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در حال حا

توسط DASTESALAMATT در 18 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در حال حاضر به نظر می رسد طوسی است رئیس سابق دیوید چانگ رفته در یک جهت متفاوت است. برنده جایزه آشپز و بنیانگذار Majordomo/Momofuku رستوران و امپراطوری رسانه ای گرفته به Instagram تحت نام "normalpot" به نقد و بررسی تصادفی آشپزخانه دنده.

با نام وارد شده به عنوان "yosenada" (به اسپانیایی: "من می دانم که هیچ چیز") حساب آغاز شد و در اواسط ماه آوریل با بررسی فوری گلدان (C+) که در آن او می دهد گلدان هیچ اعتباری برای کمک به خود را چیلی خوشمزه و گفت که عادی گلدان را همان (ما باید به احترام مخالف وجود دارد چانگ). از آن پس او با توجه به یک به یک رنگین کمان سیلیکون ماهوت پاک کن زدن از کوهن Rukon توضیح داد که چرا هر کس نیاز دارد, کره ای, فلفل قرمز, پودر و اعلام chopsticks — هر نوع فقط این ظروف به طور کلی — A+.

او در سوگ برابر نوظهور طراحی-y ابزار مانند یک ضربه محکم و ناگهانی-در صافی و ستایش دلی takeout ظروف (هیچ جای تعجب وجود دارد). تحت یک F+/- برای برخی از پنج تیغه گیاه قیچی Instagram کاربر srchavez21 astutely اشاره می کند که "این صفحه تبدیل به محلی مرد yells در مبهم تجهیزات آشپزخانه.'"

اما وجود دارد برخی از جواهرات در بین مطالب تصادفی: ستایش برای Walgreens-نام تجاری ضخامت پودر فاقد گلوتن استفاده نا مشروع و خوب نوای مقرون به صرفه کنسرو ماهی تن با سس فلفل. Down-to-earth, مفید و هیجان زده آنها تا کنون بهترین بخشی از حساب. اما در دوم نزدیک است آخرین بازی: شروع نیمکت Regift (آشپزخانه ابزار نسخه از ازدواج, F*ck کشتن).tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب