“شرم آور تبلیغات’: فاکس نیوز در زیر آتش برای گمراه کردن تصاویر از سیاتل در اعتراض به منطقه


یک تصویر از یک تغییر عکس به اشتراک گذاشته شده توسط فاکس نیوزکه پس از حذف شده از وب سایت خود را.

فاکس نیوز در نظر گرفتن گرما پس از انتشار دیجیتالی تغییر تصویر و گمراه کننده عکس هفته گذشته در گزارش خود در سیاتل را سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سیاتل واشنگتن است.

جمعه گذشته هافینگتون پست گزارش خبرنگار مایکل هابز مشترک مجموعه ای از تصاویر است که نشان می دهد فاکس نیوز به وضوح مرکب یک تصویر از یک فرد حامل تفنگ بیش از دو عکس از سیاتل کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ). در حالی که در حال ویرایش است که به دور از ظریف اگر شما نگاه از نزدیک – توجه داشته باشید که روشنایی اختلاف بین پس زمینه و اسلحه-دارای حق اعمال موضوع و همچنین به عنوان فوق العاده منطقه قرمز خود را به نیم تنه و آرنج چپ – این واقعیت همان فرد مورد استفاده قرار گرفت در دو تصاویر جداگانه روشن می سازد این بود که بعد از تولید.

یک فاکس نیوز سخنگوی ارائه شده زیر نظر به سیاتل تایمز:

‘ما باید بجای ما تصویر عکس با وضوح مشخص تصاویری از یک فرد مسلح و یک در هم شکسته نمای هر دو از آن گرفته شد در این هفته در سیاتل منطقه خودمختار’

به نظر می رسد که وجود سلاح در منطقه خودمختار اما به عنوان سیاتل تایمز یادداشت حتی فاکس نیوز’ پیگیری بیانیه گمراه کننده است پس عکس از مرد مسلح گرفته شده در ژوئن 10, در کاپیتول هیل محله در حالی که غرق نمای تصویر دستگیر شد در مرکز شهر سیاتل در آوریل 30th, با توجه به ابرداده ارائه شده توسط گتی ایماژ.

عکاسی خبری اخلاق کارشناس کنی Irby گفت سیاتل تایمز در پاسخ به ارسال تغییر تصاویر ” من فکر می کنم آن را ننگین تبلیغات و وحشتناکی misrepresentative از مستند نگاری در بار مثل این که حقیقت گویی و مسئولیت پذیری بسیار مهم […] وجود ندارد و اسناد. هیچ تشکر و قدردانی از مونتاژ و آن را بسیار گمراه کننده است.’ مطبوعات ملی انجمن عکاسان (NPPA) مدیر اجرایی Akili-Casundria Ramsess همچنین گفت: سیاتل تایمز آن را ” کاملا فاحش به دستکاری این راه آنها انجام داده اند.’

در پاسخ به Hobbe پست در توییتر سیاتل تایمز ویرایشگر Gina کول در پاسخ با یک تصویر نشان فاکس نیوز همچنین مقاله ای تحت عنوان ‘سیاتل درمانده به عنوان نگهبانان مسلح گشت آنارشیست ها’ ‘خودمختار منطقه’ لرزش کسب و کار: پلیس“با یک عکس از یک فرد در حال اجرا را از طریق خیابان با یک ماشین سوختن در پیش زمینه و سوزش نمای در پس زمینه.

با این حال این تصویر مهر برجسته با مقاله گرفته شد نه در سیاتل این هفته اما دو هفته پیش 1,6500 مایل دور در مینیاپولیس. آن را گرفته شده توسط عکاس AP جان Minchillo طول Black Lives Matter تظاهرات در مینه سوتا پایتخت اشاره کرد Suki Dardarian ارشد مدیریت Editor & VP سوتا استار تریبیون. در ضمن سیاتل تظاهرات صلح آمیز باقی می ماند و SPD است عذرخواهی برای تکرار این اساس ادعا می کنند که کسب و کارهای محلی شده بود ‘متزلزل کردن’.

توجه داشته باشید که تاریخ ایجاد در AP تصویر وب سایت: مه 30 سال 2020 05:13:07 PM

در پاسخ به انتقاد فاکس نیوز در زمان پایین تصاویر و به اشتراک گذاشته شده این بیانیه به شرح زیر در روز شنبه در قالب یک یادداشت سردبیر در انتهای مقاله:

‘یک FoxNews.com صفحه اصلی کولاژ عکس که در اصل همراه این داستان شامل صحنه های متعدد از سیاتل ‘کاپیتول هیل خودمختار منطقه’ و از زیر خرابه های اخیر شورش” توجه داشته باشید به عنوان خوانده شده. “کولاژ نیست به وضوح ترسیم بین این تصاویر و ریزآب. علاوه بر این, اخیر, نمایش به صورت اسلاید تصویر می کشد صحنه های از سیاتل به اشتباه شامل یک عکس از سنت پل. رادیو فردا حسرت این خطا است.’

این اولین بار نیست رادیو فردا گرفتار شده است تغییر تصاویر و یا های گمراه کننده تصاویر تحت عناوین نامربوط. اما آن را نه تنها مجرم. فردا گرفتار شد این آوریل گذشته با استفاده از فیلم از یک بیمارستان در حالی که گزارش در COVID-19 همه گیر در شهر نیویورک است. CBS عذرخواهی کرد در آن زمان برای چه آن را به نام ‘ویرایش اشتباه’.


یادداشت سردبیر (15 ژوئن 2020): نسخه های قبلی این مقاله به اشتباه اعلام شد سی ان ان است که با استفاده نادرست فیلم در ماه آوریل — در واقع این بود CBS. این مقاله به روز شده درآمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de